Aku nářadí Ryobi
PodkategoriePodobné produkty
Hrncový kartáč copanový NAREX D 80
-11%
- ø drátu: 0,5 mm
- ø kotouče: 80 mm
- Upínání / stopka: M14
Skladem - ihned k odběru
Rychloupínací sklíčidlo NAREX KC-D 6-3/8
-28%
- Upínání / stopka: 3/8"-24 UNFRozsah sklíčidla: 0,6–6 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilové plátky NAREX SBN 752 SFC
-32%
- Rozteč zubů: 2 mm
- Pracovní délka (L1): 75 mm
- Celková délka (L2): 100 mm
- Tloušťka: 2 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita DF330DWE Aku šroubovák Li-ion 10,8V/1,3Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 10,8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 24 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Bruska excentrická 125mm 300W SKIL 7471DA
-16%
- Příkon: 300 W.
- Průměr brusného kotouče: 125 mm.
- Rychlost brusných kmitů: 14000-26000 /min.
- Průměr brusných kmitů: 2.7 mm.
Skladem - ihned k odběru
Brusné papíry EXPERT C470 s 8 otvory pro vibrační brusky 80 × 133 mm, P80, 10 ks BOSCH 2608900879
-22%
- Rozměr brusného papíru, šířka mm: 80
- Rozměr brusného papíru, délka mm: 133
- Rozměr brusného papíru mm: 80x133
- Zrnitost: 80
Skladem - ihned k odběru
Brusné papíry EXPERT C470 s 8 otvory pro vibrační brusky 93 × 230 mm, P80, 10 ks BOSCH 2608900835
-10%
- Rozměr brusného papíru, šířka mm: 93
- Rozměr brusného papíru, délka mm: 230
- Rozměr brusného papíru mm: 93x230
- Zrnitost: 80
Skladem - ihned k odběru
Diamantový dělicí kotouč ECO For Universal BOSCH 2608615037
-40%
- Průměr mm: 125
- Průměr otvoru mm: 22,23
- Šířka (mm): 2,4
- Výška segmentu mm: 7
Skladem - ihned k odběru
Dělicí kotouč rovný Best for Metal BOSCH 2608603530
-11%
- Specifikace: A 30 V BF
- Průměr mm: 230
- Průměr otvoru mm: 22,23
- Silné mm: 2,5
Skladem - ihned k odběru
Korunka vykružovací diamantová na sklo a keramiku, o 8mm EXTOL PREMIUM 8801978
-24%
- Info: optimální otáčky 400-1000 ot./min.
- Technické parametry: O 8mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: průměr stopky 9mm, celková délka 65mm, povrch. úprava poniklovaním
Skladem - ihned k odběru
Vrták sds plus do zdiva korunkový, o 73mm x 110mm, m16 EXTOL PREMIUM 8801955
-27%
- Technické parametry: O 73mm x 110mm, M16
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: délka stopky 110mm (našroubovaná 100mm), závit na stopce M16
Skladem - ihned k odběru
Kotouč řezný na ocel/nerez, o 125x1,6x22,2mm EXTOL PREMIUM 8808112
-42%
- Info: EN 12413
- Technické parametry: O 125x1,6x22,2mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
EKI 2200/40 AL-KO
| Příkon: | 2200 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - ihned k odběru
Ocasová pila 900 W Powerplus POWX0397
-5%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Trojúhelníková bruska 300 W Powerplus POWX0490
-14%
| Výkon: | 300 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 90 x 90 x 90 |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Rychlost kmitání: | 22000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
1/2" Nástrčná hlavice (ořech) 14mm Kreator KRT502005
- Rozměr: 14 mm
- Délka: 37 mm
Skladem - ihned k odběru
1/2" Nástrčná hlavice (ořech) 13mm Kreator KRT502004
-3%
- Rozměr: 13 mm
- Délka: 37 mm
Skladem - ihned k odběru
Diamantový kotouč celoobvodový 115mm EXPERT TURBO Kreator KRT085100
-5%
- Rozměr: 115 x 22,2 x 1,2 mm
Skladem - ihned k odběru
2 ks Bitů T20 25 mm Kreator KRT061520
-3%
Skladem - ihned k odběru
Makita 4327 Přímočará pila s regulací,450W
-12%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Délka kmitu: | 18 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Sada hadicových spojek se vsuvkami 6 mm, 2dílná Güde 41034
-32%
- Průměr: 6 mm
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 12
- Výška sestaveného zařízení v mm: 47
- Délka sestaveného zařízení v mm: 12
Skladem - ihned k odběru
Fds 10112-a aku šroubovák fieldmann
-41%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový 1/2" aku share20v, 180nm, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891810
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 2400 min-1 |
| Počet rázů: | 3600 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WX479 - Přímočará pila 750W
-7%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 100 mm |
Skladem - ihned k odběru