Vybavení dílny a pracoviště Ryobi
PodkategoriePodobné produkty
Bruska excentrická, 125mm, 150mm, 450w EXTOL PREMIUM 8894202
-26%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový elektrický, 950w, 1/2", 500nm EXTOL PREMIUM 8890603
-9%
| Příkon: | 950 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 2300 min-1 |
| Max. kroutící moment: | 500 Nm |
| Počet rázů: | 2800 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
127-Bit Box 127dílná sada šroubovacích bitů Industrial-CrV NAREX
-7%
- Množství v balení: 127 ks
- Upínání / stopka: C6.3; E6.3; čtyřhran 1/4"
Skladem - ihned k odběru
Narex GB-EPR 350 - Vodicí lišta
-13%
- EAN 13: 8590163044352Pracovní délka (L1): 350 mm
- Rozteč: 3/8"
Skladem - ihned k odběru
Kroužky mosaz 7mm 100ks Kreator KRT616105
-7%
Skladem - ihned k odběru
Univerzální svěrka typ C (sada 3ks) Kreator KRT553003
- Pozinkovaná litina
- Sada 3 kusy
- 25 mm, 50 mm, 75 mm
Skladem - ihned k odběru
Truhlářská svorka 120x800mm Kreator KRT552009
- Ocelová vodící lišta: 5x26mm
- Litinová ramena
- Plastové odnimatelné koncovky
- Dřevěná rukojeť
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák P SL 6X150 Kreator KRT401105
- Materiál: S2 ocel
- Délka: 150 mm
Skladem - ihned k odběru
3x Brusný pás 75 x 533 G120 Kreator KRT242007
-18%
Skladem - ihned k odběru
5ks Brusný kotouč 225 mm G180 Kreator KRT232008
-15%
Skladem - ihned k odběru
Diamantový kotouč segmentový 125mm PREMIUM Kreator KRT082102
-18%
- Rozměr: 125 x 22,2 x 2,0 mm
Skladem - ihned k odběru
Kleště lisovací/krimpovací na dutinkové konektory čtyřhran, 0,25-10mm2 EXTOL PREMIUM 8831132
-14%
- Technické parametry: 0,25-10mm2
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: délka 175mm
Skladem - ihned k odběru
CK 13-6 Klička ke sklíčidlu NAREX
-24%
- ø středicího čepu: 6 mm
Skladem - ihned k odběru
GB-EPR 35 Vodicí lišta NAREX
-25%
- Pracovní délka (L1): 350 mm
- Celková délka (L2): 416 mm
- Rozteč: 3/8"
- Šířka drážky: 1,3 mm
Skladem - ihned k odběru
Worx orange WX427 - Kompaktní kotoučová pila WORXSAW XL, 710W, 120mm
- Kompaktní ponorná pila snadno řeže dřevo, kov, dlaždice, sádrokarton a další materiály. Výhody jsou v přesném řezacím mechanismu. Dále pila nabízí snadno nastavitelný doraz hloubky řezání a laserové pravítko pro maximální přesnost řezu. Její ergonomicky vyvážený design s motorem vzadu zlepšuje uživatelský komfort a snižuje únavu. Vypínač se zámkem zabraňuje náhodnému spuštění. Díky rychlému přístupu k nastavení hloubky a uzamčení, se Vaše práce stane bezpečnější a uživatelsky příjemnější.Výhody:
- hloubka řezu nejvyšší ve své třídě
- laser
- extrémně štíhlá konstrukce
Skladem - ihned k odběru
Proma SVV-100 - Prismatický svěrák se zvýšenou čelistí
- SVV-100 - Prismatický svěrák
Skladem - ihned k odběru
Ferm DSM1009 - Rohová delta bruska 280W (FDS-280)
-13%
| Výkon: | 280 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 90 x 90 x 90 |
| Rychlost kmitání: | 10000 min-1 |
| Balení: | Papírová krabice |
Skladem - ihned k odběru
Proma Elektrody rutilové - 2,0 x 300 2,5 kg
- Svařovací elektrody rutilové J421 Ø 2,0 mm, délka 300 mm, balení 2,5kgNelegovaná obalená MMA elektroda s rutilovým obalem. Pro svařování běžných nelegovaných ocelí.Nelegované obalené svařovací elektrody PROMA s mezí kluzu 480 MPa. Nejpoužívanější rutilové elektrody pro svařování všech běžných konstrukčních nelegovaných ocelí. Má vynikající operativní vlastnosti při svařování ve všech polohách. Elektroda najde využití při svařování strojů, konstrukcí, zásobníků nebo dopravních prostředků a je velmi vhodná pro stehování a svařování tenkých plechů. Vhodné pro svařování invertorem i transformátorem.Odpovídá označení AWS A5.1. E6013 - možno použít jako náhradu E - R 117Pro materiál: KV: 80J (-20%)
- Rm: 480 MpaC: 0,05 %
- RE: 370 MpaMn: 0,5 %
- AS: 26 %Si: 0,28%Doporučené svařovací proudy AC, DC +/(-)
Skladem - ihned k odběru
Hliníkový kufr 320x230x160mm stříbrný Kreator KRT640106S
-12%
- Rozměr: 320x230x160 mm
- Barva: stříbrná
Skladem - ihned k odběru
Makita 9911 Pásová bruska 457x76mm,650W
-26%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 76 mm |
| Délka pásu: | 457 mm |
| Max. rychlost pásu: | 270 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
5ks Brusný kotouč 225 mm G150 Kreator KRT232007
-15%
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 140 x 140 x 80 - G120 Kreator KRT220007
-18%
- Tyto brusné papíry jsou určeny na dřevo a kov
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 216mm, 60T Kreator KRT020424
-5%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Bruska přímá 90°, pneu, mini FORTUM 4795036
-14%
- Délka: 170mm
- Hmotnost: 0,5kg
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Otáčky bez zatížení: 25000/min
Skladem - ihned k odběru