Kombinovaný úhelník Kreator KRT704200
Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
Koupíte nyní odešleme ještě dnes
| Dostupnost | Skladem - ihned k odběru | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Kód produktu | KRT704200 | EAN | 5400338057953 | ||
| Výrobce | Kreator | ||||
Technická data:
- Délka: 300 mm
Popis:
- Úhel 45st nebo 90st
- Vodováha
- Rýsovací jehla
Podobné produkty
Úhelník 250mm Kreator KRT704025
-6%
- Délka: 250 mm
Skladem - ihned k odběru
Nastavitelný úhelník Kreator KRT707001
- Délka: 200 mm
Skladem - ihned k odběru
Úhelník kovový, 400x600mm EXTOL CRAFT 50400
-29%
- Technické parametry: 400x600mm
- Značka: EXTOL CRAFT
Úhelník stavařský skládací, 600mm, hliníkový EXTOL PREMIUM 8825109
- Technické parametry: 600mm, hliníkový