Brusky Cedima
Podkategorie
Úhlové brusky (flexa)
Vibrační brusky
Pásové a talířové brusky
Excentrické brusky
Delta brusky
Ostřičky
Leštičky
Stolní brusky
Přímé brusky
Sanační brusky
Satinýrky
Brusky na sádrokarton
Příslušenství pro brusky
Kotouč diamant.EC-110 125x22,2
- Hladký kotouč 125mm
Skladem - ihned k odběru
Cedima diamantový kotouč beton basic 230 mm
- Popis pro:Diamantový kotouč CEDIMA BETON BASIC230 mmPoužití na řezání betonu cihel a lehce armovaný beton.Průměr kotouče 230 mmVelice kvalitní kotouč za rozumnou cenu !
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řezný kotouč Rhodius 115x1,6mm INNOX
- Vhodnost materiálu Inox, ocelTloušťka 1,6 mmRozměr, Ø 115 mmMnožství 1 ks
- S krátkou rozpojovací dobou a dlouhou životností nabízí specialista z ušlechtilé oceli dobrý poměr ceny a výkonu. Bez železa a síry. Povolení KWU.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamant.EC-110 115x22,2
- Hladký kotouč 115 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
HECHT 1781 - elektrická pásová bruska
-29%
| Příkon: | 810 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 76 mm |
| Délka pásu: | 533 mm |
| Max. rychlost pásu: | 380 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Multifunkční bruska Powerplus POWX1350
-11%
- Otáčky: 1350 min⁻¹
- Pro průměr vrtáků: 4 - 13 mm
- Max. průměr kotouče: 56 mm
- Jmenovitý výkon: 96 W
Skladem - ihned k odběru
Fdmb 200170-a aku model.bruska fieldmann
-24%
- Li-Ion 7,2V / 1300 mAh
- 5 rychlostí: 5000-25000 ot./min.
- LED pracovní světlo
- Měkčená rukojet
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová aku share20v, 125mm, brushless, bez baterie a nabíječky EXTOL INDUSTRIAL 8791841
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
EBU 15 Příruba NAREX
-11%
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
Skladem - ihned k odběru
Kuželový kartáč copanový NAREX D 100
-23%
- ø drátu: 0,5 mm
- ø kotouče: 100 mm
- Upínání / stopka: M14
Skladem - ihned k odběru
Makita DGA504RTJ Aku úhlová bruska 125mm Li-ion LXT 18V/5,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
Přímá bruska 135 W Powerplus POWE80060
| Příkon: | 135 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 32500 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ano |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová, 150mm, 1600w EXTOL PREMIUM 8892040
-10%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 8500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová, 125mm, pneu EXTOL PREMIUM 8865034
-8%
- Hmotnost: 1,8kg
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Průměr kotouče: 125mm
- Průměr otvoru kotouče: 22,2mm
Skladem - ihned k odběru
KF-ABU Klíč na upínací matici NAREX
-15%
- pro ABU 125-600 B; ABU 150-600 3B; ABU 230-600 B
Skladem - ihned k odběru
AH-AV M10 EBU 150-16 Přídavné držadlo NAREX
-23%
- Upínání / stopka: M10
Skladem - ihned k odběru
Brusný papír NAREX BP-EBV 115×228 P40 FF
-24%
- Rozměr: 115×228 mm
- Zrnitost: 40Množství v balení: 10 ks
Skladem - ihned k odběru
Ochranný kryt pro broušení NAREX GC-EBU 13
-28%
- ø kotouče: 125 mm
Skladem - ihned k odběru
3x Brusný pás 50x686 G120 Kreator KRT243602
-6%
Skladem - ihned k odběru
3x Brusný pás 75 x 457 G40 Kreator KRT241003
-16%
Skladem - ihned k odběru
Leštička, 1400w EXTOL INDUSTRIAL 8792500
-23%
| Průměr kotouče: | 180 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 3900 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano min-1 |
Skladem - ihned k odběru
DP-FD 150/M14 Podložný talíř pro fíbrový kotouč NAREX
-23%
- Upínání / stopka: M14
- ø kotouče: 150 mm
Skladem - ihned k odběru
Hrncový kartáč copanový NAREX D 65
-24%
- ø drátu: 0,5 mm
- ø kotouče: 65 mm
- Upínání / stopka: M14
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1300 - úhlová leštička a bruska
-20%
| Průměr kotouče: | 180 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1300 W |
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Váha: | 2.4 kg |
Skladem - ihned k odběru
Vibrační mini delta bruska 220 W Powerplus POWX0481
-13%
| Výkon: | 220 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 140 x 140 x 80 |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Rychlost kmitání: | 26000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37116 brusný pás 76x457mm K80 5ks=old P-20096
-36%
Skladem - ihned k odběru
3x Brusný pás 75 x 457 G120 Kreator KRT241007
-16%
Skladem - ihned k odběru
1150 W leštička za mokra s variabilními otáčkami a zástrčkou pro děl. trafo,115mm FLEX LE 12-3 10...
-5%
- Max. Ø brusného tělesa 115 mmOtáčky při chodu naprázdno 1200-3700 ot/minPříkon 1150 WVýkon 700 WUpnutí nástroje M 14Rozměr (d x v) 340 x 140 mmPřípojka hadice s rychlospojkou 2 mHmotnost 2,4 kg
Skladem - ihned k odběru