Obráběcí stroje Bosch
PodkategorieSmíšená sada tvarových fréz s vřetenem Ø 6 mm, 30 ks BOSCH 2607017474
-12%
- Typ, fréza: Drážkovací frézy na drážky pantů
- Celková délka (G) mm: 42
- Pracovní délka (G) mm: 13
- Průměr (D) mm: 12
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada fréz, 6 ks, drážkovací frézy s 8mm vřetenem BOSCH 2607017466
-12%
- Typ, fréza: Drážkovací fréza trojbřitá
- Celková délka (G) mm: 60
- Pracovní délka (G) mm: 30
- Průměr (D) mm: 20
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5dílná sada pilových plátků Wood and Metal Basic se stopkou T BOSCH 2608667857
-19%
- Obsah sady: T 118 B Basic for Metal
- Zvýraznění výhody (krátké): Řezání dřeva a kovu
- Text s tvrzením o výkonnosti: Pro dřevo a kov
- (Verze), klíčový důvod RTB: Obsahuje pilové listy pro přímé a křivkové řezy do měkkého dřeva i listy pro spolehlivé řezání při práci s kovy
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586755
-12%
- Průměr (D) mm: 16,00
- Pracovní délka mm: 1200
- Celk. délka mm: 1340
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608641195
-12%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 42 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641171
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640815
-20%
| Vnější průměr: | 184 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640725
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640700
-12%
| Vnější průměr: | 300 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640694
-12%
- Vnější průměr mm: 450
- Otvor mm: 30
- Šířka řezu (b1) mm: 3,8
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 2,8
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrták do kladiv SDS plus-5 BOSCH 1618596189
-12%
- Průměr (D) mm: 5,00
- Pracovní délka mm: 100
- Celk. délka mm: 165
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrták do kladiv SDS plus-5 BOSCH 1618596174
-12%
- Průměr (D) mm: 8,00
- Pracovní délka mm: 150
- Celk. délka mm: 215
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrták do kladiv SDS plus-5 BOSCH 1618596169
-12%
- Průměr (D) mm: 6,50
- Pracovní délka mm: 100
- Celk. délka mm: 165
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640682
-12%
- Vnější průměr mm: 315
- Otvor mm: 30
- Šířka řezu (b1) mm: 3,2
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 2,2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640674
-12%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 54 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640636
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 16 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrták do kladiv SDS plus-5 BOSCH 2608596118
-12%
- Průměr (D) mm: 14,00
- Pracovní délka mm: 400
- Celk. délka mm: 465
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Příklepová vrtačka UniversalImpact 800 BOSCH 0603131120
-12%
- Max. výstupní výkon: 560 W
- Jmenovitý příkon: 800 W
- Jmenovitý krouticí moment, 1. stupeň: 1,5 Nm
- Jmenovitý krouticí moment (1. stupeň / 2. stupeň): 1,5 Nm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová pila NanoBlade EasyCut 12 BOSCH 06033C9001
-21%
- Volnoběžné otáčky, od: 0 ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 4.100 ot/min
- Volnoběžné otáčky: 0 – 4.100 ot/min
- Vodicí bota: ocel
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kmitací pilka PST 800 PEL BOSCH 06033A0120
-12%
| Příkon: | 530 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 80 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řetězová pila UniversalChain 35 BOSCH 06008B8303
-12%
- Výkon motoru: 1.800 W
- Délka lišty: 35 cm
- Průměr střihu: 300 mm
- Rychlost řetězu: 12 m/s
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová zahradní pilka Keo BOSCH 0600861A01
-12%
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Kompatibilita akumulátoru: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
- Doba nabíjení akumulátoru: 1 h
- Typ akumulátoru: Lithium-iontový
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Systémové příslušenství Pilový řetěz 40 cm (1,1 mm) BOSCH F016800258
-12%
- Stručný popis výrobku: Pilový řetěz špičkové kvality pro vynikající řezný výkon
- Vlastnosti hlavního výrobku: Vlastnosti: délka 40 cm, tloušťka vodicího článku 1,1 mm, rozteč 3/8", značka Oregon®
- Podsekce kategorie produktů: Systémové příslušenství
- Rozsah dodávky: Kartonová krabice
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586740
-12%
- Průměr (D) mm: 12,00
- Pracovní délka mm: 600
- Celk. délka mm: 740
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- …
- Další ›
- Poslední »