Zakoupilo již více než
2000 spokojených zákazníků
Kožená pracovní zástěra NAREX


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Není skladem | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zboží aktuálně nemáme skladem a není ani u dodavatele. Po vytvoření objednávky Vám přesný termín upřesníme telefonicky nebo mailem.
|
|||||||
| Kód produktu | 765448 | ||||||
| Výrobce | Narex | ||||||
| Cena bez DPH | 454 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 549 Kč | ||||||
Popis:
- ochrana proti odletujícím žhavým částicím
- vhodná pro svářeče, brusiče, kováře apod.
- materiál: trvanlivá hovězí štípanka včetně náprsní kapsy a uvazovacích šňůr
- barva: okrová
Vhodné příslušenství
Brusné papíry 93 x 187 mm K60 - 100, 6dílná sada Güde 58159
-18%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 95
- Výška sestaveného zařízení v mm: 1
- Délka sestaveného zařízení v mm: 185
Není skladem
Bruska přímá 90°, pneu, mini FORTUM 4795036
-14%
- Délka: 170mm
- Hmotnost: 0,5kg
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Otáčky bez zatížení: 25000/min
Skladem - ihned k odběru
Leštička orbitální, 600w EXTOL PREMIUM 8892510
-7%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 600 W |
| Max. otáčky: | 6800 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Pásová bruska BS 76-900 E Güde 58146
-25%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 75 mm |
| Délka pásu: | 530 mm |
| Max. rychlost pásu: | 380 min-1 |
Skladem - ihned k odběru