Vrtačky a šroubováky Hecht
PodkategoriePodobné produkty
Akumulátorový dvourychlostní kombinovaný šroubovák PSB 18 LI-2 Ergonomic BOSCH 06039B0301
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 32 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový šroubovák Sada IXO 7 BOSCH 06039E0021
-12%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 5.5 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový šroubovák IXO 7 BOSCH 06039E0020
-12%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 5.5 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový šroubovák PushDrive BOSCH 06039C6020
-12%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 5 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profesionální sada: Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-50 + 43 ks příslušen BOSCH 06019H5004
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skil Akumulátorová vrtačka „XP brushless“
-13%
- Napětí: 20 V Max.
- Bezkartáčový: Ano.
- Akumulátorové články: Lithium-Ion.
- Volnoběžné otáčky: 0-500/0-1800 /min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skil Akumulátorová vrtačka „Compact Brushless“
- Akustický tlak: 80.
- Akustický výkon: 91.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací: < 2,5.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skil Akumulátorová vrtačka „Compact Brushless“
-2%
- Akustický tlak: 80.
- Akustický výkon: 91.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací: < 2,5.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „XP brushless“
-2%
- Napětí: 20 V Max.
- Kapacita akumulátoru: 4,0 Ah.
- Akumulátorové články: Lithium-Ion.
- Počet akumulátorů: 2.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „XP brushless“
- Napětí: 20 V Max.
- Akumulátorové články: Lithium-Ion.
- Volnoběžné otáčky: 0-500/0-1800 /min.
- Max. krouticí moment tuhý spoj: 130 nm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „Brushless“
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 55 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka příklepová 710W SKIL 6725GA
-10%
- Akustický tlak: 95 dB(A).
- Akustický výkon: 106 dB(A).
- Nepřesnost (K): 3 dB(A).
- Hladina vibrací (vrtání do kovu): 6.3 m/s².
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka příklepová 710W SKIL 6725AA
-11%
- Akustický tlak: 95 dB(A).
- Akustický výkon: 106 dB(A).
- Nepřesnost (K): 3 dB(A).
- Hladina vibrací (vrtání do kovu): 6.3 m/s².
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka příklepová 550W SKIL 1020AD
-4%
- Příkon: 550 W.
- Průměr sklíčidla: 13 mm.
- Max. průměr vrtání do oceli: 13 mm.
- Max. průměr vrtání do zdiva: 16 mm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka Aku „Brushless“ SKIL 3060HA
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka Aku „Brushless“ SKIL 2060EA
- Napětí: 12 V.
- Akumulátorové články: Li-Ion.
- Kapacita akumulátoru: 2,0 Ah.
- Nabíjecí proud: 2.4 A.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm PDM1061P_K - Elektrická vrtačka s příklepem 1100W ⌀13 rychloupínací sklíčidlo
-8%
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3100 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CDM1158 - Aku vrtačka šroubovák 20V 26Nm 1x2Ah
-11%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 26 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CDM1143 - Aku vrtačka šroubovák 20V 40Nm - bez akumulátoru - Platform
-13%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CDM1141P - Aku vrtačka s příklepem 20V 50Nm 2x2Ah
-15%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CDM1138 - Aku vrtačka s příklepem 20V 45Nm 2x2Ah
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma E-2020F/400 - Sloupová vrtačka
- Sloupové vrtačky PROMA jsou konstruovány pro vrtání a zahlubování. Vřetena je uloženo v kuličkových ložiscích a osazena kuželem Mk IV, do kterého je možné vložit vrtací sklíčidlo nebo přímo nástroj. Pracovní stůl lze natáčet až o 360° pomocí otočného čepu a naklápět do úhlu + / - 45° od základní roviny, což umožňuje vrtání otvorů pod různými úhly.Vrtačka je vybavena osvětlením. Součástí dodávky není žárovka. Doporučená žárovka je E27 60W.Pro plynulou změnu otáček lze přiobjednat frekvenční měnič.Možnost nastavení hloubky vrtání
- Možnost otáčení stolku
- Možnost naklápění stolku +/- 45 st.
- Radiální ložiska
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite CD330-20L - Aku vrtačka šroubovák 20V 30Nm 2x1,5Ah
-5%
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
|---|
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma RV-50E - Radiální vrtačka
- tuhá a masivní konstrukce velký rozsah posuvů vřetena řazení za pomocí hydrauliky manuální řazení vybaveno koncovými dorazy vřetena aretace pomocí hydraulického systému ve všech osách tlačítko chlazení a hlavní elektrický panel je na sloupu systém trochoidního tenkovrstvého mazání dodáváno včetně upínací kostkyZávitování do litiny - M20 x 2,5 Závitování do ocele - M16 x 2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás