Zakoupilo již více než
2000 spokojených zákazníků
Kožená pracovní zástěra NAREX


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Není skladem | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zboží aktuálně nemáme skladem a není ani u dodavatele. Po vytvoření objednávky Vám přesný termín upřesníme telefonicky nebo mailem.
|
|||||||
| Kód produktu | 765448 | ||||||
| Výrobce | Narex | ||||||
| Cena bez DPH | 454 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 549 Kč | ||||||
Popis:
- ochrana proti odletujícím žhavým částicím
- vhodná pro svářeče, brusiče, kováře apod.
- materiál: trvanlivá hovězí štípanka včetně náprsní kapsy a uvazovacích šňůr
- barva: okrová
Vhodné příslušenství
5x Brusný papír 140 x 140 x 80 - G120 Kreator KRT220007
-18%
- Tyto brusné papíry jsou určeny na dřevo a kov
Skladem - ihned k odběru
Makita 9911 Pásová bruska 457x76mm,650W
-12%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 76 mm |
| Délka pásu: | 457 mm |
| Max. rychlost pásu: | 270 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
- Brusný pás 75x533 pro BSM1021,1023,1024, WU662,663, BSD134 zr.120
-13%
- Brusný pás - 75x533, zr. 120 pro FBS-800, FBS-950
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm DSM1009 - Rohová delta bruska 280W (FDS-280)
-13%
| Výkon: | 280 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 90 x 90 x 90 |
| Rychlost kmitání: | 10000 min-1 |
| Balení: | Papírová krabice |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás