Nářadí Ryobi
PodkategoriePodobné produkty
Bruska excentrická Aku 125mm SKIL 3745CA
-2%
- Čistá hmotnost bez akumulátoru: 1.2 kg.
- Volnoběžné otáčky: 7000-11000/ min.
- Průměr brusného kotouče: 125 mm.
- Rychlost brusných kmitů: 14000-22000/ min.
Není skladem
Vrtačka příklepová 1050W SKIL 6745GA
-2%
- Akustický tlak: 94.2 dB(A).
- Akustický výkon: 105.2 dB(A).
- Nepřesnost (K): 3 dB(A).
- Hladina vibrací (vrtání do kovu): < 2,5 m/s².
Není skladem
Bruska excentrická 125mm 280W SKIL 7420AA
-2%
- Příkon: 280 W.
- Průměr brusného kotouče: 125 mm.
- Rychlost brusných kmitů: 25000 příklepů/min /min.
- Průměr brusných kmitů: 2.5 mm.
Není skladem
Vrtačka příklepová 700W SKIL 6290AA
-2%
- Akustický tlak: 94.
- Akustický výkon: 105.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací (vrtání do kovu): 3.0.
Není skladem
Worx WX500 - Aku pila ocaska 20V, 1x2.0Ah - Powershare
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Není skladem
Ferm PMM1006 - Míchadlo 1400W M14 (FPM-1400N)
-13%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 650 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Není skladem
Aku pásový pilník 20V (bez AKU) Powerplus POWDP50700
- Napětí: 20 V
- Otáčky naprázdno: 360 - 800 m/min
- Délka pracovní lišty: 100 mm
- Rozměr brusného pásu: 13 x 457 mm
Není skladem
Hlavice nástrčné, sada 50ks, 1/4", 1/2" FORTUM 4700002
- Adaptér s otvorem: 1/4", 1/2"
- Hlavice nástrčné: 1/4": 4-5-5,5-6-7-8-9-10-11-12-13-14mm, 1/2": 10-11-12-13-14-16-17-19-22-24-27-30-32mm
- Hroty: 1/4": (-) 4-5,5mm, PH 1-2, HEX 3-4-5-6mm, T20-25-27-30
- Klíč na svíčky: 1/2": 16-21mm
Není skladem
Vrtací šroubovák aku, 12v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891150T
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 21 Nm |
Není skladem
T-klíče torx, sada 9ks, t10-50 EXTOL PREMIUM 8819401
- Technické parametry: T10-50
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: T 10-15-20x100mm, T 25-27-30-40x150mm, T 45-50x200mm
Není skladem
Hlavice nástrčné, sada 57ks, 1/4", crv EXTOL PREMIUM 8818101
- Hlavice nástrčné: 1/4": 4-4.5-5-5.5-6-7-8- 9-10-11-12-13-14mm
- Hlavice nástrčné prodloužené: 1/4": 6-7-8-9-10-11-12-13mm
- Hlavice nástrčné torx: 1/4": E4-5-6-7-8
- Hlavice zástrčné: 1/4": (-) 4-5-5,5-6, PH1-2-3, PZ1-2-3, HEX3-4-5-6, T8-9-10-15-20-25-27-30
Není skladem
Hlavice nástrčné, sada 27ks, 1/2" FORTUM 4700014
- Adaptér s otvorem: 1/2"
- Hlavice nástrčné: 1/2": 8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-21-22-24-27-30-32-34mm
- Klíč na svíčky: 1/2": 16-21mm
- Prodlužovací nástavec: 1/2": 125-250mm
Není skladem
Proxxon Univerzální frézovací motor UF/E
-4%
- 230 V. 50/60 Hz. 250 W. 10.000 – 30.000ot./min.
- Váha 1200g.
Není skladem
Makita JR3051TK Pila ocaska 1200W
-12%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
| Délka kmitu: | 30 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Není skladem
Makita M9800X2 Multi Tool 200W
-22%
- Příkon: 200 W
- Počet zdvihů: 15.000 - 22.000 min-1
- Úhel kmitu: 3,2 °
- Hmotnost: 1,2 kg
Není skladem
Hoblík s falcem 900 W Powerplus POWX1110
-12%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
| Max. hloubka falcování: | 18 mm |
Není skladem
Úhlová bruska 2 500 W - 230 mm Powerplus POWX0618
-8%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2500 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Není skladem
Okružní pila 1 800 W - 210mm Powerplus POWX0550
-8%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 210 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 70 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 52 mm |
Není skladem
Leštička 1 200 W Powerplus POWX0474
-13%
- Napětí: 230V / 50Hz
- Jmenovitý výkon: 1 200 W
- Otáčky: 600 - 3.300 min⁻¹
- Průměr kotouče: 180 mm
Není skladem
Palice 1250g - Dřevěná násada Kreator KRT902002
- Hmotnost: 1250 g
Není skladem
Zámečnické kladivo 1000g Dřevěná rukojeť Kreator KRT901008
- Hmotnost: 1000 g
Není skladem
Oboustranný klíč očko/otevřený 8 - 120mm Kreator KRT501203
-4%
- Délka: 120 mm
Není skladem
Náhradní nože rovné 10ks Kreator KRT000400
-7%
- Materiál: Ocel SK5
- Náhradní čepele: HD rovné
- Balení: 10 ks
Není skladem
Makita DDF482RFX1 Aku vrtací šroubovák s příslušenstvím Li-ion LXT 18V/3,0 Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 600 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Rozsah upínání sklíčidla: 1,5 - 13 mm
Není skladem