Zahradní technika Riwall
Podkategorie
Sekačky na trávu
Zahradní pily na dřevo
Strunové sekačky, křovinořezy a vyžínače
Plotostřihy a nůžky na živý plot
Kultivátory
Drtiče větví, štěpkovače
Čerpadla a vodárny
Fukary a vysavače na listí
Grily a udírny
Multifunkční stroje
Postřikovače a rosiče
Vertikulátory a provzdušňovače trávníku
Vysokotlaké čističe (vapky)
Zahradní hadice, koncovky a spojky
Sněhové frézy a kartáče
Zahradní domky
Aku zahradní technika
Riwall PRO RGG 20 Compact přenosný plynový gril 4,2 kW se dvěma hořáky
-2%
- Počet hlavních hořáků, výkon: 2, nerezová ocel, 4,2 kW
- Zapalování: piezo
- Grilovací rošt: litina se smaltovanou úpravou
- Rozměry grilovací plochy: 48,5 x 37 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RES 3044 B elektrický válcový drtič 3000 W s transparentním boxem
-2%
| Výkon: | 3000 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 44 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Sběrací nádoba: | Plastový box |
Není skladem
Riwall PRO RMSA 8x10 Anthracite zahradní domek kovový 3 x 2,4 m se sedlovou střechou antracit
-10%
- Rozměry domku (D x Š x V): 238 x 301 x 214 cm
- Rozměr dveří (V x Š): 170 x 125 cm
- Výška stěny: 172 cm
- Materiál rámu: zinkovaná ocel 0,6 mm
Není skladem
Riwall PRO RGG 41 plynový gril 15 kW se čtyřmi hořáky a bočním vařičem
-6%
- Zapalování: piezo
- Grilovací rošt: smalt
- Počet hlavních hořáků, výkon: 4, nerezová ocel, 12 kW
- Boční hořák, výkon: ano, nerezová ocel, 3 kW
Není skladem
Riwall PRO RMSA 8x10 Brown zahradní domek kovový 3 x 2,4 m se sedlovou střechou hnědý
-10%
- Rozměry domku (D x Š x V): 238 x 301 x 214 cm
- Rozměr dveří (V x Š): 170 x 125 cm
- Výška stěny: 172 cm
- Materiál rámu: zinkovaná ocel 0,6 mm
Není skladem
Riwall PRO RPS 7058 drtič větví s benzinovým motorem 212 ccm
-8%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 4.3 kW |
| Max. průměr dřeva: | 45 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
Není skladem
Riwall PRO RALM 3820 SET akumulátorová sekačka 2x20 V + 2x 4 Ah baterie + 2x nabíječka 2,4 A
-6%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 800 m2 |
Není skladem
Riwall PRO RMR 62 TRD travní rider 62 cm se zadním výhozem a mechanickou převodovkou
- Záběr sečení: 62 cm
- Maximální výkon motoru: 4,5 kW
- Objem koše: 130 l
- Pro údržbu plochy: 3000 m2
Není skladem
Riwall PRO REPW 195i SET elektrická indukční tlaková myčka 195 bar s příslušenstvím
-9%
- Příkon: 2500 W
- Typ motoru: 230 V, 50 Hz, indukční
- Max. tlak: 195 bar
- Průtok: 468 l/hod
Není skladem
Riwall PRO RPV 4058 travní vertikutátor/provzdušňovač s benzinovým motorem 40 cm
-6%
- Záběr: 40 cm
- Typ motoru: 4-taktní, OHV
- Objem motoru: 212 ccm
- Objem palivové nádrže: 3.6 l
Není skladem
Riwall PRO REM 4218 travní sekačka s elektrickým motorem 2 v 1
-12%
| Výkon motoru: | 1800 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 42 cm |
| Pojezd: | Ne |
| Minimální výška sečení: | 25 mm |
Není skladem
Riwall PRO RPM 5135 E multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem a elektrostartem
-10%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Není skladem
Riwall PRO RMSA 6x8 Anthracite zahradní domek kovový 2,4 x 1,7 m se sedlovou střechou Antracit
-2%
- Rozměry domku (D x Š x V): 174 x 236 x 206 cm
- Rozměr dveří (V x Š): 105 x 170 cm
- Materiál rámu: zinkovaná ocel 0,6 mm
- Barva rámu: antracit (vypalovací prášková barva)
Není skladem
Riwall PRO RABC 2620i SET aku křovinořez + 2x 4 Ah baterie + 2x nabíječka 40 V (2x20 V)
-2%
- Typ motoru: aku 2x20 V, bezuhlíkový, PowerMax
- Výdrž na jedno nabití: cca 30 min (4Ah baterie)
- Záběr struny: 34 cm
- Struna: 2 x 1,6 mm
Není skladem
Riwall PRO REP 750 univerzální ponorné kalové čerpadlo 750 W
-6%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 12500 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 6 m |
Není skladem
Riwall PRO REV 3816 travní provzdušňovač s elektrickým motorem combi 3 v 1
-8%
- Záběr: 38 cm
- Výkon: 1600 W
- Otáčky: 4500 ot/min
- Typ motoru: 230V, 50Hz
Není skladem
Riwall PRO REPW 120 SET elektrická tlaková myčka 120 bar
-8%
- Příkon: 1500 W
- Typ motoru: 230 V, 50 Hz
- Vinutí motoru: Cu
- Max. tlak: 120 bar
Není skladem
Riwall PRO RELT 3525 vyžínač s elektrickým motorem 350 W
-8%
- Typ motoru: 230 V, 50 Hz
- Výkon: 350 W
- Otáčky: 11000 ot/min
- Záběr struny: 25 cm
Není skladem
Riwall PRO REJP 1200 INOX zahradní proudové čerpadlo 1200 W
-2%
- Příkon: 1200 W
- Max. čerpací výkon: 3800 l/hod
- Max. sací hloubka: 7 m
- Max. výtlačná výška: 48 m
Není skladem
Riwall PRO RALT 3040 vyžínač s aku motorem 40 V (bez baterie a nabíječky)
-2%
- Typ motoru: aku 40 V, uhlíkový, PowerBrush
- Výdrž na jedno nabití: 27/51/80/125 min (dle baterie)
- Záběr struny: 30 cm
- Struna: 2 x 1,5 mm
Není skladem
Riwall PRO RPCS 5545 řetězová pila s benzinovým motorem 54 ccm
-2%
| Výkon motoru: | 2.3 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 54 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.4 kg |
Není skladem
Riwall PRO RPM 4234 P travní sekačka 2 v 1 s benzinovým motorem bez pojezdu
-2%
| Výkon motoru: | 2.5 kW |
|---|---|
| Záběr: | 40 cm |
| Plocha trávníku: | 800 m2 |
| Pojezd: | Ne |
Není skladem
Riwall PRO RMR 61 CRD travní rider 61 cm s funkcí 3 v 1 a automatickou převodovkou
- Záběr sečení: 61 cm
- Maximální výkon motoru: 4,5 kW
- Objem koše: 150 l
- Pro údržbu plochy: 3000 m2
Není skladem
Riwall PRO RPB 260 křovinořez s benzinovým motorem
-10%
- Objem motoru: 25.4 ccm
- Výkon motoru - pracovní: 0,75 / 1 kW/HP
- Typ motoru: 2-taktní
- Záběr struny: 40 cm
Není skladem