Proma BY-3216PC/400 - Průmyslová vrtačka stolní
Zakoupilo již více než
50 spokojených zákazníků
50 spokojených zákazníků
|---|---|---|---|---|---|
| Kód produktu | 25003216 | EAN | 8595105424162 | ||
| Výrobce | Proma | ||||
Popis:
- BY-3216PC/400 - Průmyslová vrtačka stolní s autoposuvem pinoly
- Hlavní výhody
- Přepínání levého a pravého chodu
- Variabilní automatický posuv pinolyPřepínání závitování / vrtání
- Robustní vrtačka pro průmyslové využití
- Ochranný kryt podle normy CE, stavitelný podle používaného vrtáku
- Broušený pracovní stůl, výškově stavitelný ozubeným hřebenem a ruční klikou
- Broušená základová deska s T-drážkami pro upínání vysokých obrobků
- Garantovaná přesnost chodu vřetene ≤0,02 mm
- Výkonný hnací motor i při nízkých otáčkách
- Odolná a výkonná vrtačka pro vysoké zatížení
- Včetně automatické reverzace otáček k řezání závitů
- Součásti dodávky strojní průmyslové vrtačky BY-3216PC/400
Podobné produkty
Stolní vrtačka GTB 13/355 Güde 55200
-33%
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: zubové
- Rozsah sklíčidla : 1,5 - 13 mm
- Počet rychlostí vrtačky: 5
Skladem - ihned k odběru
Sloupová vrtačka OPTIdrill D 33 Pro 3003040 Optimum
-27%
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 25 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 30 mm
- Max. vrtací hloubka: 120 mm
- Vyložení: 254mm
Skladem - ihned k odběru
Proxxon Stolní vrtačka Xenox TBX
-5%
- 220 – 240 V. 85W. 50/60 Hz.
- Počet otáček: 1.800, 4.700 a 8.500/min.
- Zdvih pinoly 30 mm.
- Vyložení (od sloupu ke středu vrtacího vřetene) 140 mm.
Stolní vrtačka GTB 20/812 R+L Güde 55208
-28%
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: rychloupínací
- Síťové napětí: 400 V
- Frekvence: 50Hz