Zařízení na čištění TIG svarů Cleano 4 1231130SK Schweißkraft
Zakoupilo již více než
500 spokojených zákazníků
500 spokojených zákazníků
Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Není skladem | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kód produktu | 1231130SK | EAN | 4036351234876 | ||||
| Výrobce | Schweißkraft | ||||||
| Doporučená cena výrobcem |
Naše VIP cena:
Technická data:
- Sekundární napětí: 10 / 12 V AC
- Výstupní proud: 80 A
- Příkon: 800 W
- Elektrické připojení: 230 V
- Rozměry (š × v × h): 345×285×180 mm
- Hmotnost: 12 kg
Popis:
- Nástroje a příslušenství:
- Nástroje jsou kompletně z nerezové oceli
- Nástroje mají bajonetový uzávěr - snadná výměna
- Čištění pomocí vysoce výkonného štětce z uhlíkových vláken
- Je také možné vyčistit těžko přístupné plochy a dlouhé svary
- A vše ve vynikající kvalitě
- Účinně čistí svary po TIG svařování během několika vteřin
- Vlastnosti:
- 10 Volt AC
- Nerezové krytování
- Praktické držadlo
- Osvědčená technologie umožňuje:
- Kompaktní rozměry zařízení
- Bezporuchový provoz
- Snadné a bezpečné ovládání
- Použití v dílně i při montáži
- Tmavé popisování
- Světlé popisování
Rozsah dodávky:
- 1 ks Plastový kufr
- 1 ks Výkonný štětec Brushline
- 1 ks Černý zemnící kabel, 3 m s bajonetovou přípojkou
- 1 ks Červený zemnící kabel, 3 m s bajonetovou přípojkou
- 1 ks Nádobka, 500 ml
- 1 ks Elektrolyt C Plus, 1 l
Podobné produkty
Sada příslušenství k plazmovým řezačkám, 9dílná Güde 20088
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 8
- Výška sestaveného zařízení v mm: 8
- Délka sestaveného zařízení v mm: 39
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Svářečské rukavice Güde 16975
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 10
- Výška sestaveného zařízení v mm: 335
- Délka sestaveného zařízení v mm: 165
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Telwin Tryska 0,9 mm 802423 pro Technology plasma 41, 41XT, 54, 54XT,60XT, Superplasma 62/2, Infi...
-9%
- Tryska 0,9 mm pro Technology plasma 41, 41XT, 54, 54XT,60XT, Superplasma 62/2, Infinity plasma 40Optimalizujte výkon vašich plazmových zařízení s naší tryskou o průměru 0,9 mm, navrženou pro širokou škálu modelů: Technology Plasma 41, 41XT, 54, 54XT, 60XT, Superplasma 62/2 a Infinity Plasma 40. Tato vysoce kvalitní tryska zajišťuje: Řezání: Ideální pro detailní a přesné aplikace. Vysokou efektivitu: Zlepší rychlost a kvalitu řezu, což vám ušetří čas a náklady. Dlouhou životnost: Odolné materiály zajišťují stabilní výkon i při intenzivním používání.
Telwin Bezpečnostní kryt na hořák plazma (1 ks)
-8%