Příslušenství
Kategorie Příslušenství obsahuje vše, co by se vám mohlo hodit. Vyberte si z 13096 produktů. Příslušenství je rozdělena na 11 podkategorií. Vše vybráno od profesionálů, kteří jsou již 30 let na trhu!
- Příslušenství -
- Příslušenství Activa
- Příslušenství ACTIVE
- Příslušenství AgriFab / TurfMaster
- Příslušenství Aircraft
- Příslušenství AKADAS
- Příslušenství AL-KO
- Příslušenství Beta
- Příslušenství Black+decker
- Příslušenství Bosch
- Příslušenství BOW
- Příslušenství Cedima
- Příslušenství Cleancraft
- Příslušenství Condor
- Příslušenství CRAMER
- Příslušenství Diy
- Příslušenství Dremel
- Příslušenství Ergo
- Příslušenství EUROM
- Příslušenství EUROSYSTEMS
- Příslušenství EXTOL CRAFT
- Příslušenství EXTOL ENERGY
- Příslušenství EXTOL INDUSTRIAL
- Příslušenství EXTOL LADY
- Příslušenství EXTOL LIGHT
- Příslušenství EXTOL PREMIUM
- Příslušenství Ferm
- Příslušenství FIELDMANN
- Příslušenství Flex
- Příslušenství FORTUM
- Příslušenství Gadget
- Příslušenství Güde
- Příslušenství Hawera
- Příslušenství Hecht
- Příslušenství HERON-prislusenstvi
- Příslušenství Holzkraft
- Příslušenství Holzstar
- Příslušenství KDR
- Příslušenství KITO
- Příslušenství Kreator
- Příslušenství KZ
- Příslušenství Laser-cut
- Příslušenství Lumag
- Příslušenství Makita
- Příslušenství Master
- Příslušenství Metabo
- Příslušenství Metallkraft
- Příslušenství Michelin
- Příslušenství MTD
- Příslušenství Narex
- Příslušenství Nature7
- Příslušenství Ne-ma
- Příslušenství Nezadaná
- Příslušenství Optimum
- Příslušenství Palram - Canopia
- Příslušenství Powerplus
- Příslušenství Premion
- Příslušenství Proma
- Příslušenství Protool
- Příslušenství Proxxon
- Příslušenství PUBERT
- Příslušenství Reti Gritti
- Příslušenství Riwall
- Příslušenství Scheppach
- Příslušenství Schweißkraft
- Příslušenství SEGWAY
- Příslušenství Sharks
- Příslušenství Skil
- Příslušenství Solo
- Příslušenství Telwin
- Příslušenství TOTAL
- Příslušenství Unicraft
- Příslušenství VeGA
- Příslušenství VERDEMAX
- Příslušenství V-Garden
- Příslušenství Weibang
- Příslušenství Worksite
- Příslušenství Worx
- Příslušenství Worx garden
- Příslušenství Worx power tools
- Příslušenství ZCS TECH line
Příslušenství pro nářadí
Příslušenství pro zahradní techniku
Příslušenství pro vzduchové nářadí
Příslušenství pro obráběcí stroje
Příslušenstí pro stavební techniku
Oleje
Prodlužovací kabely
Pracovní oděvy a ochranné pomůcky
Ostatní
Baterie a nabíječky
Úložné systémy na nářadí
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640608
-12%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640603
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640602
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640592
-12%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640586
-12%
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640583
-12%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640582
-12%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640518
-12%
| Vnější průměr: | 300 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 96 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640514
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 64 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640513
-12%
| Vnější průměr: | 230 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 64 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640511
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 54 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640510
-12%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 54 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640507
-12%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640506
-20%
| Vnější průměr: | 184 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640453
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 96 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640452
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640451
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 96 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640449
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640444
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640442
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 96 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640440
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640437
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640434
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640432
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás