Obráběcí stroje Worx orange
PodkategoriePodobné produkty
Plátky do přímočaré pily 5ks, 126x4,0mm, hcs EXTOL PREMIUM 8805012
-44%
- Info: tloušťka 1,2mm, prořez 5-100mm, broušené zuby
- Materiál: HCS
- Technické parametry: 126x4,0mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Kotouč pilový s sk plátky, o140x2,6x16mm, 30t EXTOL PREMIUM 8803210
- Technické parametry: O140x2,6x16mm, 30T
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: tloušťka těla kotouče 2,0mm, max.ot. 9000/min.
Skladem - ihned k odběru
Kotouč pilový s sk plátky, o 115x2,2x22,2mm, 40t EXTOL PREMIUM 8803203
-39%
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 22.2 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Klíče nástrčné do vrtačky, sada 6ks EXTOL PREMIUM 8819630
-26%
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 6-7-8-10-12-13mm, délka 65mm, uchycení do vrtačky nebo nástavce pomocí 1/4" šestihranu, silný magnet
Skladem - ihned k odběru
Proxxon Stolní vrtačka Xenox TBX
-5%
- 220 – 240 V. 85W. 50/60 Hz.
- Počet otáček: 1.800, 4.700 a 8.500/min.
- Zdvih pinoly 30 mm.
- Vyložení (od sloupu ke středu vrtacího vřetene) 140 mm.
Skladem - ihned k odběru
Ferm CSA1047 - Pilový kotouč 24z (TCT) pro CSM1043
-5%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
BKS 4040 AL-KO
| Výkon motoru: | 1.5 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 40 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5.3 kg |
Skladem - ihned k odběru
1650x13x0,65 M42 8/12 pilový pás
Skladem - ihned k odběru
Aku hoblík 20V bezuhlíkový (bez AKU) Powerplus POWDP4050
-9%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Šířka hoblování: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita D-71962 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu/dřeva/zdiva 9 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-70904 sada vrtáků a sekáčů SDS-Plus 10 ks v hliníkovém kufru
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-16318 vrták SDS-Plus D 28x400x460mm
-30%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-15235 vrták SDS-Plus D 20x400x460mm
-27%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00228 vrták SDS-Plus D 12x100/160mm
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita 415045655 lišta 45cm 1.5mm 3/8" 68čl Dolmar (445045655 Makita)
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 1806B Velkoplošný hoblík 170mm,1200W
-12%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 170 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2 mm |
| Max. otáčky na prázdno: | 15000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Makita DJR183RTE Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
001060D - pilový řezný kotouč
| Vnější průměr: | 89 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 10 mm |
| Počet zubů: | 44 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G15-1 lišta 30cm 1.1mm 3/8" 46čl = old 165245D8, 958400001
-30%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G17-7 lišta 40cm 1.1mm 3/8" 56čl = old 958040611, 958400003
-32%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G24-0 lišta 35cm 1.3mm 3/8" 52čl = old 165201C8, 958500002
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G25-8 lišta 40cm 1.3mm 3/8" 56čl = old 165202-6, 165202D6, 165428-0
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita B-11265 děrovka BiM Ezychange 16mm alt Ezychange 2 STOP
-23%
Skladem - ihned k odběru
Makita B-64294 špičák SDS-plus 250mm
-27%
Skladem - ihned k odběru