Zahradní technika Powerplus
Podkategorie
Sekačky na trávu
Zahradní pily na dřevo
Strunové sekačky, křovinořezy a vyžínače
Plotostřihy a nůžky na živý plot
Kultivátory
Čerpadla a vodárny
Fukary a vysavače na listí
Postřikovače a rosiče
Vysokotlaké čističe (vapky)
Zahradní hadice, koncovky a spojky
Odstraňovače plevele
Manipulační technika
Sněhové frézy a kartáče
Aku zahradní technika
AKU zametač plevele 20V 100mm (bez AKU) Powerplus POWDPG8060
-10%
- Napětí: 20V
- Otáčky naprázdno: 1.400 min⁻¹
- Rozměr kotouče: 110 mm
- Celková délka při roztažení: 130 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zametač plevele 400W 100mm Powerplus POWXG6650
-13%
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
- Příkon: 400 W
- Otáčky naprázdno: 2.000 min⁻¹
- Rozměr kotouče: 110 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Klasický postřikovač Powerplus VG7154
-5%
- Klasický kovový postřikovač s nastavitelnou tryskou proudu vody, ergonomicky tvarovaná rukojeť ze speciální gumy, dodáváno s 1/2“ hadicovou rychlospojkou.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Benzinový kultivátor 208cc plus pluh Powerplus POWXG7217
-5%
- Max. hloubka při kultivaci: 310 mm
- Šířka pluhu: 240 mm
- Hmotnost: 64 kg
- Pracovní záběr: 1 050 mm
Není skladem
Elektrická sekačka 2000W 420mm Powerplus POWXG6281
-10%
| Výkon motoru: | 2000 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 42 cm |
| Pojezd: | Ne |
| Minimální výška sečení: | 25 mm |
Není skladem
Horkovzdušný odstraňovač plevele 2000W Powerplus POWXG6601
-9%
- Napětí: 230V / 50Hz
- Příkon: 2.000 W
- Teplota vzduchu: 650st C
- Průtok vzduchu: 500 l/min
Není skladem
Set na čištění potrubí 15m Powerplus POWXG90091
- Délka hadice: 15 m
Není skladem
AKU řetězová pila 40V LI-ION 350mm (bez baterie) Powerplus POWDPG7576
-10%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Není skladem
Elektrická tlaková myčka 2 500 W 195bar Powerplus POWXG90426
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 2 500 W
- Max. tlak: 195 bar
- Průtok: 468 l/h
Není skladem
Postřikovač 8l Powerplus POW63873
-2%
- Materiál: PVCNádoba: 8 l
Není skladem
Elektrická tlaková myčka 2 200 W 170bar Powerplus POWXG90421
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 2 200 W
- Max. tlak: 170 bar
- Průtok: 450 l/h
Není skladem
Aku foukač listí 40V LI-ION (bez baterie) Powerplus POWDPG7526
-10%
- Napětí: 40 V
- Otáčky naprázdno: 9.000 - 23.000 min⁻¹
- Max. rychlost vzduchu: 200 km/h
- Max. průtok vzduchu: 13,8 m³/min
Není skladem
Odsavač oleje / paliva Powerplus POWACG8015
-6%
- Objem nádoby: 1,6 l
- Průměr sací hadice pro olej: 6 mm
- Materiál: odolný PE plast
- Délka sací hadice na olej: 1 m
Není skladem
Aku postřikovač 20V 16L (bez baterie) Powerplus POWDPG80460
-14%
- Objem nádrže: 16 l
- Hmotnost: 4,4 kg
- Max. tlak: 6 bar
- Průtok: 1.500 ml/min
Není skladem
Elektrická sekačka 1600W 380mm Powerplus POWXG6251
| Výkon motoru: | 1600 W |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Pojezd: | Ne |
| Minimální výška sečení: | 25 mm |
Není skladem
Elektrická sekačka 1300W 320mm plus vyžínač 250W Powerplus POWXG62205T
- Napětí: 230 - 240 V / 50 Hz
- Příkon: 1.300 W
- Záběr sečení: 320 mm
- Otáčky naprázdno: 3.450 min⁻¹
Není skladem
Elektrická sekačka 1300W 320mm Powerplus POWEG62205
- Napětí: 230 - 240 V / 50 Hz
- Příkon: 1.300 W
- Záběr sečení: 320 mm
- Otáčky naprázdno: 3.450 min⁻¹
Není skladem
Elektrická tlaková myčka 1800W 140bar Powerplus POWXG90411
- Délka el. kabelu: 5 m
- Délka hadice: 8 m
- Hmotnost: 8,5 kg
- Max. teplota vody: 50 stC
Není skladem
AKU jednoruční řetězová pila 12V LI-ION 100mm 1bat Powerplus POWXG1040
- Napětí: 12 V
- Kapacita akumulátoru: 2.000 mAh Li-Ion
- Otáčky naprázdno: 3.700 min⁻¹
- Rychlost řetězu bez zatížení: 6,7 m/s
Není skladem
Elektrická tlaková myčka 1400W 110bar Powerplus POWXG90406
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1 400 W
- Max. tlak: 110 bar
- Průtok: 390 l/h
Není skladem
AKU plotostřih/zastřihovač trávníků 20V s tel. rukojetí (bez AKU) Powerplus POWDPG75300
-5%
- Napětí: 20 V
- Otáčky naprázdno: 1.100 min⁻¹
- Délka lišty plotostřihu: 185 mm
- Šířka lišty na trávu: 100 mm
Není skladem
Ponorné čerpadlo 750W vícestupňové Powerplus POWXG9540
-9%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 3200 l/hod |
| Dopravní výška: | 22 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Není skladem
Ponorné čerpadlo 250W čistá voda Powerplus POWEW67902
| Výkon: | 250 W |
|---|---|
| Průtok: | 5000 l/hod |
| Dopravní výška: | 6 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Ponorné čerpadlo 200W čistá voda Powerplus POWEW67900
-12%
| Výkon: | 200 W |
|---|---|
| Průtok: | 3500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem