Vrtačky a šroubováky Proxxon
PodkategorieProxxon Stolní vrtačka Xenox TBX
-5%
- 220 – 240 V. 85W. 50/60 Hz.
- Počet otáček: 1.800, 4.700 a 8.500/min.
- Zdvih pinoly 30 mm.
- Vyložení (od sloupu ke středu vrtacího vřetene) 140 mm.
Skladem - ihned k odběru
Proxxon Sada MICRO šroubováků - 15kusů
-4%
- Micro šroubováky jsou určeny všude tam, kde jsou použity ty nejmenší šroubky, tedy pro hodináře, zlatníky, jemnou mechaniku, optiky, elektroniky či modeláře.
- Dříky jsou vyrobeny z vysoce legované nikl-chrom-molybdenové oceli (SAE 8660), která je tvrdá a houževnatá.
- Jsou pochromované a špice jsou zakalená.
- Rukojeť je příjemná do ruky, je ergonomicky tvarovaná z kvalitního polypropylenu (odolného proti úderu, olejům a kyselinám); rukojeť Micro šroubováku je změkčena a tvarovány v úchopové části prstů pro pohodlnou práci.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Stolní vrtačka TBM 220
-4%
- 220 – 240 V. 85W. 50/60 Hz.
- Počet otáček: 1.800, 4.700 a 8.500/min.
- Zdvih pinoly 30 mm.
- Vyložení (od sloupu ke středu vrtacího vřetene) 140 mm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Úhlová vrtačka s dlouhým krkem LWB/E
-4%
- 220 – 240 V.
- Příkon max. 100 W. 3 000 – 15.000 ot./min.
- Délka 270 mm.
- Hmotnost 550 g.
Není skladem
Proxxon MICRO - šroubovák MIS 1
-4%
- Stejnosměrné napětí 12 - 18 V. 50 W.
- Utahovací momenty od 0,35 – 1 Nm (stupeň 6 eliminuje funkci třecí spojky (krouticí moment je pak 2 Nm).
- Hmotnost 415 g.
- Celková délka 200 mm.
Není skladem
Proxxon Stolní vrtačka TBH
-14%
- 220 – 240 V.
- Otáčky vřetena: 1.080, 2.400 a 4.500/min.
- Zdvih pinoly 63 mm.
- Výškové nastavování klikou 70 mm.
Není skladem
Podobné produkty
Příklepová vrtačka GSB 162-2 RE BOSCH 060118B000
-12%
- Napětí, elektrické, až: 230 V
- Napětí, elektrické: 230 V
- Upínání nástrojů: 5/8" - 16 UNF
- Jmenovitý příkon: 1.500 W
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Příklepová vrtačka GSB 21-2 RCT BOSCH 060119C700
-12%
- Krouticí moment, max., 2. stupeň: 20,5 Nm
- Napětí, elektrické, až: 230 V
- Napětí, elektrické: 230 V
- průměr krčku vřetena: 0,0 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový sádrokartonářský šroubovák GTB 12V-11 BOSCH 06019E4002
-12%
- Napětí akumulátoru: 12,0 V
- Hmotnost včetně akumulátoru: 0,9 kg
- Max. krouticí moment (měkký šroubový spoj): 3 Nm
- Max. krouticí moment (tuhý/měkký šroubový spoj): 3 Nm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-50 BOSCH 06019H5100
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku šroubovák / vrtačka 20V (bez AKU) Powerplus POWDPO1000
-9%
- Napětí: 20 V
- Otáčky naprázdno: 0 - 400 / 0 - 1.500 min⁻¹
- Nastavení momentu: 19 plus 1
- Max. kroutící moment: 30 Nm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku šroubovák / vrtačka s příklepem bezuhlíková 20V 120Nm 2BAT Powerplus POWX00530
-10%
- Napětí: 20 V
- Kapacita akumulátoru: 2.000 mAh Li-Ion
- Otáčky naprázdno: 0 - 600 / 0 - 2.000 min⁻¹
- Příklep: 9.000 - 30.000 min⁻¹
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku šroubovák / vrtačka 20V plus 78ks přísl. v kufru (bez AKU) Powerplus POWDP15110
-6%
- Napětí: 20 V
- Otáčky naprázdno: 0 - 400 / 0 - 1.550 min⁻¹
- Nastavení momentu: 25 plus 1
- Max. kroutící moment: 40 Nm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DP2010 Vysokorychlostní vrtačka 0,5-6,5mm,370W
-12%
| Příkon: | 370 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 4200 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DP4011 Vrtačka 2 rychlosti,rychlosklíčidlo,1,5-13mm,720W
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2900 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DP4003 Vrtací šroubovák 1,5-13mm,750W
-17%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 700 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. rozsah sklíčidla: | 13 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF458RF3J Aku vrtací šroubovák Li-ion LXT 3xaku 18V 3,0 Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 3 ks |
| Kapacita baterie: | 300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 91 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP482RTJ Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/5,0 Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 51 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP458Z Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 91 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HP330DWE Aku příklepový šroubovák Li-ion 10,8V/1,3Ah
-18%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF484RFJ Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V, 3,0 Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 54 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita TD111DZ Aku bezuhlíkový rázový šroubovák Li-ion CXT 10,8/12V,bez aku Z
-17%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 135 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP484Z Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 54 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP485RTJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/5,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 5,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Počet úderů naprázdno na 1. převod: 0 - 7.500 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma PTB-16B/230 R – stolní vrtačka s rychloupínacím sklíčidlem
- Stolní vrtačka PROMA PTB-16B/230 R s rychloupínacím sklíčidlemStolní vrtačka PROMA PTB-16B/230 R je pro svou jednoduchou konstrukci a základní výbavu cenově výhodná stolní vrtačka, u které je převod síly z jednofázového 230V motoru na vřeteno zajištěn klínovými řemeny přes čtyřstupňové řemenice. Díky své výbavě a robustnímu motoru s litinovým tělem je vrtačka ideální pro kutily a výukové dílny (školící zařízení).Hlavní výhody
- Osvědčená jednoduchá a robustní konstrukce vrtačky
- Vyšší váha zajišťuje větší stabilitu vrtačky
- Rychloupínací sklíčidlo 1-16 mm v základní výbavěZesílený sloup o průměru 60 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrická vrtačka s příklepem 550 W Powerplus POWC10110
-13%
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
- Příkon: 550 W
- Otáčky naprázdno: 0 - 3.000 min⁻¹
- Příklep: 30.000 - 48.000 min⁻¹
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „XP brushless“ 3085HC
- Napětí: 20 V Max, Akumulátorové články: Lithium-Ion, Volnoběžné otáčky: 0-500/0-1800 /min, Max. krouticí moment tuhý spoj: 130 nm, Bezkartáčový: Ano, Typ sklíčidla: Rychloupínací sklíčidlo s jednoduchou objímkou a aretací, Max. průměr vrtání do zdiva: 13 mm, Max. průměr vrtání do dřeva: 50 mm, Max. průměr vrtání do oceli: 13 mm, Nastavení krouticího momentu: 24+1+1, Max. rychlost příklepu: 0-7500/0-27000 /min, LED světlo: Ano
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Šroubovák vrtací s příklepem Aku SKIL 3020HB
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 55 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF489Z Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 550 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.800 min-1
- Rozsah upínání sklíčidla: 1,5 - 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF489RTJ Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V, 5,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V/5,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 550 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.800 min-1
- Rozsah upínání sklíčidla: 1,5 - 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás