Obráběcí stroje
Kategorie Obráběcí stroje obsahuje vše, co by se vám mohlo hodit. Vyberte si z 10709 produktů. Obráběcí stroje je rozdělena na 16 podkategorií. Vše vybráno od profesionálů, kteří jsou již 30 let na trhu!
- Obráběcí stroje -
- Obráběcí stroje ACTIVE
- Obráběcí stroje Aircraft
- Obráběcí stroje AL-KO
- Obráběcí stroje Beta
- Obráběcí stroje Bosch
- Obráběcí stroje BOW
- Obráběcí stroje Cleancraft
- Obráběcí stroje CRAMER
- Obráběcí stroje EXTOL CRAFT
- Obráběcí stroje EXTOL INDUSTRIAL
- Obráběcí stroje EXTOL LADY
- Obráběcí stroje EXTOL PREMIUM
- Obráběcí stroje Ferm
- Obráběcí stroje FIELDMANN
- Obráběcí stroje Flex
- Obráběcí stroje FORTUM
- Obráběcí stroje Gadget
- Obráběcí stroje Greenline
- Obráběcí stroje Güde
- Obráběcí stroje Hawera
- Obráběcí stroje Hecht
- Obráběcí stroje Holzkraft
- Obráběcí stroje Holzstar
- Obráběcí stroje Karnasch
- Obráběcí stroje KITO
- Obráběcí stroje Kreator
- Obráběcí stroje Lumag
- Obráběcí stroje Makita
- Obráběcí stroje Metabo
- Obráběcí stroje Metallkraft
- Obráběcí stroje MTD
- Obráběcí stroje Narex
- Obráběcí stroje Nezadaná
- Obráběcí stroje Numco
- Obráběcí stroje Optimum
- Obráběcí stroje Powerplus
- Obráběcí stroje Premion
- Obráběcí stroje Proma
- Obráběcí stroje Proma industry
- Obráběcí stroje Proxxon
- Obráběcí stroje Riwall
- Obráběcí stroje Roxta
- Obráběcí stroje Scheppach
- Obráběcí stroje Sieg
- Obráběcí stroje Skil
- Obráběcí stroje Thermdrill
- Obráběcí stroje TOTAL
- Obráběcí stroje Unicraft
- Obráběcí stroje VeGA
- Obráběcí stroje VERDEMAX
- Obráběcí stroje Worksite
- Obráběcí stroje Worx
- Obráběcí stroje Worx garden
- Obráběcí stroje Worx orange
- Obráběcí stroje Worx power tools
Vrtačky
Frézky
Měřicí technika
Pákové nůžky na plech
Příslušenství
Ruční úkosovací stroje
Svěráky
Tváření
Zakružovačky
Soustruhy
Dlabačky
Hoblovky
Lasery čistící
Pily
Scheppach RO1200 elektrická horní fréza 1200 W
-2%
- Příkon: 1200 W
- Otáčky: 9000-30000 ot/min
- Regulace otáček: Ano
- Zdvih: 0-60 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DI1050 elektrická dvourychlostní příklepová vrtačka 1050 W
-13%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DI850 elektrická dvourychlostní příklepová vrtačka 850 W
-12%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 44800 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DM850 elektrická příklepová vrtačka 850 W
-13%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach EP1100 elektrický hoblík 1100 W
-13%
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
| Max. hloubka falcování: | 18 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CPL60-20Li aku 20 V hoblík (bez baterie a nabíječky)
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Šířka hoblování: | 60 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 1.25 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CJS25-20Li aku 20 V přímočará pila (bez baterie a nabíječky)
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CCS165-20Li aku 20 V ruční okružní pila (bez baterie a nabíječky)
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 50 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPCS 6250 řetězová pila s benzínovým motorem 62 ccm
-2%
| Výkon motoru: | 2.3 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 61.5 cm3 |
| Délka lišty: | 50 cm |
| Váha: | 5.4 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO Pilový řetěz .325" 1,5 mm ( lišta 18" ) 72 článků pro RPCS 5545 / BKS 5300 S
-2%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 450 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,5 mm
- Rozteč řetězu: .325 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HMS 1070 protahovačka/hoblovka
-2%
- Příkon: 1500 W
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Rozměr stolu-hoblování: 445x263 mm
- Rozměr stolu-protahování: 270x303 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RAPS 2040 prořezávací pila s aku motorem 40 V (bez baterie a nabíječky)
-2%
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Délka vodící lišty: 200 mm
- Napětí baterie: 40 V
- Maximální délka: 2,4 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RACS 3540i řetězová pila s aku indukčním motorem 40 V (bez baterie a nabíječky)
-2%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 210 x 30 x 2,4 mm, 72 Z ) pro PL 75
-2%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach PL 55 ponorná pila + 2x vodící lišta 700mm + ochrana proti překlopení + spojka lišt
-2%
- Příkon: 1200 W
- Typ motoru: 230 V, 50 Hz
- Průměr kotouče: 160 mm
- Délka lišty: 1400 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach FS 3600 řezačka na dlažbu a obklady
-2%
- Typ motoru: 230V, 50Hz, indukční
- Příkon: 900 W
- Otáčky: 3000 ot/min
- Průměr kotouče: 200 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HS 80 stolová pila
-2%
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Příkon: 1200 W
- Otáčky: 4800 ot/min
- Průměr kotouče: 210 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HS 120 o stolová pila
-2%
- Příkon: 2200 W
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Průměr kotouče: 315 mm
- Vnitřní průměr kotouče: 30 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 700 x 30 x 4,2 mm, 84 Z ) pro HS 720 / HS 730
-2%
- Průměr kotouče: 700 mm
- Vnitřní průměr kotouče: 30 mm
- Počet zubů: 84
- Šířka kotouče: 4,2 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 255 x 30 x 2,8 mm, 48 Z ) pro HS 105 / HM 254
-2%
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 216 x 30 x 2,8 mm, 48 Z ) pro HM 216 / HM 90 MP
-13%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 160 x 20 x 2,4 mm, 48 Z ) pro DIVAR 55 / PL 55
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 160 x 20 x 2,4 mm, 24 Z ) pro DIVAR 55 / PL 55
-13%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 500 x 30 x 4 mm, 44 Z ) pro HS 510 / HS 550
-2%
- Průměr kotouče: 500 mm
- Vnitřní průměr kotouče: 30 mm
- Šířka kotouče: 4 mm
- Počet zubů: 44
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- …
- Další ›
- Poslední »