Elektrické přímočaré pily EXTOL CRAFT
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 405124 pila přímočará, 570w EXTOL CRAFT 405123
-22%
| Příkon: | 570 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 65 mm |
Skladem - ihned k odběru
Pila přímočará, 650w EXTOL CRAFT 405124
- Hmotnost: 2,1kg
- Kmity: 500-3000/min
- Max. prořez dřevo: 65mm
- Max. prořez hliník: 8mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 405123, pila přímočará s laserem EXTOL CRAFT 405122
- Extra: LASER napájený přímo ze sítě
- Hmotnost: 2kg
- Max. prořez dřevo: 55mm
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 405122, pila přímočará EXTOL CRAFT 405121
- Značka: EXTOL CRAFT
Není skladem
Podobné produkty
Makita 4351FCTJ Přímočará pila s regulací,předkyvem a světlem,720W,Makpac
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4350CTJ Přímočará pila s regulací a předkyvem,720W,Makpac
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4351CTJ Přímočará pila s regulací a předkyvem,720W, Makpac
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite JS274 - Přímočará pila 600W
-13%
| Příkon: | 600 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 65 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm JSM1025P - Přímočará pila 750W
-13%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 110 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Přímočará pila 650 W Powerplus POWX0331
-5%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 65 mm |
Není skladem
Pila přímočará s laserem, 800w EXTOL PREMIUM 8893101
- Extra: LED osvětlení, laser
- Hmotnost: 2,2kg
- Max. prořez dřevo: 80mm
- Max. prořez ocel: 10mm
Není skladem