Zahradní technika Worx power tools
PodkategorieWorx power tools WA5046 - Kotouč na dřevo 120x9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WA5047 - Kotouč na dřevo/kov 115 x 9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Ruční řetězový zvedák HZ 3001 6171130 Unicraft
- Max. nosnost: 3 t
- Délka páky: 420 mm
- Max. výška zdvihu: 1,5 m
- Zdvihací síla: 320 N
Skladem - ihned k odběru
Rukavice z polyesteru polomáčené v pu, černé, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856636
-12%
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H03-4 řetěz pilový 40cm 1.1mm 3/8" .043" 56čl LP Makita
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H00-0 řetěz pilový 25cm 1.1mm 3/8" .043" 40čl LP Makita = old 199075-5
-12%
Skladem - ihned k odběru
Easy Crush LH 2810 AL-KO
| Výkon: | 2800 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 40 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Sběrací nádoba: | Plastový box |
Skladem - ihned k odběru
BMP 14001 Comfort AL-KO
- Průměr tlakového potrubí G 1" (33,3 mm)Hodnota K (m/s^2) 2Maximální tlak v barech 3.6Pohon čerpadla 1 polohaPrůměr sacího potrubí G 1" (33,3 mm)Akustický výkon LwA[dB(A)] 96Maximální průtok l/h 12000Garantovaná hlučnost [db (A)] 98Maximální dopravní výška v m 36Maximální podtlak v barech 0.6Maximální sací výška v m 6Značka AL-KOProduktová řada ComfortVýkon v kW 1.7Typ motoru 4-taktníObjem v ccm 80Počet otáček v ot./min 3600Počet válců motoru 1
Skladem - ihned k odběru
Elektrická tlaková myčka 2.200W 170bar Powerplus POWXG90420
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 2.200 W
- Max. tlak: 170 bar
- Průtok: 450 l/h
Skladem - ihned k odběru
Set na čištění potrubí 10m Powerplus POWXG90950
-7%
- Délka hadice: 10 m
Skladem - ihned k odběru
Nůžky na trávu 90st 340mm Kreator KRTGR2001
-19%
- Rozměr 340mmOtočné o 90st Čepele s vysokým obsahem uhlíkové oceliČepele s povlakem Anti-stickZámek
Skladem - ihned k odběru
Nůžky zahradnické 205mm ráčnové Kreator KRTGR1004
-12%
- Ráčnový systém přináší 250procent řezný výkon jen s několika stlačeními
- Rozměr 205mm
- Maximální prům. stříhané větve 23mm
- Typ: ráčnové - vhodné na mladé větve
Skladem - ihned k odběru
Ruční pila 400mm 11TPI Kreator KRT801101
- Pilový plátek: 400 mm
- TPI: 11
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 190mm, 24T Kreator KRT020416
-28%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Trubka k postřiku stromů mosazná 150 cm SOLO 49528
-4%
- Popis pro: Trubka k postřiku stromů, dvoudílná, mosazná, 150 cm. Zvýšení dosahu, např. u stromů, vysokých keřů apod. Použitelná u všech postřikovačů SOLO řady 4xx.
Skladem - ihned k odběru
HECHT 060703 - plovákový dávkovač tablet
- Plovákový dávkovač tablet do bazénůpro tablety 20 g
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO RPST 6065 dvoustupňová sněhová fréza 6,5 HP
- Šířka záběru (sn. fréza): 60 cm
- Typ motoru: ZS 196 SnowMax OHV, 4 takt, zimní úprava
- Výkon motoru - maximální: 4,8 / 6,5 kW/HP
- Výkon motoru - pracovní: 3,8 / 5,2 kW/HP
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo ponorné kalové, 250w, 9000l/h=150l/min EXTOL PREMIUM 8895000
-26%
| Výkon: | 250 W |
|---|---|
| Průtok: | 9000 l/hod |
| Dopravní výška: | 7.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
Akumulátorová řetězová pila MK 18-201-05 Güde 58476
-33%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 15.8 cm |
Skladem - ihned k odběru
Koš pro 38.1 HM Premium AL-KO
- Sběrný koš pro vřetenovou sekačku AL-KO Razor Cut 38.1 HM PremiumObjem koše 50 litrů.
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo membránové hlubinné ponorné, 600w, 2000l/h, 20m EXTOL CRAFT 414176
-23%
| Výkon: | 600 W |
|---|---|
| Průtok: | 2000 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H02-6 pilový řetěz Makita 35cm 1,1mm .043" 3/8"LP 52čl
-12%
Skladem - ihned k odběru
521 VS-H Premium AL-KO
| Výkon motoru: | 3.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1800 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
BC 223 B AL-KO
- Hodnota vibrací (m/s^2) 7.5Garantovaná hlučnost [db (A)] 112Náhradní cívka neTyp pohonu BenzínovýHodnota K (m/s^2) 2Pracovní šířka nože v cm 25Průměr žacího ústrojí v mm 26Odchylka KpA [dB (A)] 2Akustický tlak v LpA[dB(A)] 102Dělitelná hřídel neAkustický výkon LwA[dB(A)] 110Značka AL-KOProduktová řada ClassicPracovní šířka struny v cm 41Síla v HP 1Výkon v kW 0.7Typ motoru 2-taktníObjem v ccm 22Počet otáček v ot./min 9500Počet válců motoru 1Easy Start systém neSystém Ready to Start neElektrický start neAutomatický sytič ne
Skladem - ihned k odběru
Kluzné plochy HOS 9A - horní sada Lumag
Skladem - ihned k odběru
Konektor na kohoutek 1/2" - 3/4" Kreator KRTGR6021
Skladem - ihned k odběru