Obráběcí stroje Powerplus
PodkategoriePřímočará pila 400 W Powerplus POWC20110
-14%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 400 W
- Otáčky naprázdno: 3.000 min⁻¹
- Typ upnutí: TaU
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrická vrtačka s příklepem 550 W Powerplus POWC10110
-14%
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
- Příkon: 550 W
- Otáčky naprázdno: 0 - 3.000 min⁻¹
- Příklep: 30.000 - 48.000 min⁻¹
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 14" (350mm) 53T - PREMIUM Powerplus POWACG4432
-9%
- Délka řetězu: 14" - 350 mm
- Počet článků: 53
- Drážka: 1,3 mm / 0,05"
- Rozteč: 9,53 mm / 0,375"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku okružní pila 40V 190mm bezuhlíková (bez AKU) Powerplus POWDP25260
-14%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 63 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Horní fréza 1 200 W Powerplus POWX0910
-14%
- Napětí: 230V / 50Hz
- Příkon: 1 200 W
- Otáčky naprázdno: 11.000 - 30.000 min⁻¹
- Max. hloubka frézování: 35 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 10" (250) - 40T - ORE Powerplus POWACG4201
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku mini ponorná pila 20V 89mm (bez AKU) Powerplus POWDP25400
-5%
- Napětí: 20V
- Otáčky naprázdno: 3.150 min⁻¹
- Rozměr kotouče: 89 x 10 mm
- Maximální hloubka řezu 90st- 90st: 28 mm
Není skladem
Okružní pila 1 500 W - 185mm Powerplus POWX0520
-5%
| Příkon: | 1500 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 64 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 48 mm |
Není skladem
Aku ocasová pila 20V (bez AKU) Powerplus POWDP25100
-13%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
Není skladem
Okružní pila 1 800 W - 210mm Powerplus POWX0550
-8%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 210 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 70 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 52 mm |
Není skladem
AKU jednoruční řetězová pila 12V LI-ION 100mm 1bat Powerplus POWXG1040
- Napětí: 12 V
- Kapacita akumulátoru: 2.000 mAh Li-Ion
- Otáčky naprázdno: 3.700 min⁻¹
- Rychlost řetězu bez zatížení: 6,7 m/s
Není skladem
Aku přímočará pila 20V (bez AKU) Powerplus POWDP25300
-3%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2300 min-1 |
Není skladem