Aku nářadí Ryobi
PodkategoriePodobné produkty
Makita P-37122 brusný pás 76x457mm K100 5ks=old P-20105
-38%
Skladem - ihned k odběru
HECHT 130001 - brusný papír pro HECHT 1300
-22%
- Brusný papír pro leštičku HECHT 1300.
- 180 mm, 3 ks v balení, hrubost P80
Skladem - ihned k odběru
Vrták do dřeva 12x151 mm Kreator KRT010610
-20%
- Vrták do dřeva s centrovací špičkou, vhodný pro vrtání v tvrdém a měkkém dřevu, upínacích deskách, dýhovaném nábytku a překližce.
- Dvojitá šroubovice zvyšuje vrtací výkon a středicí hrot zajišťuje přesné navrtání materiálu a vykroužení čistého otvoru.
Skladem - ihned k odběru
Makita UC3541A Elektrická pila 350 mm,1800W
-12%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.7 kg |
Skladem - ihned k odběru
Makita BO5031 Excentrická bruska s regulací 125mm,300W
-12%
| Příkon: | 300 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
3dílná sada brusných pásů X440 75 x 508 mm, 40 BOSCH 2608606060
-12%
- Technická data pro:Sada brusných pásů Bosch 3dílná 75x508mm/40zKusu v balení3 KusůHodí se pro broušení všech druhů dřeva, dřevotřískových a stavebních desek, kovPro pásové brusky BlackaDeckerPodrobnostiRozměry pásu, šířka mm75Rozměry pásu, délka mm508Zrnitost40
Skladem - ihned k odběru
Pila kotoučová aku share20v, 165mm, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791822
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
Skladem - ihned k odběru
Pěnový leštící kotouč Güde 58176
-29%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 180
- Výška sestaveného zařízení v mm: 39
- Délka sestaveného zařízení v mm: 180
Skladem - ihned k odběru
Pila kotoučová, 185mm, 1400w EXTOL PREMIUM 8893006
-11%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 63 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 42 mm |
Skladem - ihned k odběru
Leštička, 1100w EXTOL PREMIUM 8892500
-7%
| Průměr kotouče: | 180 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1100 W |
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano min-1 |
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS4100 PRO
| Výkon motoru: | 1.5 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 40 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.6 kg |
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8819653, vrtáky se šestihrannou stopkou a hroty, sada 40ks, hss, crv ...
-8%
- Materiál: HSS, CrV
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: vrtáky do kovu: O 2-2,5-3-4-5-6-8mm, vrtáky do dřeva: O 4-5-6-8-10mm, vrtáky ploché do dřeva: 16-22mm, vrtáky do zdiva: O 4-5-6-8-10mm, hroty 1/4"x 25mm (-)4-5,5-7mm, PH1-3, PZ1-3, HEX4-5-6mm, hroty 1/4"x50mm (-)4-5-6-7mm, PH1-2-3, PZ1-2-3, držák hrotů
Skladem - ihned k odběru
Sekáč plochý sds plus lomený 15°, 250x14mm, šířka ostří 60mm EXTOL PREMIUM 8801511
-28%
- Technické parametry: 250x14mm, šířka ostří 60mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8803015 kotouč diamantový řezný segmentový - suché řezání, o 230x22,2...
-10%
- Technické parametry: O 230x22,2x2,8mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: max. 6600 ot./min
Skladem - ihned k odběru
Kartáče pomosazené, sada 3ks, o 25-50-50mm EXTOL CRAFT 1832
-24%
- Info: max. otáčky 4 500 ot./min.
- Technické parametry: O 25-50-50mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: ocelový-pomosazený vlnitý drát S 0,3mm, stopka 6mm
Skladem - ihned k odběru
Scheppach SM 200 AL dvoukotoučová bruska
-16%
| Příkon: | 500 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Pilové plátky SBN 11012 SF NAREX
-44%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1 mm
- Rozteč zubů: 1,2 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 11025 F Pilové plátky NAREX
-38%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2,5 mm
Skladem - ihned k odběru
SET FG Víceúčelové pracovní rukavice NAREX
-25%
- Bezprsté rukavice FG-LFlexibilní, komfortní, ergonomické rukavice s širokým rozsahem použití a dobrou mechanickou odolností. Moderní design z lehkého, pružného a prodyšného materiálu PU/NUBUCK. Pěnové dlaňové vycpávky snižují otřesy a tlumí nárazy. Jednovrstvý strečový materiál pro vynikající hmatový pocit.
Skladem - ihned k odběru
CK 10-6 Klička ke sklíčidlu NAREX
-22%
- ø středicího čepu: 6 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 1102 SF Pilové plátky NAREX
-45%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2 mm
Skladem - ihned k odběru
Scheppach HM 305 SL pokosová pila s potahem a laserem
-2%
- Příkon: 2000 W
- Průměr kotouče: 305 mm
- Nastavení sklonu: -48 / 48 °
- Prořez 90°/45°: 340 x 35 / 340 x 60 mm
Skladem - ihned k odběru
Úhlová bruska WS 125 PRO 2403470 Aircraft
-21%
- Max. provozní tlak: 6,3 bar
- Spotřeba vzduchu: 490 l/min
- Průměr brusného kotouče : 125 mm
- Otáčky: 10000ot/min
Skladem - ihned k odběru
Přídavné držadlo VIBRASTOP NAREX AH-M8 VIBRASTOP
-25%
- Upínání / stopka: M8
Skladem - ihned k odběru