Sekací kladiva (demoliční) Gadget
PodkategorieGadget Sada šroubovacích bitů 1/4 CrV (12 ks)
-5%
- Počet kusů: 12
- Vyrobeno z Chrom-Vanadiové oceli
- 3 x 25 mm
- 3 x 50 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada šroubovacích bitů PH3 1/4 CrV (10 ks)
-6%
- Počet kusů: 10
- Vyrobeno z Chrom-Vanadiové oceli
- PH 3x50
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada nástrčných hlavic 10x42 1/4 (5 ks)
-6%
- Počet kusů: 5
- 10 x 42 mm
- magnetické
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada šroubovacích bitů PH2 1/4 CrV (10 ks)
-6%
- Počet kusů: 10
- Vyrobeno z Chrom-Vanadiové oceli
- PH 2x50
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada šroubovacích bitů PH1 1/4 CrV (10 ks)
-6%
- Počet kusů: 10
- Vyrobeno z Chrom-Vanadiové oceli
- PH 1x50
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada nástrčných hlavic 10x65 1/4 (5 ks)
-6%
- Počet kusů: 5
- 10 x 65 mm
- magnetické
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita HM1812 Bourací kladivo s AVT 72,8J, 2000W
-12%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 72.8 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | HEX 28mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HM1317C Bourací kladivo s AVT 25J,1510W
-12%
| Příkon: | 1510 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 25 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | HEX 30mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HM1511 Bourací kladivo s AVT 48,9J,1850W
-12%
| Příkon: | 1850 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 48.9 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | HEX 30mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HM1501 Bourací kladivo 48,1J,1850W
-12%
| Příkon: | 1850 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 48.1 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | HEX 30mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HM1101C Sekací kladivo 11,5J,1300W
-12%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 11.5 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HM1111C Sekací kladivo s AVT 11,2J,1300W
-12%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 11.2 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HM1802 Bourací kladivo 71,4J,2000W
-12%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 71.4 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | HEX 28mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sekací kladivo s SDS max GSH 7 VC BOSCH 0611322000
-12%
| Příkon: | 1500 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 13 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Není skladem
Kladivo bourací, 1700w, industrial TOTAL TH217068
- Hmotnost: 14kg
- Napětí/frekvence: 220-240V/50-60Hz
- Počet příklepů: 1900/min
- Příkon: 1700W
Není skladem
Bourací kladivo, sds-hex, 50j TOTAL TH215456
- Hmotnost: 16kg
- Napětí/frekvence: 220-240V/50-60Hz
- Počet příklepů: 1400/min
- Příkon: 1700W
Není skladem
Kladivo sekací MH 1600 Güde 58122
-31%
| Příkon: | 1600 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 50 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Počet příklepů: | 2000 min-1 |
Není skladem
Sekací kladivo s SDS max GSH 11 VC BOSCH 0611336000
-12%
| Příkon: | 1700 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 23 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Není skladem
Sekací kladivo s SDS max GSH 5 CE BOSCH 0611321000
-12%
| Příkon: | 1150 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 8.3 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Není skladem
Bourací kladivo GSH 16-30 BOSCH 0611335100
-12%
| Příkon: | 1750 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 41 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | HEX 30mm |
Není skladem
Bourací kladivo GSH 16-28 BOSCH 0611335000
-12%
| Příkon: | 1750 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 41 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | HEX 28mm |
Není skladem
Sekací kladivo s SDS max GSH 11 E BOSCH 0611316708
-12%
| Příkon: | 1500 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 16.8 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Není skladem
Makita HK0500 Lehké sekací kladivo 1,8J,550W
-12%
| Příkon: | 550 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 1.8 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Plus |
Není skladem
60-Bit Box 60dílná sada šroubovacích bitů Industrial-CrV NAREX
-7%
- Množství v balení: 60 ks
- Upínání / stopka: C6.3; E6.3
Skladem - ihned k odběru
Nástavec na vrtačku k stříhání plechu, oboustranný EXTOL PREMIUM 8813651
-24%
- Technické parametry: oboustranný
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: dodáváno v plechové krabičce, balení obsahuje kromě samotného těla nástavce také 3ks stříhacích hlav, 2ks stříhacích jehel, rukojeť a montážní klíč
Skladem - ihned k odběru
Vrták do obkladů, dlaždic a skla 6 x 72 mm Kreator KRT011104
-13%
Skladem - ihned k odběru
Makita 198993-4 mazací tuk na nástroje = old 194659-4,194683-7
-12%
Skladem - ihned k odběru
Vrták do obkladů, dlaždic a skla 8 x 80 mm Kreator KRT011105
-12%
Skladem - ihned k odběru
Rychloupínací sklíčidlo SDS-PLUS Güde 58175
-30%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 80
- Výška sestaveného zařízení v mm: 50
- Délka sestaveného zařízení v mm: 150
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00050 vrták SDS-Plus D 6x50/110mm
-36%
Skladem - ihned k odběru