Zahradní technika SEGWAY
PodkategorieSEGWAY Garage S-i1A02E
-3%
Skladem - ihned k odběru
SEGWAY Garage S
- Garáž Segway Navimow pro sekačky modelů Segwat i105E, i206AWD, i208AWD je skvělou volbou pro ochranu vaší robotické sekačky. Je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, je odolná vůči nepříznivým vlivům počasí a umožňuje snadný přístup k ovládacím prvkům sekačky.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Scheppach Hydraulický olej 5l
-14%
- Vysoce jakostní hydraulický olej na bázi speciálních hydrogenačně rafinovaných základových olejů a moderních zušlechťujících přísad se sníženým obsahem zinku, zajišťujících prodlouženou životnost oleje, vysokou ochranu systému proti opotřebení a korozi. Díky svému špičkovému složení jsou hodnoty jeho viskozity velice stabilní i při velmi rozdílných teplotách. Olej je vhodný nejen jako náplň pro všechny hydraulické štípače, ale i pro další moderní hydrostatické mechanismy vystavované vysokému mechanickému a tepelnému zatížení.Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:Scheppach GmbHGünzburger Str. 69, 89335 Ichenhausen, Germanyemail: service@scheppach.com
Skladem - ihned k odběru
HECHT 4166 - zádový postřikovač
- Pístový zádový postřikovač.
- Objem nádrže 16 l.
- Max.
- tlak 4 bar.
- Tryska rozstřiku je nastavitelná
Skladem - ihned k odběru
Narex GB-EPR 350 - Vodicí lišta
-13%
- EAN 13: 8590163044352Pracovní délka (L1): 350 mm
- Rozteč: 3/8"
Skladem - ihned k odběru
Ruční akumulátorový postřikovač SOLO 260
-16%
- Bateriový ruční postřikovač SOLO 260 je praktický a univerzální pomocník do zahrady a domácnosti. Díky výkonnému a přitom malému akumulátorovému čerpadlu s lithio-iontovou baterií odpadává nutnost ručního tlakování. Komfort, nízkou hmotnost a jednoduchost použití ocení každý hobby zahrádkář. Uživateli přitom umožňuje nepřetržitou aplikaci postřiku až po dobu 60-ti minut.
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO RPM 4235 multifunkční travní sekačka 3 v 1 s benzinovým motorem a pojezdem
-2%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 42 cm |
| Plocha trávníku: | 700 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
GB-EPR 35 Vodicí lišta NAREX
-25%
- Pracovní délka (L1): 350 mm
- Celková délka (L2): 416 mm
- Rozteč: 3/8"
- Šířka drážky: 1,3 mm
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO RML 400 manuální zvedák na zahradní traktor (do 400 kg)
-11%
- RML 400 - manuální zvedák na zahradní traktor (do 400 kg)praktický univerzální zvedák pro miniridery, traktory, čtyřkolky apod.usnadní provádění čištění žacího ústrojí a základní servisní úkony (např. výměnu řemenů nebo žacích nožů)materiál ocel o průřezu 30 x 30 mm a tloušťky 1,1 mmmaximální nosnost 400 kgrozměry: 1150 x 500 x 200 mmhmotnost 10 kgPřípadné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republicemail: garland@garland.cz
Skladem - ihned k odběru
Rychlospojka na hadice 1/2" Kreator KRTGR6001
-20%
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 216mm, 60T Kreator KRT020424
-5%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Domácí a zahradní automat HWA 1100.1 VF Güde 93907
-14%
- Síťové napětí: 230 V
- Výkon motoru: 1100 W/P1
- Max. čerpané množství: 4600 l/h
- Výtlak: 46 m
Skladem - ihned k odběru
Ocelový gril - HECHT BARREL
-3%
- Zahradní gril na uhlí z ocelového plechu.
- Ošetření černou žáruvzdornou barvou.
- Velké ocelové odkládací plochy.
Skladem - ihned k odběru
Horkovzdušný odstraňovač plevele 2000W Powerplus POWXG6611
-5%
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
- Příkon: 2.000 W
- Teplota vzduchu: I: 80stC - II: 600stC
- Průtok vzdchu: 550 l/min
Skladem - ihned k odběru
Rudlík 120kg 6 kol schodišťový, skládací Kreator KRT670306
- Max. zatížení 120 kgRozměr lopaty 300 x 290 mmCelková velikost: 1120 x 485 x 645 mmCelková složená velikost: 730 x 485 x 365 mmPrůměr kola: 150 x 33 mm (PPplusTPR)Ocelový rám a lopata
Skladem - ihned k odběru
Ruční vřetenová sekačka - HECHT 514 PROFI
-13%
- Ruční vřetenová sekačka se záběrem 46 cm.Koš o objemu 50 l.Kovové šasi.Bezkontaktní nožový válec.
Skladem - ihned k odběru
Ochranné brýle PC sklo, ADJ Kreator KRTS30002
-8%
- EN166
- PC skla
- Nastavitelné stranice
- Boční štíty
Skladem - ihned k odběru
Zahradní rozmetadlo 23kg Kreator KRTGR9005
-13%
- Hmotnost: 7,9 kg
- Max. pracovní záběr: 3,5 m
- Max. kapacita nádoby: 23 kg
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 254mm, 80T Kreator KRT020429
-17%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 40T Kreator KRT020405
-5%
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Kombinované ponorné čerpadlo GS 750.1 2V1 Güde 94600
-13%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 16500 l/hod |
| Dopravní výška: | 9 m |
| Max. velikost pevných částic: | 35 mm |
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS5600 PRO
| Výkon motoru: | 2.4 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 50 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - ihned k odběru
CO 1L Olej na mazání řetězu NAREX
- Objem: 1 l
Skladem - ihned k odběru
GB-EPR 40 Vodicí lišta NAREX
-25%
- Pracovní délka (L1): 400 mm
- Celková délka (L2): 459 mm
- Rozteč: 3/8"
- Šířka drážky: 1,3 mm
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo membránové hlubinné ponorné, 300w, 1400l/h, 10m EXTOL CRAFT 414170
-23%
| Výkon: | 300 W |
|---|---|
| Průtok: | 1400 l/hod |
| Dopravní výška: | 50 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
Pila na dřevo - čepovka, 350mm EXTOL PREMIUM 8812220
-27%
- Technické parametry: 350mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 9 zubů na 25mm, trojbroušené kalené zuby
Skladem - ihned k odběru