Zahradní technika Worx
PodkategoriePodobné produkty
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640611
-12%
| Vnější průměr: | 184 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640516
-12%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640503
-18%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 42 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640501
-12%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 42 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640445
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640433
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640435
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608641195
-12%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 42 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641171
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640815
-20%
| Vnější průměr: | 184 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640725
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640700
-14%
| Vnější průměr: | 300 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640694
-12%
- Vnější průměr mm: 450
- Otvor mm: 30
- Šířka řezu (b1) mm: 3,8
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 2,8
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640682
-12%
- Vnější průměr mm: 315
- Otvor mm: 30
- Šířka řezu (b1) mm: 3,2
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 2,2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640674
-12%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 54 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640636
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 16 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová pila NanoBlade EasyCut 12 BOSCH 06033C9001
-15%
- Volnoběžné otáčky, od: 0 ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 4.100 ot/min
- Volnoběžné otáčky: 0 – 4.100 ot/min
- Vodicí bota: ocel
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová čerpadla na dešťovou vodu GardenPump 18V-2000 BOSCH 06008C4202
-12%
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Kompatibilita akumulátoru: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
- Doporučené baterie: >= 2,0 Ah
- Kapacita akumulátoru: 2,5 Ah
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové strunové sekačky UniversalGrassCut 18V-26 BOSCH 06008C1D04
-12%
- Kompatibilita akumulátoru: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
- Doba nabíjení akumulátoru: 124 min
- Typ akumulátoru: Lithium-iontová
- Funguje při kapacitě akumulátoru: 2 Ah
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řetězová pila UniversalChain 35 BOSCH 06008B8303
-21%
- Výkon motoru: 1.800 W
- Délka lišty: 35 cm
- Průměr střihu: 300 mm
- Rychlost řetězu: 12 m/s
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové nůžky na živé ploty UniversalHedgeCut 18V-55 BOSCH 0600849J00
- Kompatibilita akumulátoru: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
- Typ akumulátoru: Lithium-iontová
- Funguje při kapacitě akumulátoru: 2,5 Ah
- Typ kompatibilního akumulátoru: Lithium-iontová
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové nůžky na živé ploty UniversalHedgeCut 18V-50 BOSCH 0600849K00
-12%
- Kompatibilita akumulátoru: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
- Typ akumulátoru: Lithium-iontová
- Funguje při kapacitě akumulátoru: 2,5 Ah
- Typ kompatibilního akumulátoru: Lithium-iontová
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová zahradní pilka Keo BOSCH 0600861A01
-12%
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Kompatibilita akumulátoru: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
- Doba nabíjení akumulátoru: 1 h
- Typ akumulátoru: Lithium-iontový
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové nůžky na živé ploty EasyHedgeCut 18-45 BOSCH 0600849H03
-12%
- Kompatibilita akumulátoru: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
- Typ akumulátoru: Lithium-iontová
- Funguje při kapacitě akumulátoru: 2 Ah
- Doba nabíjení akumulátoru: 2 h
Skladem - do 3-5 dnů u Vás