Pily Scheppach
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Řetězové pily
Příslušenství pro pily
Stavební pily
Zahradní pily
Scheppach HBS 30 pásová pila
-8%
- Typ motoru: 230 V,50 Hz
- Příkon: 350 W
- Rychlost pásu: 900 m/min
- Průměr kola setrvačníku: 200 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach JS810 elektrická přímočará pila 810 W
-2%
| Příkon: | 810 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2900 min |
| Délka kmitu: | 19.5 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach JS600 elektrická přímočará pila 600 W
-13%
| Příkon: | 600 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Délka kmitu: | 19.5 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CJS25-20Li aku 20 V přímočará pila (bez baterie a nabíječky)
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CCS165-20Li aku 20 V ruční okružní pila (bez baterie a nabíječky)
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 50 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach PL 55 ponorná pila + 2x vodící lišta 700mm + ochrana proti překlopení + spojka lišt
-2%
- Příkon: 1200 W
- Typ motoru: 230 V, 50 Hz
- Průměr kotouče: 160 mm
- Délka lišty: 1400 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach FS 3600 řezačka na dlažbu a obklady
-2%
- Typ motoru: 230V, 50Hz, indukční
- Příkon: 900 W
- Otáčky: 3000 ot/min
- Průměr kotouče: 200 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HS 80 stolová pila
-2%
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Příkon: 1200 W
- Otáčky: 4800 ot/min
- Průměr kotouče: 210 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach TS 310 stolová pila 400 V
-2%
- Příkon: 2800 W
- Typ motoru: 400 V, 50 Hz
- Hloubka řezu při 90°: 83 mm
- Hloubka řezu při 45°: 49 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HS 120 o stolová pila
-2%
- Příkon: 2200 W
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Průměr kotouče: 315 mm
- Vnitřní průměr kotouče: 30 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Basa 3 pásová pila 230 V
-2%
- Příkon: 800 W
- Typ motoru: 230 V, 50 Hz, indukční
- Rozměr stolu: 548 x 400 mm
- Šířka pilového pásu: 3-15 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HM 254 pokosová pila s potahem a laserem + 2. kotouč
-2%
- Příkon: 2000 W
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Průměr kotouče: 255 mm
- Vnitřní průměr kotouče: 30 mm
Není skladem
Scheppach HS 81 S Special Edition stolová pila + 2. kotouč zdarma
-2%
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Příkon: 1500 W
- Otáčky: 5000 ot/min
- Průměr kotouče: 210 mm
Není skladem
Scheppach TS 310 stolová pila 230 V
-2%
- Příkon: 2200 W
- Typ motoru: 230 V, 50 Hz
- Hloubka řezu při 90°: 83 mm
- Hloubka řezu při 45°: 49 mm
Není skladem