Zahradní nábytek VeGA
Podkategorie
Stolové sestavy
Houpačky
Lehátka
Židle a křesla
Stoly
Servírovací stolky
Lavice
Altány, stany a pergoly
Slunečníky
Zahradní boxy a úložné prostory
Houpačka VeGA LUX BLACK
-5%
- Dřevěná zahradní houpačka VeGA LUX BLACKHoupačka VeGA LUX BLACK je luxusní zahradní houpačka se stříškou alůžkovou úpravou.Houpačka je vyrobena ztvrdého tropického dřeva Meranti.Šířka houpací lavice 186 cm.Možnostlůžkové úpravy.Určeno do exteriérů a pergolových prostor.Není vhodné pro používání ve vlhkém a větrem namáhaném prostředí bez vhodné impregnace.Rozměry houpačky:232x126x177 cm.Nosnost:300kgBarva:černáMasivní polstrysedáku a opěradla jsou součástí balení.
Skladem - ihned k odběru
Slunečník VeGA 200
-3%
- - slunečník s kličkou- ocelova konstrukce- průměr 200 cm- polohovatelny, barva černa
Skladem - ihned k odběru
Campingový set MEGA-STAR VeGA
| Deska stolu: | Plast |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Plast |
| Délka stolu: | 85 |
| Šíře stolu: | 85 |
Skladem - ihned k odběru
Campingový set ALU-STAR VeGA
| Deska stolu: | MDF (dřevovláknina) |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Eloxovaný hliník |
| Délka stolu: | 136 |
| Šíře stolu: | 86 |
Skladem - ihned k odběru
Altán LEONARDO DE LUXE 33 VeGA
- Rozměry 3.0x 3.0mmasivni ocelova konstrukce trubky o průměru 60mm vysoceodolna povětrnostnim podminkammoskytiera je součast baleniuzaviratelne bočnice jsou současti balenihmotnost 39 kgZahradní altán LEONARDO 33 je skvělým doplňkem do zahrady. V altánu může být umístěnoposezení a tak v něm můžete trávit volné chvíle ve slunných dnech. Součástí balení jepraktická moskytiéra a bočnice.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
TUNIS SET 6 VeGA
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 145 cm |
| Šíře stolu: | 80 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA PIVNÍ SET - lavice
- PIVNÍ SET - laviceSkládací lavice je vyrobena z ocelových profilů povrchově dokončena komaxitovou barvou, čalounění je v imitaci masivního dřeva z lisovaného plastu s UV filtrem, určená do interiérů, exteriérů a pergolových prostor.Rozměry:Lavice: š.180 x hl. 30 x v.43 (složená: 91x30x10) cmImitace masivního dřeva je moderní materiál s dlouhou životností a extrémní odolností vůči povětrnostním vlivům. Jelikož nevsakuje tekutiny, nedochází u něj při namočení k negativním procesům, jak tomu bývá u dřevěného zahradního nábytku.Jeho údržba je velice jednoduchá stačí jej pouze opláchnout proudem studené vody. Zahradní nábytek z plastu - imitace masivního dřeva oceníte také při stěhování, jelikož bývá k jeho výrobě používán ocelovo - hliníkový rám o nízké hmotnosti.Díky své vysoké odolnosti proti vlhku je tento nábytek často používán i v místnostech s bazénem či vířivkou, kde vysoká vlhkost zabraňuje použití přírodních materiálů. Tato imitace masivního dřeva je speciální druh lisovaného plastu s UV ochranou, z čehož vyplývá, že déšť pro něj neznamená žádnou hrozbu. Na rozdíl od přírodních materiálů totiž při běžném používání nepodléhá hnilobě a plísni a nenásáká vodou. Další nespornou výhodou tohoto nábytku je odolnost proti slunci.Nemusíte se tedy bát, že váš zahradní nábytek na sluníčku popraská či vybledne.
- Maxiální nosnost: 4 dospělé osoby 400kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Altán LEONARDO DE LUXE 43 VeGA
- Rozměry 4.0x 3.0mmasivni ocelova konstrukce trubky o průměru 60mm vysoceodolna povětrnostnim podminkammoskytiera je součast baleniuzaviratelne bočnice jsou současti balenihmotnost 41 kgZahradní altán LEONARDO 43 je skvělým doplňkem do zahrady. V altánu může být umístěnoposezení a tak v něm můžete trávit volné chvíle ve slunných dnech. Součástí balení jepraktická moskytiéra a bočnice.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pružina (5 z) -houp. Barcelona díl N VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MERANTI VICTORIA SET 6 VeGA
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 180 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Servírovací stolek VeGAS
- Masivni servirovaci stolek meranti VeGAS je zhotoven z velice trvanliveho tvrdeho dřevameranti.Vhodny doplněk ke stolovym sestavam.Servirovaci stolek: 59x82x84 cm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGAS 6 set se slunečníkem
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MONROO VeGA 6
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGAS MARIA SET 6 KOMPLET
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 120 cm |
| Šíře stolu: | 85 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Mobilní party stan GARDEN VeGA
- Ocelova konstrukce se speciálním vyztužením střechyVodni sloupec 1000 mm.Rozměry: 3,0 x 4,2 mHmotnost: 24 kgRozměr ve složenem stavu: 32x22x160 cmMožnost přikoupit bočnice (na dotaz).Zahradní mobilní party stan GARDEN je skvělým doplňkem do zahrady. V altánu může býtumístěno posezení a tak v něm můžete trávit volné chvíle ve slunných dnech.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Box VICTORIA VeGA
- Box VeGA VICTORIABox s úložným prostorem je vyroben z tvrdého tropického dřeva MERANTI.Box je vhodný pro mimosezonní uschovaní podsedáků a jiných čalouněných doplňků vpergolách.Rozměry boxu: 110x50x60 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MERANTI ISTANBUL SET 6 VeGA
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 200 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Lehátko QUEEN VeGA
- Lehátko QUEENLuxusnípolohovatelné dřevěné lehátkoQueen je vyrobeno z tvrdého tropického dřeva Akacie.Vysoce odolné, vhodné k vnitřnímu i venkovnímu použití při použití vhodné impregnace.Rozměry: 200x69x30.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
JENA SET VeGA
| Deska stolu: | Kov |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Kov |
| Délka stolu: | 88 cm |
| Šíře stolu: | 88 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Slunečník VeGAS 270C - černý
- - slunečník s kličkou- ocelova konstrukce- průměr 270 cm- polohovatelný, barva černa- pruměr trubky 34 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MONTEGO DeLuxe VeGA
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 93 cm |
| Šíře stolu: | 56 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PALERMO SET 6 VeGA
| Deska stolu: | Plast |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Plast |
| Délka stolu: | 160 cm |
| Šíře stolu: | 75 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Servírovací stolek KING VeGA
- Masivni servirovaci stolek King s pogumovanymi kolečky je zhotoven z velice trvanlivehodřeva akacie.Vhodny doplněk ke stolovym sestavam.Rozměry: 84x57x84 cm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGAS BALCONY SET
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 60 cm |
| Šíře stolu: | 60 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »