Nářadí KDR
PodkategorieBrusné pásy na KDR 601N zrnitost 120
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusné pásy na KDR 601N zrnitost 80
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Horkovzdušná pistole HLG 600-2000 Güde 58190
-34%
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon motoru (P1): 2000 W
- Teplota vzduchu 3 stupně: 50 - 450 - 600 ˚C
Skladem - ihned k odběru
Hřebíky 50 mm / 2500 ks (PROFI) Güde 40208
-30%
- Délka hřebíků: 50 mm
- pr. hlavičky: 2,9 mm
- Tloušťka hřebíku: 1,33 mm
- Balení: 2.500 ks
Skladem - ihned k odběru
Pilový řetěz SC52Dl 3/8
-3%
- Technická data:Pracovní délka (L1): 350 mmRozteč: 3/8"Tloušťka vodícího článku: 1,3 mmPočet článků: 52Popis:Pilový řetěz k vodicí liště 35 cm
Skladem - ihned k odběru
Makita HR2470T Kombinované kladivo s výměnným sklíčidlem 2,4J,780W
-12%
- Upnutí / velikost vrtáku: Upraveno pro nástroje SDS-PLUS
- Příkon: 780 W
- Otáčky naprázdno: 0 - 1.100 min-1
- Počet úderů naprázdno: 0 - 4.500 min-1
Skladem - ihned k odběru
Makita GA9050R Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2000W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2000 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Brusné papíry EXPERT C470 s 8 otvory pro vibrační brusky 93 × 186 mm, P120, 10 ks BOSCH 2608900856
-38%
- Rozměr brusného papíru, šířka mm: 93
- Rozměr brusného papíru, délka mm: 186
- Rozměr brusného papíru mm: 93x186
- Zrnitost: 120
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WA5046 - Kotouč na dřevo 120x9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Separátor / vysavač popela 1 600W (20L) Powerplus POWX3013
-7%
- Příkon: 1.600 W
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Sací výkon cca: 17 kPa
- Objem nádoby: 20 l
Skladem - ihned k odběru
Bruska excentrická, 125mm, 430w EXTOL CRAFT 407202
-25%
| Příkon: | 430 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Proxxon Řezací drát pro THERMOCUT 230/E a THERMOCUT 650
-38%
- Řezací drát je určen pro THERMOCUT 230/E, THERMOCUT 650 a jiné tepelné řezačky.
- Materiál NiCr 8020.
- Cívka 30 m x 0,2 mm.
Skladem - ihned k odběru
Spony 40mm (1000ks) Powerplus POWAIR0334
-7%
- Šířka: 6mm
- Délka: 40mm
Skladem - ihned k odběru
Tavné tyčinky 7mm 12ks Kreator KRT310001
-3%
- Barva: Transparentní
Skladem - ihned k odběru
Spony D 16mm 1000 ks Kreator KRT304016
-12%
- Materiál: Zinek
- Délka spony Y: 16 mm
- Šířka X: 6 mm
- Špice Z: 1,10 x 1,20 mm
Skladem - ihned k odběru
Diamantový kotouč celoobvodový 180mm PREMIUM Kreator KRT081103
- Rozměr: 180 x 30 x 2,2 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 190mm, 60T Kreator KRT020417
-6%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 130mm, 40T Kreator KRT020403
-9%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Makita P-08361-50 mazací tuk pro pneumatické nářadí 30g = oldP-08361
-12%
- Makita Mazací tuk na převodovky
Skladem - ihned k odběru
Pistole horkovzdušná s plynulou regulací teploty, 2000w EXTOL PREMIUM 8894801
-18%
- Hmotnost: 0,6kg
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
- Proud vzduchu: 250/500l/min
- Příkon: 2000W
Skladem - ihned k odběru
37-Bit Box 37dílná sada šroubovacích bitů a ořechů Industrial-CrV NAREX
-7%
- Množství v balení: 37 ks
- Upínání / stopka: C6.3; čtyřhran 1/4"
Skladem - ihned k odběru
Stolní vrtačka OPTIdrill DQ 14 3191040 Optimum
-15%
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 12 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 13 mm
- Max. vrtací hloubka: 52 mm
- Vyložení: 104mm
Skladem - ihned k odběru
Proma PUB-210 - Pneumatická stopková bruska úhlová
- PUB-210 - Pneumatická stopková bruska úhlová
- Příslušenství:
- kleština (6 mm)
- 2x klíč
Skladem - ihned k odběru
Elektrody rutilové - J421 2,5 x 300 10 ks
-25%
- Elektrody rutilové - J421 pr. 2,5 x 300, 10 ks
Skladem - ihned k odběru
- Brusný papír 115x230 (suchý zip, 14 děr) pro PSM1011, WU641 zr.60
-8%
- Brusný papír pro FOS-450 zr. 60, 115x230 (14 děr)
Skladem - ihned k odběru
Ponorná pila 1 200W - SET Powerplus POWX0562
-13%
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1.200 W
- Otáčky naprázdno: 5.200 min⁻¹
- Rozměr kotouče: 165x20x2,6mm - 24T
Skladem - ihned k odběru