Zahradní technika Worx
PodkategoriePodobné produkty
Lumag HZ-22
-5%
- Vertikální hydraulický profesionální štípač na PTO pohon.Stabilní rám a robustní štípací klín.Standardně dvě pracovní rychlosti.Píst lze snížit pro snadný transport a skladování..Ovládání oběma rukama včetně jejich ochrany, flexibilní držení dřeva.Velká pojezdová kola pro snadnou manipulaci a transport.Možnost přídavného hydraulického navijáku!
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profi štípačka Lumag HEZ-30
-6%
- Vertikální hydraulický profesionální štípač na elektromotor a PTO pohon.Stabilní rám a robustní štípací klín.Standardně dvě pracovní rychlosti.Píst lze snížit pro snadný transport a skladování.Ovládání oběma rukama včetně jejich ochrany, flexibilní držení dřeva.3bodový závěs kategorie I. a II.Velká pojezdová kola pro snadnou manipulaci a transport.Možnost přídavného hydraulického navijáku!
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 197822-8 nastavitelná tryska HW1300
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 415038655 lišta 38cm 1.5mm 3/8" Dolmar 60čl
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Struna pro POWXG30033 / 30035 2ks spirálová Powerplus POWACG1172
- Rozměr: prům.1.6mm x 4m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Struna pro POWXG30030 2ks Powerplus POWACG1152
- Rozměr: prům.1.4mm x 5m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Postřikovač pulzní s koly Kreator KRTGR6503
-6%
- Vzdálenost postřiku až do prům.22mNastavení plochy postřikuABS měkčená rukojeťMinimální plocha stání u kol pro ochranu trávníku
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Rychlospojka na hadice 3/4" STOP ventil Kreator KRTGR6004
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ruční pila 500mm 7TPI Kreator KRT801003
-6%
- Pilový plátek: 500 mm
- TPI: 7
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podpěra 125kg 2ks Kreator KRT671001
-8%
- Max. nosnost 125 kg/ks Rozměr rozložené: 995 x 480 x 780 mm Rozměr složené: 995 x 100 x 65 mm Pracovní výška 780 mm S držadlem Materiál ocel Protiskluzová pěna Skládací
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč univerzální 120mm, 40T Kreator KRT020507
-5%
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč univerzální 160mm, 40T Kreator KRT020502
-11%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 305mm, 60T Kreator KRT020430
-7%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 210mm, 48T Kreator KRT020421
-14%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrický zahradní set „2 v 1“ Güde
- Přípojka: 230 V~50 HzVýkon motoru: 800 W/P1Délka řezu vyvětvovače: 170 mmDélka střihu nůžek: 350 mmVáha: 10.82 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Solo dvojitá Y tryska k typu 433
-4%
- Dvojitá Y tryska k typu SOLO 433
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 70435-0 2x20v sekačka fieldmann
-28%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 43 cm |
| Plocha trávníku: | 750 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9023 řetěz pro fzp 2005 fieldmann
-19%
- Náhradní řetěz
- Fieldmann FZP 9023Dělení řetězu 3/8´
- Počet článků 56
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzs 9011 kryt cívky fzs 2002-e fieldmann
-21%
- Náhradní kryt cívky pro FZS 2002 E
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fvc 4002-ek kalové čerpadlo fieldmann
-11%
| Výkon: | 900 W |
|---|---|
| Průtok: | 14500 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzs 9026 kryt cívky fzs 2505-e fieldmann
-23%
- Náhradní kryt cívky pro FZS 2505-E
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 9037-a nůž pro fzr 70435-a fieldmann
-27%
- Náhradní nůž pro sekačku FZR 70435-0
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9020-b lišta 40cm, 0.325 fieldmann
-27%
- Lišta pro pily
- Fieldmann FZP 9020-BDélka pilové lišty 16´/405 mm
- Šířka vodící drážky 0,058´ / 1,5 mm
- Dělení řetězu 0,325´
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzr 9034-b nůž fzr 4005-127bh fieldmann
-23%
- Náhradní nůž pro sekačku FZR 4005-127BH
Skladem - do 3-5 dnů u Vás