Obráběcí stroje Gadget
PodkategorieGadget Sada šroubovacích bitů 1/4 CrV (12 ks)
-5%
- Počet kusů: 12
- Vyrobeno z Chrom-Vanadiové oceli
- 3 x 25 mm
- 3 x 50 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada šroubovacích bitů PH3 1/4 CrV (10 ks)
-6%
- Počet kusů: 10
- Vyrobeno z Chrom-Vanadiové oceli
- PH 3x50
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada nástrčných hlavic 10x42 1/4 (5 ks)
-6%
- Počet kusů: 5
- 10 x 42 mm
- magnetické
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada šroubovacích bitů PH2 1/4 CrV (10 ks)
-6%
- Počet kusů: 10
- Vyrobeno z Chrom-Vanadiové oceli
- PH 2x50
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada šroubovacích bitů PH1 1/4 CrV (10 ks)
-6%
- Počet kusů: 10
- Vyrobeno z Chrom-Vanadiové oceli
- PH 1x50
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada nástrčných hlavic 10x65 1/4 (5 ks)
-6%
- Počet kusů: 5
- 10 x 65 mm
- magnetické
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Náhradní řetěz 33-1,3-3,8" Güde 95158
-24%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 23
- Výška sestaveného zařízení v mm: 6
- Délka sestaveného zařízení v mm: 300
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sekáč špičatý 200 mm SB Güde 40071
-24%
- Typ sekáče: Špičatý 200 mm
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 20
- Výška sestaveného zařízení v mm: 20
- Délka sestaveného zařízení v mm: 200
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vodicí lišta OREGON 400 mm Güde 94885
-24%
- Délka lišty: 40 cm
- Šířka drážky: 1,3 mm
- Délka: 460
- Šířka: 3,9 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová kmitací pila STS 18-0 Güde 58512
-24%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2400 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pneumatické nůžky na plech Güde 40025
-24%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 90
- Výška sestaveného zařízení v mm: 45
- Délka sestaveného zařízení v mm: 290
- Přípojný závit: 1/4'' vnitřní
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní řetěz k 94068+94081 Güde 94076
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 30
- Výška sestaveného zařízení v mm: 5
- Délka sestaveného zařízení v mm: 360
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Příklepová vrtačka SBM 710 E Güde 58111
-24%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2700 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní lišta OREGON 350 mm k 95660,95680 Güde 95682
-27%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní řetěz k pile 58594 a 58595 Güde 58577
-3%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 5
- Výška sestaveného zařízení v mm: 8
- Délka sestaveného zařízení v mm: 316
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Motorová řetězová pila KS 450-53 Güde 95015
-30%
| Výkon motoru: | 2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 53 cm3 |
| Délka lišty: | 50 cm |
| Váha: | 5.1 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Radiální pokosová pila GRK 2134.1 BSL Güde 55257
-24%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Výkon motoru: 1500 W/P1
- Volnoběžné otáčky: 4.800 min-1
- Řezný výkon 90°/90°: 65 x 340 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásová pila GBS 300 Güde 83812
-24%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Výkon motoru: 750 W/P1
- Volnoběžné otáčky: 1.400 min-1
- Řezné rychlosti: 370 - 800 m/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX řetěz SE20 (4349)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX řetěz.lišta PE20 (4334)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX lišta PT20 (4346)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX řetěz PT20 (4346) ( 3/8"x0,05")
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila kotoučová/řezačka s laserem, zanořovací, 89mm, 705w EXTOL PREMIUM 8893023
| Příkon: | 705 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 89 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 29 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 0 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX AKU řetěz.pila SE20
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 300x3,0x30mm, 40t EXTOL PREMIUM 8803246
-8%
| Vnější průměr: | 300 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 300x3,0x30mm, 60t EXTOL PREMIUM 8803247
-7%
| Vnější průměr: | 300 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hoblík aku share20v, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891831
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Šířka hoblování: | 60 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 1.25 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtáky a sekáče sds plus, sada 14ks EXTOL PREMIUM 23952
-7%
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: sekáče 250mm: plochý 20 a 40mm, špičatý, drážkovací vrtáky: O 5x110mm, O 6-8-10x160mm, O 8-10-12x210mm, O 10-12-14x260mm, v kovové kazetě
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 400x3,6x30mm, 60t EXTOL PREMIUM 8803257
-7%
- Technické parametry: O 400x3,6x30mm, 60T
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: tloušťka těla kotouče 2,8mm, max.ot. 3000/min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtáky korunkové, univerzální, 9 průměrů o 19-64mm, hss/bi-metal EXTOL PREMIUM 8801604
-7%
- Info: optimální otáčky: průměry 19-29mm nerez a ocel: 150-300 ot./min., plasty : 600 ot./min. pro průměry 35-64mm nerez a ocel :100-200 ot./min., plasty: 150-300 ot./min.
- Materiál: HSS/Bi-metal
- Technické parametry: 9 průměrů O 19-64mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás