Vrtačky a šroubováky Hecht
PodkategoriePodobné produkty
2-rychlostní aku-vrtačka s příklepem a funkcí turbo 18,0 V FLEX PD 2G 18.0-EC-HD/5.0 Set
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 70 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-vrtačka s příklepem a funkcí turbo 18,0 V FLEX PD 2G 18.0-EC-HD C
-4%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 158 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku šroubovák FLEX DD 2G 18.0 EC LD/2.5 Set
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku šroubovák FLEX PD 2G 18.0 EC LD/2.5 Set
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP485SFJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/3,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Počet úderů naprázdno na 1. převod: 0 - 7.500 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtací šroubovák aku, růžový, 12v li-ion, 1300mah, v tašce EXTOL LADY 402401
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Není skladem
Stolní vrtačka GTB 20/812 R+L Güde 55208
-28%
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: rychloupínací
- Síťové napětí: 400 V
- Frekvence: 50Hz
Není skladem
Sádrokartonářský šroubovák TBS 710 Güde 58132
-28%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Jmenovitý příkon: 710 W
- Volnoběžné otáčky: 0 - 4.000 ot./min.
- Max. krouticí moment: 9,8 Nm
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8791152, vrtací šroubovák aku, 16,6v li-ion (2x), 2000mah EXTOL INDUS...
| Napětí akumulátoru: | 16,6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 33 Nm |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8891152 vrtací šroubovák aku, 12v li-ion (2x), 1500mah EXTOL PREMIUM ...
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 21 Nm |
Není skladem
Sloupová vrtačka GSB 25 R+L Güde 55423
-31%
- Typ vrtačky : stojanová
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: rychloupínací
- Síťové napětí: 400 V
Není skladem
Stolní vrtačka GTB 20/812 Güde 55206
-30%
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: rychloupínací
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
Není skladem
Stolní vrtačka GTB 16/605 Güde 55202
-28%
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: rychloupínací
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
Není skladem
Akumulátorový šroubovák s příklepem BSB 18-201-30K Güde 58504
-30%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Není skladem
Vrtací šroubovák aku, 12v li-ion, 1500mah EXTOL PREMIUM 8891150
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 21 Nm |
Není skladem
Sloupová vrtačka GSB 20/812 Güde 55210
-30%
- Typ vrtačky : stojanová
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: zubové
- Síťové napětí: 230 V
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka 16V LI-ION Powerplus POWC1061
-10%
| Napětí akumulátoru: | 16 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Není skladem
AKU VRTACÍ ŠROUB.BS 12-201-20K Güde 58602
-27%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Není skladem
Proma ZPM-50 - Elektrický stacionární závitořez
- Elektrický stacionární závitořez PROMA ZPM-50 je pomocníkem mnoha instalatérů, plynařů a topenářů.Závitořez je přístroj, který pomáhá vytvářet závity na trubkách. Závitořez pracuje na principu soustružení závitu na čistou trubku. Výsledný efekt je dán podle toho jakou výměnnou hlavu použijeme. Je potřeba použít na danou velikost trubky odpovídající řeznou hlavu.Stacionární elektrický závitořez tvoří převážně skupina litinových odlitků. Pohon
- stacionárního elektrického závitořezu zajišťuje jednofázový motor, který je přes
- převodovou skříň připojen přímo ke vřetenu stroje. Součástí převodové skříně je čerpadlo
- pro řezný olej, které důmyslným způsobem zajišťuje stálé chlazení při řezání, nebo dělení
Není skladem
Aku precizní šroubovák 4V plus přísl. Powerplus POWX00416
| Napětí akumulátoru: | 4 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 320 mAh |
| Max. krouticí moment: | 0.4 Nm |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka s příklepem 20V bezuhlíková (bez AKU) Powerplus POWDP15220
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Není skladem
Aku příklepový šroubovák / vrtačka 20V LI-ION 2BAT Powerplus POWX00445
-11%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka 16V LI-ION 2BAT Powerplus POWX00425
| Napětí akumulátoru: | 16 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Není skladem
Proxxon Úhlová vrtačka s dlouhým krkem LWB/E
-4%
- 220 – 240 V.
- Příkon max. 100 W. 3 000 – 15.000 ot./min.
- Délka 270 mm.
- Hmotnost 550 g.
Není skladem