Obráběcí stroje Ferm
PodkategorieFerm MSM1040 - Pokosová pila 1900W 254mm
-9%
- MSM1040 - Pokosová pila 1900W 254mmPokosová pila MSM1040 je vynikajícím nástrojem, který najde své uplatnění doma, v dílně i na stavbách. Je navržena tak, aby poskytovala přesné rovné a úhlové řezy, a to jak v tvrdých, tak měkkých druzích dřeva, dřevěných profilech, laminátu i plastech. Konstrukce pily je z velmi pevné, ale lehké slitiny hliníku, což usnadňuje její přenositelnost, a zároveň zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči vnějším vlivům.Hlavní výhodyFunkce plynulého chodu tažení pro široké obrobky
- Otočný stůl s přesným rychlým nastavením úhlu pro úhlové řezy
- Otočný stůl s přesnou polohou zamykání pro všechny běžné úhly
- Pilovou hlavu je možné naklonit doleva
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 305x3,0x25,4 (40z)
-5%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm JSM1036 - Aku přímočará pila 20V - bez akumulátoru - Platform
-13%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSM1048 - Aku okružní pila 20V 150mm - bez akumulátoru - Platform
-8%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 48 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1048 - Pilový kotouč 44z (HSS) pro CSM1043
-5%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 44 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,6x30/16 (60z)
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,8x20/16 (72z)
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm JSM1025P - Přímočará pila 750W
-8%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 110 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSM1041P - Okružní pila 1050W 190 mm
-8%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 68 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 46 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Tvarová fréza s vodícím trnem Boehler (320504)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm PRM1022 - Horní frézka 1200W
-7%
- PRM1022 - Horní frézka 1200WPRM1022 - Horní frézka je vhodná na frézování drážek do dřevěných desek, na zaoblování a tvarování hran (ohraňování), na vyfrézování kruhových a podélných výřezů v dřevěných a laminovaných deskách na kopírování složitých křivkových tvarů např. při výrobě nábytku. Lze také čistě spojovat materiál, vyřezávat reliéfy, nápisy a symboly. Kromě dřeva mohou frézovat laminované desky, lehké a barevné kovy, plasty, akrylátové desky. Hodí se též na výrobu dřevěných a jiných modelů.Hlavní výhody
- ZDARMA sada fréz (3ks)
- Nastavitelné hloubkové dorazy s vestavěnou stupnic
- Revolverová zarážka hloubky
Není skladem