Proma S-1850FP/400 - Průmyslová vrtačka s autoposuvem pinoly
Zakoupilo již více než
50 spokojených zákazníků
50 spokojených zákazníků
|---|---|---|---|---|---|
| Kód produktu | 25004036 | EAN | 8595105426081 | ||
| Výrobce | Proma | ||||
Popis:
- Průmyslová vrtačka s autoposuvem pinoly PROMA S-1850FP/400
- Hlavní výhody
- 4 automatické posuvy vřetene s řazením pomocí elektromagnetické spojky Stůl je otočný ve vodorovné rovině kolem sloupu, nastavitelný až 45° vpravo i vlevo Obrobená pracovní základna stroje (400 x 410 mm) s integrovaným čerpadlem chladicí kapaliny Zaručená soustřednost ≤0,02 mm, měřeno na pinole Klidný chod stroje díky kaleným a broušeným převodům Rychlá změna vrtacího nástroje automatickým vyrážečem Výkonný hnací motor určený pro trvalý provoz
- Součásti dodávky průmyslové vrtačky PROMA S-1850FP/400
- Masivní stůl (sklopný a otočný) Sklíčidlo (ozubené) 1 ÷ 13 mm / B 16 Upínací trn MK 4 / B 16 Redukční pouzdro MK 4/MK 3, MK 4/MK 2, MK 3/MK 1 Chladicí systém Elektromagnetický posuv pinoly/vřetene Automatický vyrážeč nástrojů První olejová náplň zdarma Pracovní osvětlení Výškově stavitelný ochranný krytObslužné nářadíSada pojistek
Podobné produkty
Stolní vrtačka GTB 13/355 Güde 55200
-33%
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: zubové
- Rozsah sklíčidla : 1,5 - 13 mm
- Počet rychlostí vrtačky: 5
Skladem - ihned k odběru
Sloupová vrtačka OPTIdrill D 33 Pro 3003040 Optimum
-27%
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 25 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 30 mm
- Max. vrtací hloubka: 120 mm
- Vyložení: 254mm
Skladem - ihned k odběru
Proxxon Stolní vrtačka Xenox TBX
-5%
- 220 – 240 V. 85W. 50/60 Hz.
- Počet otáček: 1.800, 4.700 a 8.500/min.
- Zdvih pinoly 30 mm.
- Vyložení (od sloupu ke středu vrtacího vřetene) 140 mm.
Stolní vrtačka GTB 20/812 R+L Güde 55208
-28%
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: rychloupínací
- Síťové napětí: 400 V
- Frekvence: 50Hz