Obráběcí stroje
Kategorie Obráběcí stroje obsahuje vše, co by se vám mohlo hodit. Vyberte si z 10709 produktů. Obráběcí stroje je rozdělena na 16 podkategorií. Vše vybráno od profesionálů, kteří jsou již 30 let na trhu!
- Obráběcí stroje -
- Obráběcí stroje ACTIVE
- Obráběcí stroje Aircraft
- Obráběcí stroje AL-KO
- Obráběcí stroje Beta
- Obráběcí stroje Bosch
- Obráběcí stroje BOW
- Obráběcí stroje Cleancraft
- Obráběcí stroje CRAMER
- Obráběcí stroje EXTOL CRAFT
- Obráběcí stroje EXTOL INDUSTRIAL
- Obráběcí stroje EXTOL LADY
- Obráběcí stroje EXTOL PREMIUM
- Obráběcí stroje Ferm
- Obráběcí stroje FIELDMANN
- Obráběcí stroje Flex
- Obráběcí stroje FORTUM
- Obráběcí stroje Gadget
- Obráběcí stroje Greenline
- Obráběcí stroje Güde
- Obráběcí stroje Hawera
- Obráběcí stroje Hecht
- Obráběcí stroje Holzkraft
- Obráběcí stroje Holzstar
- Obráběcí stroje Karnasch
- Obráběcí stroje KITO
- Obráběcí stroje Kreator
- Obráběcí stroje Lumag
- Obráběcí stroje Makita
- Obráběcí stroje Metabo
- Obráběcí stroje Metallkraft
- Obráběcí stroje MTD
- Obráběcí stroje Narex
- Obráběcí stroje Nezadaná
- Obráběcí stroje Numco
- Obráběcí stroje Optimum
- Obráběcí stroje Powerplus
- Obráběcí stroje Premion
- Obráběcí stroje Proma
- Obráběcí stroje Proma industry
- Obráběcí stroje Proxxon
- Obráběcí stroje Riwall
- Obráběcí stroje Roxta
- Obráběcí stroje Scheppach
- Obráběcí stroje Sieg
- Obráběcí stroje Skil
- Obráběcí stroje Thermdrill
- Obráběcí stroje TOTAL
- Obráběcí stroje Unicraft
- Obráběcí stroje VeGA
- Obráběcí stroje VERDEMAX
- Obráběcí stroje Worksite
- Obráběcí stroje Worx
- Obráběcí stroje Worx garden
- Obráběcí stroje Worx orange
- Obráběcí stroje Worx power tools
Vrtačky
Frézky
Měřicí technika
Pákové nůžky na plech
Příslušenství
Ruční úkosovací stroje
Svěráky
Tváření
Zakružovačky
Soustruhy
Dlabačky
Hoblovky
Lasery čistící
Pily
Makita UC4041A Elektrická pila 400 mm,1800W
-12%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.7 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita SG181 Drážkovačka 180mm,2150W
-12%
- Příkon: 2.150 W
- Otáčky naprázdno: 7.200 min-1
- Diamantový kotouč (O): 180 mm
- Vrtání diamantového kotouče (O): 22,23 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-68432 sada bitů a vrtáků 102 ks v plastovém kufru
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 5143R Ruční kotoučová pila 355mm,2200W
-12%
| Příkon: | 2200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 355 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 130 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 90 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 5103R Ruční kotoučová pila 270mm,2100W
-12%
| Příkon: | 2100 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 270 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 100 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 73 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 5903R Ruční kotoučová pila 235mm,2000W
-18%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 235 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 85 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 64 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS7101 Ruční kotoučová pila 190mm,1400W
-12%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 67 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 48.5 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS6101J Ruční kotoučová pila 165mm,1100W, Makpac
-12%
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 54.5 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 39.5 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4351FCTJ Přímočará pila s regulací,předkyvem a světlem,720W,Makpac
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4350CTJ Přímočará pila s regulací a předkyvem,720W,Makpac
-18%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4351CTJ Přímočará pila s regulací a předkyvem,720W, Makpac
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC302Z Aku řetězová pila 300 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku (AS3731) Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC122Z Aku řetězová pila 115 mm Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 11.5 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJV181RTJ Aku přímočará pila Li-ion LXT 18V/5,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Počet kmitů: | 3500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV102DSAJ Aku přímočará pila Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-18%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV101DSAE Aku přímočará pila Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-19%
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 2900 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV101DZ Aku přímočará pila Li-ion CXT 10,8/12V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2900 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV103DZ Aku přímočará pila Li-ion CXT 10,8/12V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR360PT2 Aku pila ocaska Li-ion LXT 2x18V/5,0 Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Počet kmitů: | 2900 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR360Z Aku pila ocaska Li-ion LXT 2x18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR187RTE Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR186RTE Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR186Z Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR187Z Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás