Příslušenství pro nářadí Makita
Podkategorie
Příslušenství pro vrtačky, šroubováky a kladiva
Příslušenství pro brusky
Příslušenství pro pily
Příslušenství pro frézy
Příslušenství pro hoblíky
Příslušenství pro vysavače
Příslušenství hřebíkovačky a sponkovačky
Příslušenství pro míchadla
Příslušenství pro nůžky a škrabky
Příslušenství pro horkovzdušné pistole
Příslušenství pro měřící techniku
Makita 123006-2 přípravek na broušení nožů
-20%
- Držák nože pro broušení nožů z HSS 155 mm
- Pro typ hoblíku: 1806B.
Není skladem
Makita 136405-9 převodovka se sklíčidlem HP001G = old136359-0=new137322-6
-12%
Není skladem
Makita 196307-1 sklíčidlo 1/2" 1 - 10mm rychloupínací = old763185-0 STOP
Není skladem
Makita 341013015 kotouč brusný 105x4.5x22.23mm
-20%
Není skladem
Makita 792236-260 kotouč pilový dřevo levý 235x16mm pro 5500S
-20%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792711-8 kotouč pilový dřevo levý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792712-6 kotouč pilový dřevo pravý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 966141120 kotouč řezný kámen 350x4x20mm
-20%
Není skladem
Makita B-11483 děrovka BiM Ezychange 92mm alt Ezychange 2 STOP
-15%
Není skladem
Makita B-42905 kotouč řezný diamantový Comet Asfalt 400x25.4mm
-20%
Není skladem
Makita B-48212 vrták SDS-Plus V-plus 24x550/600mm
-20%
Není skladem
Makita B-48228 vrták SDS-Plus V-plus 25x200/250mm = oldP-02749 STOP
-20%
Není skladem
Makita B-56742 kotouč pilový corian SPECIALIZED 165x2x20mm 48Z pro ponorné pily = new B-56801
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Není skladem
Makita B-64331 sekáč plochý SDS-Max 400x25mm=newD-34213
-20%
Není skladem
Makita B-64397 vrták SDS-Plus s odsáváním 14x240/360 STOP
-22%
Není skladem
Makita B-64559 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 35x700/900mm STOP
-12%
Není skladem
Makita B-67234 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 60Z = new B-67284
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita B-68133 vrták SDS-Plus čtyřbřitý SDS 4-PLUS 5x100/160mm
-21%
Není skladem
Makita B-68161 vrták SDS-Plus čtyřbřitý SDS 4-PLUS 6x250/310mm
-21%
Není skladem
Makita B-68208 vrták SDS-Plus čtyřbřitý SDS 4-PLUS 25x200/260mm
-20%
Není skladem
Makita B-68258 vrták SDS-Plus čtyřbřitý SDS 4-PLUS 22x400/460mm
-20%
Není skladem
Makita B-68264 vrták SDS-Plus čtyřbřitý SDS 4-PLUS 25x400/460mm
-20%
Není skladem
Makita D-17675 špičák HEX 28mm s kroužkem 510mm pro HM1801, HM1802, HM1810; HM1814
-20%
Není skladem
Makita D-61612 vrták SDS-Plus D 6x42/110mm, 25ks (bal) STOP
-20%
Není skladem