Vrtačky a šroubováky Worksite
PodkategorieWorksite CD330-20L - Aku vrtačka šroubovák 20V 30Nm 2x1,5Ah
-5%
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
|---|
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite EID430 - Elektrická vrtačka s příklepem 1200W
-5%
| Příklep: | Ano |
|---|
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite CD334H - Aku vrtačka s příklepem 20V 50Nm 1x2Ah - Kombi MAX plus
-5%
- CD334H - Aku vrtačka s příklepem 20V 50Nm 1x2Ah - Kombi MAX plusCD334H - Aku vrtačka s příklepem je výkonná 20V akumulátorová příklepová vrtačka od společnosti WORKSITE je vybavena 3 funkcemi: vrtáním, příklepovým vrtáním a šroubováním.Jedná se o dokonalý nástroj pro každou práci s vrtáním nebo šroubováním v domě a kolem domu! 20V Li-ion baterie zajišťuje vyšší výkon stroje. Snadno se používá, je stvořen pro náročné práce a zajišťuje dokonalou manipulaci. Poskytuje maximální otáčky 1 500 ot/min a vysokou úroveň efektivity na pracovišti při šroubování do dřeva nebo vrtání do dřeva či kovu.Hlavní výhody
- Dobře vyvážená konstrukce s ergonomickým středovým držadlem a měkkým pogumovaným povrchem
- Snadná manipulace a obsluha díky kompaktnímu provedení
- Optimální na šroubování do dřeva či vrtání do dřeva a kovu v těsných prostorechAkumulátorové nářadí pro maximální svobodu, pohodlí a bezpečnost
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite CD320H - Aku vrtačka s příklepem Brushless 20V 50Nm 1x2Ah - Kombi MAX plus
-5%
- CD320H - Aku vrtačka s příklepem Brushless 20V 50Nm 1x2Ah - Kombi MAX plusCD320H - Aku vrtačka s příklepem je výkonná 20V akumulátorová příklepová vrtačka od společnosti WORKSITE s bezkartáčovým motorem.Tento model je vybaven 3 funkcemi: vrtáním, příklepovým vrtáním a šroubováním.Jedná se o dokonalý nástroj pro každou práci s vrtáním nebo šroubováním v domě a kolem domu! Snadno se používá, je stvořen pro náročné práce a zajišťuje dokonalou manipulaci.je vybaven bezuhlíkovým motorem, což znamená delší životnost nářadí a více odvedené práce na jedno nabití. Poskytuje maximální otáčky 1 800 ot/min a vysokou úroveň efektivity na pracovišti při šroubování do dřeva nebo vrtání do dřeva či kovu.Hlavní výhody
- Dobře vyvážená konstrukce s ergonomickým středovým držadlem a měkkým pogumovaným povrchem
- Nová úroveň kompaktní konstrukce s vysokým výkonem a bezuhlíkovým motoremVysoce účinný bezuhlíkový motor zajišťuje delší pracovní dobu a životnost nářadí
- Díky funkci příklepového vrtání je vhodná na celou řadu různých prací, dokonce i se zdivem
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite EID448-KIT - El. vrtačka v kufru + set ruční nářadí
-5%
| Balení: | Plastový kufr |
|---|
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Aku precizní šroubovák 4V plus přísl. Powerplus POWX00416
| Napětí akumulátoru: | 4 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 320 mAh |
| Max. krouticí moment: | 0.4 Nm |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka s příklepem 20V bezuhlíková (bez AKU) Powerplus POWDP15220
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka 16V LI-ION 2BAT Powerplus POWX00425
| Napětí akumulátoru: | 16 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Není skladem
EVM 32 Magnetická vrtačka NAREX
-17%
- Napájecí napětí: 230 V
- Jmenovitý příkon: 900 W
- Otáčky naprázdno: 600 ot./min
- Upínání: 19 mm Weldon (3/4")
Není skladem
Vrtačka příklepová 1000W SKIL 6398A
-2%
- Příkon: 1,000 W.
- Průměr sklíčidla: 13 mm.
- Max. průměr vrtání do oceli: 13 mm.
- Max. průměr vrtání do zdiva: 20 mm.
Není skladem
Vrtací šroubovák aku, 16,6v max li-ion (2x), bez baterie a nabíječky EXTOL INDUSTRIAL 8791151T
| Napětí akumulátoru: | 16.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 33 Nm |
Není skladem
Vrtačka s příklepem, click-lock, 1100w EXTOL PREMIUM 8890052
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Není skladem
ŠOUBOVÁK VRTACÍ BS 12-202-20K Güde 58603
-27%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Není skladem
ŠROUBOVÁK PŘÍKLEPOVÝ BSB 18-0 Güde 58503
-28%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Není skladem
EVM 40-2 M Magnetická vrtačka NAREX
-17%
- Napájecí napětí: 230 V
- Jmenovitý příkon: 1 050 W
- Otáčky naprázdno 1. rychlost: 300 /min
- Otáčky naprázdno 2. rychlost: 600 /min
Není skladem
Proma PTB-16/230V R - Stolní vrtačka s rychloupínacím sklíčidlem
- Stolní sloupová stojanová vrtačka PROMA PTB-16/230V R Stolní vrtačka PROMA PTB-16/230V R je ekonomicky výhodná stolní vrtačka, u které je převod síly z jednofázového 230V motoru na vřeteno zajištěn klínovými řemeny přes čtyřstupňové řemenice. Díky své výbavě a hliníkovému tělu motoru je vrtačka ideální pro kutily a výukové dílny (školící zařízení).Hlavní výhody
- Výkonný motor v hliníkovém pouzdře s vysokým krouticím momentem v provedení IP 54
- Přesné rychloupínací sklíčidlo 1-16 mm je v základní výbavě stroje
- Kvalitní kuličková ložiska zajišťují vysokou přesnost chodu vřetena Použití vyvážených řemenic a kvalitních řemenů garantuje klidný a tichý chod Rozměrný stůl s výškovým nastavením pomocí ozubeného hřebene Stůl je možno naklápět v rozmezí ±45°Dodáváno s T-drážkami na rovné, přesně obrobené ploše základové desky Přesné rychloupínací sklíčidlo je součástí dodávky Obrobená plocha základny pro upínání vyšších obrobků Pohodlné ovládání pomocí ergonomicky tvarovaných rukojetíRozteč drážek stolu je 133 mm - vhodné pro upnutí svěráků PROMA SV-100, SVP-100 a SVV-100. Možné použít i větší svěráky bez možnosti upnutí ke stolku.Součásti dodávky sloupové vrtačky PROMA PTB-16/230V RRychloupínací sklíčidlo 1 - 16 mm /B 16 Upínací trn MK 2 / B 16 Ochranný kryt sklíčidlaVyrážecí klín trnu sklíčidla Servisní nářadí
Není skladem
Proma PTB-16/230V - Stolní vrtačka
- Stolní sloupová stojanová vrtačka PROMA PTB-16/230V Stolní vrtačka PROMA PTB-16/230V je pro svou jednoduchou konstrukci a základní výbavu cenově výhodná stolní vrtačka, u které je převod síly z jednofázového 230V motoru na vřeteno zajištěn klínovými řemeny přes čtyřstupňové řemenice. Díky své výbavě a hliníkovému tělu motoru je vrtačka ideální pro kutily a výukové dílny (školící zařízení).Hlavní výhody
- Výkonný motor v hliníkovém pouzdře s vysokým krouticím momentem v provedení IP 54Kvalitní kuličková ložiska zajišťují vysokou přesnost chodu vřetena Použití vyvážených řemenic a kvalitních řemenů garantuje klidný a tichý chod Rozměrný stůl s výškovým nastavením pomocí ozubeného hřebene Stůl je možno naklápět v rozmezí ±45° Dodáváno s T-drážkami i na rovné, přesně obrobené ploše základové desky Obrobená plocha základny pro upínání vyšších obrobků Pohodlné ovládání pomocí ergonomicky tvarovaných rukojetíRozteč drážek stolu je 133 mm - vhodné pro upnutí svěráků PROMA SV-100, SVP-100 a SVV-100. Možné použít i větší svěráky bez možnosti upnutí ke stolku.Součásti dodávky stolní vrtačky PROMA PTB-16/230V
- Zubové sklíčidlo 3 - 16 mm /B 16Upínací trn MK 2 / B 16 Ochranný kryt sklíčidla Vyrážecí klín trnu sklíčidla Servisní nářadí
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka 20V LI-ION 2BAT Powerplus POWX00422
- Napětí: 20 V
- Kapacita akumulátoru: 1.500 mAh Li-ion
- Otáčky naprázdno: 0 - 400 / 0 - 1.400 min⁻¹
- Nastavení momentu: 18plus 1
Není skladem
Makita DS4012 Vrtačka 13mm,750W
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 600 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Není skladem
Skil Akumulátorová vrtačka „XP brushless“
- Napětí: 20 V Max.
- Bezkartáčový: Ano.
- Akumulátorové články: Lithium-Ion.
- Volnoběžné otáčky: 0-500/0-1800 /min.
Není skladem
Vrtačka příklepová 1050W SKIL 6745GA
-2%
- Akustický tlak: 94.2 dB(A).
- Akustický výkon: 105.2 dB(A).
- Nepřesnost (K): 3 dB(A).
- Hladina vibrací (vrtání do kovu): < 2,5 m/s².
Není skladem
Vrtačka příklepová 700W SKIL 6290AA
-2%
- Akustický tlak: 94.
- Akustický výkon: 105.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací (vrtání do kovu): 3.0.
Není skladem
Vrtací šroubovák aku, 12v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891150T
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 21 Nm |
Není skladem
Makita DDF482RFX1 Aku vrtací šroubovák s příslušenstvím Li-ion LXT 18V/3,0 Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 600 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Rozsah upínání sklíčidla: 1,5 - 13 mm
Není skladem
Fds 10155-a aku šroubovák fieldmann
-41%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 3.5 Nm |
Není skladem
Vrtací šroubovák aku, 12v, li-ion (2x), 1500mah TOTAL TDLI12208
- Baterie: 12V
- Kapacita baterie: 1500mAh
- L/p chod: ano
- Max. utahovací moment: 20Nm
Není skladem
Vrtací šroubovák aku, 20v li-ion (2x), 2000mah TOTAL TDLI200215
- Baterie: 20V Li-ion
- Hmotnost s baterií: 1,3kg
- Kapacita baterie: 2000mAh
- L/p chod: ano
Není skladem
ŠROUBOVÁK BSB 12-202-20K Güde 58606
-23%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Není skladem
ŠROUBOVÁK VRT. S PŘÍKLEPEM Güde 58605
-24%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Není skladem