Příslušenství pro pily Kreator
PodkategoriePilový kotouč na dřevo 235mm 40T Kreator KRT020436
-8%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 315mm, 100T Kreator KRT020433
-7%
- Počet zubů: 100
- Rozměr: 315 x 30 x 3,2 mm
- Sklon zubu: pozitiv
- Tvar zubu: střídavě šikmý
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 305mm, 100T Kreator KRT020431
-10%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 100 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč pro ponorné pily 135mm, 24T Kreator KRT020301
-7%
| Vnější průměr: | 135 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ochranné brýle s řemínkem Kreator KRTS30010
- PC skla:Nastavitelné stranice: ano
- Řemínek pro snadné nošení:EN166:
Není skladem
Pilový kotouč univerzální 210mm, 60T Kreator KRT020504
-5%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Není skladem
Obličejový štít Kreator KRTS50001
-10%
- Nastavitelné uchycení
Není skladem
Chrániče kolen GEL Kreator KRTS20003
- Materiál: Pěnový polyetylén, polyester, vstřikovací gel
Není skladem
Chrániče uší (sluchátka) ekonomic Kreator KRTS40001
-6%
- EN352-1
- SNR 26
- Vyztužený hlavový most
- Pohodlné nošení s měkkým polstrováním
Není skladem
Ochranné brýle (žluté sklo) Kreator KRTS30008
- PC skla
- Extra kontrastní
- EN166
- Široké prosvětlení
Není skladem
Pilový kotouč na dřevo 315mm, 60T Kreator KRT020432
-7%
- Rozměr: 315 x 30 x 3,2 mm
- Počet zubů: 60
- Sklon zubu: pozitiv
- Tvar zubu: střídavě šikmý
Není skladem
Pilový kotouč pro ponorné pily 165mm, 24T Kreator KRT020304
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem