Zahradní technika Roxta
PodkategoriePodobné produkty
Makita HW140 Vysokotlaká myčka 140bar,2300W
-12%
- Příkon: 2.300 W
- Motor: indukční
- Pracovní tlak: 130 bar
- Maximální tlak: 140 bar
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HW111 Vysokotlaká myčka 110bar,1700W
-12%
- Příkon: 1.700 W
- Motor: univerzální
- Pracovní tlak: 90 bar
- Maximální tlak: 110 bar
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HW102 Vysokotlaká myčka 100bar,1300W
-12%
- Příkon: 1.300 W
- Motor: univerzální
- Pracovní tlak: 70 bar
- Maximální tlak: 100 bar
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UR3500 Elektrický vyžínač 700W
-12%
- Napětí: 230 V
- Příkon: 700 W
- Otáčky naprázdno: 7200 min-1
- Hmotnost: 4,3 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UH7580 Elektrický plotostřih 75cm,700W
-12%
- Příkon: 700 W
- Délka řezu: 75 cm
- Tloušťka řezu: 21 mm
- Hmotnost: 4,6 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UH6580 Elektrický plotostřih 65cm,700W (HT-6510)
-12%
- Příkon: 700 W
- Délka řezu: 65 cm
- Tloušťka řezu: 21 mm
- Hmotnost: 4,4 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UH5261 Elektrický plotostřih 52cm,400W
-12%
- Příkon: 400 W
- Délka řezu: 52 cm
- Tloušťka řezu: 18 mm
- Hmotnost: 3,0 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UH4861 Elektrický plotostřih 48cm,400W
-12%
- Příkon: 400 W
- Délka řezu: 48 cm
- Tloušťka řezu: 18 mm
- Hmotnost: 3,0 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUH651Z Aku plotostřih 650mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 2 x 18V
- Délka řezu: 65 cm
- Tloušťka řezu: 18 mm
- Hmotnost: 3,8 / 5,2 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUB361Z Aku ofukovač Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 2 x 18V
- Otáčky naprázdno: 10.000 / 17.000 min-1
- Max. průtok vzduchu: 2,6 / 4,4 m3/min
- Max rychlost vzduchu: 57/93 m/s
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Trubka nastavitelná 120 cm se dvěma tryskami SOLO 49185
-4%
- Nastavitelná postřiková trubka SOLO 4900185 o délce 120 cm je určena pro vysokotlaký postřikovač SOLO 433 a je ideální k ošetření stromů ve velkých výškách. V sadě jsou 2 trysky o koncových průměrech 2,2 a 2,7 mm. Zeleným madlem můžete regulovat průtok kapaliny postřikovou trubicí
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 197769-6 nástavec motorové jednotky, souprava HTCS2 STOP
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita WL00000358 kryt grilu komplet MW001G
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stojan VeGA KOMFORT 180-DG
- Stojany na dřevo od výrobce VeGA jsou ideálním řešením pro celeroční uschování dřeva.Dřevo je díky stojanu nad zemí a nemá se zemí přímý kontakt. Tím odpadají problémy splísní a trouchnivěním. Montáž stojanu je velmi jednoduchá a hravě ji zvládne každý z Vás.Stojan na dřevo:VeGA KOMFORT 180-DGv barvě tmavě šedáRozměry: 1800x440x1050 mmBarva:tmavě šedáHmotnost: 12 kg
Není skladem
Riwall PRO RES 3044 B elektrický válcový drtič 3000 W s transparentním boxem
-2%
| Výkon: | 3000 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 44 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Sběrací nádoba: | Plastový box |
Není skladem
Ponorné tlakové čerpadlo GDT 1200 I Güde 94242
-30%
| Výkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průtok: | 6000 l/hod |
| Dopravní výška: | 40 m |
| Max. hloubka ponoru: | 12 m |
Není skladem
Sací souprava KA 4 P Güde 94440
-27%
- Model: KA 4 P
- Přípojka: 1“
- Délka hadice: 4 m
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 49
Není skladem
Benzinový kultivátor 208cc plus pluh Powerplus POWXG7217
-5%
- Max. hloubka při kultivaci: 310 mm
- Šířka pluhu: 240 mm
- Hmotnost: 64 kg
- Pracovní záběr: 1 050 mm
Není skladem
VERDEMAX pistolová sada (5994-5998-5999)
Není skladem
Ponorné tlakové čerpadlo GDT 901 Güde 94246
-6%
| Výkon: | 800 W |
|---|---|
| Průtok: | 5500 l/hod |
| Dopravní výška: | 30 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Není skladem
Elektrický zahradní kultivátor GEGF 1540.1 Güde 94378
-26%
- Síťové napětí: 230 V
- Maximální výkon: 1,5 kW
- Max. otáčky nožů: 350 min-1
- Záběr: 40 cm
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8891920 pila řetězová aku, 30cm, garden20v, 20v li-ion, 2000mah EXTOL...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 30.5 cm |
Není skladem
VeGA CH1065
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 5.2 kW |
| Max. průměr dřeva: | 100 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Není skladem
Riwall PRO RMSA 8x10 Anthracite zahradní domek kovový 3 x 2,4 m se sedlovou střechou antracit
-10%
- Rozměry domku (D x Š x V): 238 x 301 x 214 cm
- Rozměr dveří (V x Š): 170 x 125 cm
- Výška stěny: 172 cm
- Materiál rámu: zinkovaná ocel 0,6 mm
Není skladem