Zkoušečka napětí, 190mm, 100-500v TOTAL THT291908
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kód produktu | THT291908 | EAN | 6925582180466 | ||||
| Výrobce | TOTAL | ||||||
Technická data:
- Technické parametry: 190mm, 100-500V
- Značka: TOTAL
Podobné produkty
Zkoušečka napětí VOLT TESTER 6-12V DC 140mm Kreator KRT409001
-8%
- DC: 6-12V
- Délka: 140 mm
Skladem - ihned k odběru
Zkoušečka napětí VOLT TESTER 100-250V 140mm Kreator KRT409002
- AC: 100-250V
- Délka: 140 mm
Skladem - ihned k odběru
Zkoušečka napětí 200-250v, 140mm EXTOL CRAFT 5104
-32%
- Normy: CAT III 250V
- Technické parametry: 140mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: IP54
Zkoušečka napětí VOLT TESTER 100-250V 190mm Kreator KRT409003
-6%
- AC: 100-250V
- Délka: 190 mm