Aku nářadí Cedima
PodkategorieKotouč diamant.EC-110 125x22,2
- Hladký kotouč 125mm
Skladem - ihned k odběru
Cedima diamantový kotouč beton basic 230 mm
- Popis pro:Diamantový kotouč CEDIMA BETON BASIC230 mmPoužití na řezání betonu cihel a lehce armovaný beton.Průměr kotouče 230 mmVelice kvalitní kotouč za rozumnou cenu !
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řezný kotouč Rhodius 115x1,6mm INNOX
- Vhodnost materiálu Inox, ocelTloušťka 1,6 mmRozměr, Ø 115 mmMnožství 1 ks
- S krátkou rozpojovací dobou a dlouhou životností nabízí specialista z ušlechtilé oceli dobrý poměr ceny a výkonu. Bez železa a síry. Povolení KWU.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamant.EC-110 115x22,2
- Hladký kotouč 115 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita DUC406ZB Aku řetězová pila 400 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 40 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-49080 sada vrtáků SDS-Plus V-Plus 12 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-68498 sada bitů a vrtáků 34 ks v plastovém kufru
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita LS1018LN Pokosová pila s laserem 260mm,1430W
-12%
- Příkon: 1.430 W
- Otáčky naprázdno: 4.300 min-1
- Řezný výkon při 90°: 91x305 mm
- Řezný výkon při 45°: 91x215 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita MP100DZ Aku kompresor Li-ion CXT 12V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 10,8 V/12 V CXT
- Max. tlak vzduchu: 8,3 bar
- Max proud vzduchu: 10 l/min (při 2 bar)
- Výkon: 5 pneu 215/60R16 při BL1041B
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita CV102DZL Aku vesta L s vyhříváním Li-ion CXT 10,8/12V Z
-20%
- Akumulátor: Li-ion 10,8/12V CXT
- Doba použití Hi: BL1041B - 4 hod
- Doba použití Mid: BL1041B - 7,5 hod
- Doba použití Lo: BL1041B - 14 hod
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita LS0714N Pokosová pila 190mm,1010W
-12%
- Příkon: 1.010 W
- Otáčky naprázdno: 6.000 min-1
- Řezný výkon při 90°: max. 52 x 300 mm
- Řezný výkon při 45°: max. 52 x 212 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHS660RTJ Aku bezuhlíková okružní pila Li-ion LXT 18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DF333DSAE Aku šroubovák Li-ion CXT 12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-šroubovák 10,8 V FLEX DD 2G 10.8-EC/4.0 Set
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 58 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-excentrická leštička s nuceným pohonem 18,0 V FLEX XCE 8 125 18.0-EC/5.0 P-Set
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 150 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásový pilník TRINOXFLEX FLEX FBE 8-4 140 230/CEE
-2%
- Příkon 800 WVýkon 325 WRychlost pásu 3-8 m/sRozměry pásu 533 x 4-9 / 4-30 mmDélka kabelu. 4,0 mHmotnost 2,6 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska 1700 Wattů s brzdou, 125 mm FLEX LB 17-11 125 230/CEE
-2%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1700 W |
| Max. otáčky: | 11500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-vrtací šroubovák 18,0 V FLEX PD 2G 18.0-EC
-8%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 90 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Šavlová pila s variabilními otáčkami 1300 W FLEX RS 13-32 230/CEE
-5%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
| Délka kmitu: | 32 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sanační bruska na plochy, 180 mm FLEX LD 24-6 180, Kit TH-Jet
-4%
- Ø kotouče 180 mmOtáčky při chodu naprázdno 6500 ot/minPříkon 2400 WVýkon 1450 WUpnutí nástroje M 14Délka kabelu. 4,0 mHmotnost 6,6 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-excentrická leštička 18,0 V FLEX XFE 15 150 18.0-EC/5.0 Set
-2%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5.0 mAh |
| Průměr kotouče: | 150 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Excentrická leštička s permanentním pohybem FLEX XCE 10-8 125 230/CEE
-10%
- Max. Ø leštícího nástroje 160 mmMax. Ø unášecího kotouče 150 mmZdvih 8 mmOtáčky při chodu naprázdno 140-430 ot/minPočet zdvihů naprázdno 2900-8600 /minPříkon 1010 WVýkon 590 WDélka kabelu. 4,0 mHmotnost 2,6 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-kotoučová pila se zápustným krytem 18,0 V FLEX CS 62 18.0-EC
-4%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 62 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita BO6030 Excentrická bruska s regulací 150mm,310W
-12%
| Příkon: | 310 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Max. otáčky: | 10000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHR281Z Aku kladivo s výměnným sklíčidlem Li-ion LXT 2x18V Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Vrtací |
| Síla úderu: | 2.8 J |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita LS1219L Pokosová pila s laserem 305mm,1800W
-12%
- Příkon: 1.800 W
- Otáčky naprázdno: 3.200 min-1
- Řezný výkon při 90°: 92x382 / 107x363 mm
- Řezný výkon při 45°: 92x268 / 107x255 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-73564 záhlubník HSS 10,4mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-33881 vrták SDS-Max 12x400/540 (dvoubřitý)
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás