Brusky Güde
Podkategorie
Úhlové brusky (flexa)
Vibrační brusky
Pásové a talířové brusky
Excentrické brusky
Delta brusky
Ostřičky
Leštičky
Stolní brusky
Přímé brusky
Příslušenství pro brusky
Leštící návlek z ovčí vlny Güde 58170
-25%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 200
- Výška sestaveného zařízení v mm: 25
- Délka sestaveného zařízení v mm: 200
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ostřička pilových řetězů P 2501 S Güde 94129
-26%
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon motoru (P1): 230 W
- Maximální otáčky: 3000 min-¹
Není skladem
Bruska na vrtáky GBS 95 Güde 94420
-28%
- Typ stolní brusky: na vrtáky
- Typ pohonu: elektrický
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
Není skladem
Stolní dvoukotoučová bruska GDS 125 Güde
| Příkon: | 150 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Není skladem
Delta bruska DS 140 Güde 58227
-27%
| Výkon: | 200 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 140 x 140 x 90 |
| Rychlost kmitání: | 12000 min-1 |
| Balení: | Papírová krabice |
Není skladem
Vibrační bruska FS 90.1 Güde 58228
-25%
- Volnoběžné kmity: 6000-12000 min-¹
- Brusná plocha: 93 x 187 mm
- Výkon motoru: 220 W
- Přípojka: 230V ~ 50Hz
Není skladem
Akumulátorová leštička PM 18-0 BL Güde 58463
-30%
- Průměr kotouče: 180 mm
- Max. volnoběžné otáčky: 2300 min-¹
- Napětí akumulátoru: 18 V
Není skladem
Akumulátorová úhlová bruska WS 18-0 BL Güde 58451
-30%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Není skladem
AKU EXCENTR. BRUSKA EXS 18-0 Güde 58523
-25%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Počet rychlostí: | 2 |
Není skladem