Vrtačky a šroubováky Makita
PodkategorieMakita DFR550RFE Aku šroubovák se zásobníkem 25-55mm,Li-ion LXT 18V/3,0Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno: 4.000 min-1
- Šrouby do sádrokartonu: 4 x 25 - 55 mm
- Upínání nástroje: šestihran 1/4''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DFS452Z Aku šroubovák Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Otáčky naprázdno: 0 - 4.000 min-1
- Šrouby do sádrokartonu: 4 mm
- Upínání nástroje: šestihran 1/4''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DF332DSME Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion CXT 10,8/12V/4,0Ah
-22%
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 450 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.500min-1
- Utahovací moment (tvrdý/měkký): 35 / 21 Nm
- Vrtací výkon (ocel/dřevo O): 10 / 28 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DF032DZ Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion CXT 10,8/12V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP485SFJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/3,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Počet úderů naprázdno na 1. převod: 0 - 7.500 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DS4012 Vrtačka 13mm,750W
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 600 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Není skladem
Makita DDF482RFX1 Aku vrtací šroubovák s příslušenstvím Li-ion LXT 18V/3,0 Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 600 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Rozsah upínání sklíčidla: 1,5 - 13 mm
Není skladem
Makita DF030DWE Aku šroubovák 1/4" Li-ion 10,8V/1,3Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 24 Nm |
Není skladem
Makita DDF485RTJ Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V/5,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 5,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Rozsah upínání sklíčidla: 1,5 - 13 mm
Není skladem
Makita DA4000LR Úhlová vrtačka 2-13mm,710W
-12%
- Příkon: 710 W
- Otáčky naprázdno (přímý): 0 - 600 min-1
- Otáčky naprázdno (úhel 1): 0 - 400 min-1
- Otáčky naprázdno (úhel 2): 0 - 900 min-1
Není skladem
Makita DF032DSAE Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Není skladem
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 3
- 4
- 5