Příslušenství pro pily Güde
Podkategorie
Pilové kotouče
Příslušenství k přímočarým pilám
Příslušenství pro kotoučové pily
Příslušenství pro kotoučové pily na kov
Příslušenství pro řetězové pily
Příslušenství pro pily ocasky
Pilové pásy
Ostatní
Pilový kotouč HM 210 x 30 mm - 60z Güde 55076
-25%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč na dřevo HM 150x10-24z Güde 58237
-25%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 10 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový pás 2240 x 12 x 0,4 mm - 4z/1" k pile GBS 300 Güde 55086
-24%
- Rozměry: 2.240 x 12,7 x 0,4 mm
- Počet zubů: 4 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 55064
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 300
Není skladem
Pilový kotouč HM 210 x 30 mm - 40z Güde 55075
-24%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč na dřevo HM 500x30x3,9 - 40Z Güde 1818
-22%
- Typ pilového kotouče: HM
- Průměr pilového kotouče: 500 mm
- Otvor pilového kotouče: 30 mm
- Počet zubů: 40
Není skladem
Pilový kotouč HM 255 x 30 mm - 40z Güde 55264
-24%
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový pás 1826 x 6 x 0,65 mm - 18z/1" k pile GBS 250 Güde 83818
-24%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 1826
- Výška sestaveného zařízení v mm: 6
- Délka sestaveného zařízení v mm: 0,65
Není skladem
Pilový kotouč k okružní pile KS 55-1300 Güde 58171
-4%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový pás bimetalový 1140 x 13 x 0,9 x 6Z/" Güde 40550
-21%
- Počet zubů na 1̋: 6
- Určení pásu: univerzální
- Délka pásu: 1140 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Není skladem
Vodící lišta 1400X180X14 MM Güde 58234
-28%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 180
- Výška sestaveného zařízení v mm: 14
- Délka sestaveného zařízení v mm: 1400
Není skladem
Podélný doraz TS 57 Güde 58233
-25%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 250
- Výška sestaveného zařízení v mm: 30
- Délka sestaveného zařízení v mm: 312
Není skladem
Pilový kotouč HM 305 x 25,4 mm - 40z Güde 54986
-25%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč HM 165 x 20 MM, 24Z Güde 58333
-15%
- Průměr pilového kotouče: 165 mm
- Středový otvor : 20 mm
- Délka: 165 mm
- Výška: 2,6 mm
Není skladem
Pilový pás bimetalový 2360 x 20 x 0,9 x 8 - 12Z/˝ Güde 1805
-28%
- Počet zubů na 1̋: střídavě 8 a 12
- Určení pásu: na kov
- Délka pásu: 2360 mm
- Šířka pásu: 20 mm
Není skladem
Pilový pás bimetalový 2360 x 20 x 09 x 4 - 6Z/" Güde 1803
-24%
- Počet zubů na 1̋: střídavě 4 a 6
- Určení pásu: univerzální
- Délka pásu: 2360 mm
- Šířka pásu: 20 mm
Není skladem
Pilový kotouč na dřevo CV 600X30X2,8 - 56Z Güde 1854
-24%
- Typ pilového kotouče: CV
- Průměr pilového kotouče: 600 mm
- Otvor pilového kotouče: 30 mm
- Počet zubů: 56
Není skladem
Pilový pás bimetalový 1140 x 13 x 0,65 x 10Z/" Güde 40551
- Počet zubů na 1̋: 10
- Určení pásu: univerzální
- Délka pásu: 1140 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Není skladem
Pilový pás na řezání dřeva 2320 x 12,7 x 0,6 x 4z/" Güde 54988
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 13
- Výška sestaveného zařízení v mm: 2
- Délka sestaveného zařízení v mm: 1160
Není skladem