Vrtačky a šroubováky Worksite
PodkategorieWorksite CD330-20L - Aku vrtačka šroubovák 20V 30Nm 2x1,5Ah
-5%
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
|---|
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite EID430 - Elektrická vrtačka s příklepem 1200W
-5%
| Příklep: | Ano |
|---|
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite CD334H - Aku vrtačka s příklepem 20V 50Nm 1x2Ah - Kombi MAX plus
-5%
- CD334H - Aku vrtačka s příklepem 20V 50Nm 1x2Ah - Kombi MAX plusCD334H - Aku vrtačka s příklepem je výkonná 20V akumulátorová příklepová vrtačka od společnosti WORKSITE je vybavena 3 funkcemi: vrtáním, příklepovým vrtáním a šroubováním.Jedná se o dokonalý nástroj pro každou práci s vrtáním nebo šroubováním v domě a kolem domu! 20V Li-ion baterie zajišťuje vyšší výkon stroje. Snadno se používá, je stvořen pro náročné práce a zajišťuje dokonalou manipulaci. Poskytuje maximální otáčky 1 500 ot/min a vysokou úroveň efektivity na pracovišti při šroubování do dřeva nebo vrtání do dřeva či kovu.Hlavní výhody
- Dobře vyvážená konstrukce s ergonomickým středovým držadlem a měkkým pogumovaným povrchem
- Snadná manipulace a obsluha díky kompaktnímu provedení
- Optimální na šroubování do dřeva či vrtání do dřeva a kovu v těsných prostorechAkumulátorové nářadí pro maximální svobodu, pohodlí a bezpečnost
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite CD320H - Aku vrtačka s příklepem Brushless 20V 50Nm 1x2Ah - Kombi MAX plus
-5%
- CD320H - Aku vrtačka s příklepem Brushless 20V 50Nm 1x2Ah - Kombi MAX plusCD320H - Aku vrtačka s příklepem je výkonná 20V akumulátorová příklepová vrtačka od společnosti WORKSITE s bezkartáčovým motorem.Tento model je vybaven 3 funkcemi: vrtáním, příklepovým vrtáním a šroubováním.Jedná se o dokonalý nástroj pro každou práci s vrtáním nebo šroubováním v domě a kolem domu! Snadno se používá, je stvořen pro náročné práce a zajišťuje dokonalou manipulaci.je vybaven bezuhlíkovým motorem, což znamená delší životnost nářadí a více odvedené práce na jedno nabití. Poskytuje maximální otáčky 1 800 ot/min a vysokou úroveň efektivity na pracovišti při šroubování do dřeva nebo vrtání do dřeva či kovu.Hlavní výhody
- Dobře vyvážená konstrukce s ergonomickým středovým držadlem a měkkým pogumovaným povrchem
- Nová úroveň kompaktní konstrukce s vysokým výkonem a bezuhlíkovým motoremVysoce účinný bezuhlíkový motor zajišťuje delší pracovní dobu a životnost nářadí
- Díky funkci příklepového vrtání je vhodná na celou řadu různých prací, dokonce i se zdivem
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite EID448-KIT - El. vrtačka v kufru + set ruční nářadí
-5%
| Balení: | Plastový kufr |
|---|
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita DFS452Z Aku šroubovák Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Otáčky naprázdno: 0 - 4.000 min-1
- Šrouby do sádrokartonu: 4 mm
- Upínání nástroje: šestihran 1/4''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DF332DSME Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion CXT 10,8/12V/4,0Ah
-22%
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 450 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.500min-1
- Utahovací moment (tvrdý/měkký): 35 / 21 Nm
- Vrtací výkon (ocel/dřevo O): 10 / 28 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DF032DSAE Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DF032DZ Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion CXT 10,8/12V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-šroubovák 10,8 V FLEX DD 2G 10.8-EC
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 58 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-šroubovák s příklepem 10,8 V FLEX PD 2G 10.8-EC
-7%
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 58 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-šroubovák 18,0 V FLEX DD 2G 18.0-EC LD C
-4%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-vrtací šroubovák 18,0 V FLEX PD 2G 18.0-EC LD C
-4%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-vrtačka s příklepem a funkcí turbo 18,0 V FLEX PD 2G 18.0-EC-HD
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 158 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-vrtačka s příklepem a funkcí turbo 18,0 V FLEX PD 2G 18.0-EC-HD/5.0 Set
-2%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 70 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-vrtačka s příklepem a funkcí turbo 18,0 V FLEX PD 2G 18.0-EC-HD C
-4%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 158 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku šroubovák FLEX DD 2G 18.0 EC LD/2.5 Set
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku šroubovák FLEX PD 2G 18.0 EC LD/2.5 Set
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP485SFJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/3,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Počet úderů naprázdno na 1. převod: 0 - 7.500 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtací šroubovák aku, růžový, 12v li-ion, 1300mah, v tašce EXTOL LADY 402401
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Není skladem
ŠROUBOVÁK TBS 710 Güde 58132
-28%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Jmenovitý příkon: 710 W
- Volnoběžné otáčky: 0 - 4.000 ot./min.
- Max. krouticí moment: 9,8 Nm
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8791152, vrtací šroubovák aku, 16,6v li-ion (2x), 2000mah EXTOL INDUS...
| Napětí akumulátoru: | 16,6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 33 Nm |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8891152 vrtací šroubovák aku, 12v li-ion (2x), 1500mah EXTOL PREMIUM ...
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 21 Nm |
Není skladem
Stolní vrtačka GTB 20/812 Güde 55206
-28%
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: rychloupínací
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
Není skladem
Sloupová vrtačka GSB 20/812 Güde 55210
-30%
- Typ vrtačky : stojanová
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: zubové
- Síťové napětí: 230 V
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka 16V LI-ION Powerplus POWC1061
-10%
| Napětí akumulátoru: | 16 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Není skladem
AKU VRTACÍ ŠROUB.BS 12-201-20K Güde 58602
-27%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Není skladem
EVP 13 G-2A Příklepová vrtačka NAREX
-14%
| Příkon: | 760 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3050 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Není skladem
Vrtací šroubovák aku s příklepem share20v, 20v li-ion, bez baterie, nabíječky a kufru EXTOL PREMI...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Není skladem