Aku nářadí Cedima
PodkategorieKotouč diamant.EC-110 125x22,2
- Hladký kotouč 125mm
Skladem - ihned k odběru
Cedima diamantový kotouč beton basic 230 mm
- Popis pro:Diamantový kotouč CEDIMA BETON BASIC230 mmPoužití na řezání betonu cihel a lehce armovaný beton.Průměr kotouče 230 mmVelice kvalitní kotouč za rozumnou cenu !
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řezný kotouč Rhodius 115x1,6mm INNOX
- Vhodnost materiálu Inox, ocelTloušťka 1,6 mmRozměr, Ø 115 mmMnožství 1 ks
- S krátkou rozpojovací dobou a dlouhou životností nabízí specialista z ušlechtilé oceli dobrý poměr ceny a výkonu. Bez železa a síry. Povolení KWU.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamant.EC-110 115x22,2
- Hladký kotouč 115 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita DMP181Z Aku kompresor Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Max. tlak vzduchu: 11,1 bar
- Max proud vzduchu: 22 l/min (při 2 bar)
- Výkon: 14 pneu 215/60R16 při BL1860B
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-11536 sada vrtáků s válcovou stopkou do zdiva 5 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku vibrační bruska 20V (bez AKU) Powerplus POWDP50300
-14%
- Napětí: 20 V
- Otáčky naprázdno: 12.000 min⁻¹
- Rychlost kmitání: 24.000 min⁻¹
- Brusný kmit: 2 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska vibrační, delta, 125w EXTOL CRAFT 407130
- Brusná plocha: delta 140x97mm
- Brusný papír: delta 140x97mm
- Hmotnost: 1kg
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska vibrační, 150w EXTOL CRAFT 407114
- Brusná plocha: 187x90mm
- Brusný papír: 230x93mm
- Hmotnost: 1kg
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku ocasová pila 20V (bez AKU) Powerplus POWDP25100
-14%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Žirafa na opracování stěn a stropů se systémem výměnných brusných hlav FLEX GE 7 +MH-R 230/CEE
- Příkon710 WVýkon410 WPočet otáček při chodu naprázdno1100-1650 ot/minØ brusného kotouče225 mmUpnutí nástrojesuchý zipÚhel pro náklon na hlavě100 °Délka kabelu5,0 mDélka1520 mmHmotnost4,2 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kompaktní sanační bruska pro bezprašné práce až do rohů, 125 mm FLEX LD 16-8 125 R,Kit TurboJet II
-7%
- Ø kotouče125 mmPočet otáček při chodu naprázdno7800 ot/minPříkon1600 WVýkon950 WUpnutí nástrojeM 14Délka kabelu4,0 mHmotnost3,1 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska na stěny a stropy Handy-žirafa se systémem výměnných brusných hlav FLEX GCE 6-EC Kit MH-R
-6%
- Příkon600 WVýkon400 WPočet otáček při chodu naprázdno1100-1650 ot/minPočet zdvihů naprázdno (MH-T)3800-5700 /minPočet zdvihů naprázdno (MH-X)3100-4600 /minØ brusného kotouče225 mmDélka kabelu4,0 mRozměry (d x š x v)300 x 110 x 150 mmRozměr včetně hlavy (d x š x v)360 x 260 x 210 mmHmotnost bez hlavy1,2 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Výkonná excentrická bruska s regulací otáček, 150 mm FLEX ORE 3-150 EC Set 230/CEE
-3%
| Příkon: | 400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Max. otáčky: | 10000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
4-rychlostní aku-šroubovák 18,0 V FLEX DD 4G 18.0-EC
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 135 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-rázový utahovák 18,0 V FLEX IW 3/4" 18.0-EC C
-7%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 1680 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-přímočará pila 18.0 V FLEX JSB 18.0-EC
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-kotoučová pila se zápustným krytem 18,0 V FLEX CS 62 18.0-EC C
-4%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HSS ø 23/30 mm Jádrový vrták NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Weldon 19 mm
- Pracovní délka (L1): 30 mm
- ø vrtáku (D): 23 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HSS ø 21/30 mm Jádrový vrták NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Weldon 19 mm
- Pracovní délka (L1): 30 mm
- ø vrtáku (D): 21 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HSS ø 15/30 mm Jádrový vrták NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Weldon 19 mm
- Pracovní délka (L1): 30 mm
- ø vrtáku (D): 15 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JR3051TK Pila ocaska 1200W
-12%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
| Délka kmitu: | 30 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Mini delta bruska 130 W Powerplus POWC40200
-14%
| Výkon: | 130 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 140 x 140 x 80 |
| Max. otáčky: | 14000 min-1 |
| Balení: | Papírová krabice |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita LW1401 Rozbrušovačka 355mm,2200W
-12%
- Příkon: 2.200 W
- Otáčky naprázdno: 3.800 min-1
- Oddělovací výkon (90°): 127 mm / ¦ 119 mm
- Oddělovací výkon (45°): 127 mm / ¦ 106 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vibrační bruska 135 W Powerplus POWC40100
-11%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 135 W
- Otáčky naprázdno: 12.000 min⁻¹
- Rozměr brusné desky: 185x90 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Diamantový kotouč segmentový 180 x 22,23 x 7mm LSP Laser-cut L00124
-3%
- Průměr kotouče: 180 mm
- Výška segmentu: 7 mm
- Upínací otvor: 22,23 mm
- Řezný typ: prodloužený segment
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Diamantový kotouč celoobvodový 150 x 22,23 x 7mm LCR Laser-cut L00103
-4%
- Průměr kotouče: 150 mm
- Výška segmentu: 7 mm
- Upínací otvor: 22,23 mm
- Řezný typ: celoobvodový
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC356PT2B Aku řetězová pila 350 mm Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás