Zahradní technika Roxta
PodkategoriePodobné produkty
SUB 8500 Easy AL-KO
| Výkon: | 290 W |
|---|---|
| Průtok: | 8000 l/hod |
| Dopravní výška: | 6 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kmenová pásová benzínová pila LUMAG BSW66 GL
-5%
- 4taktní OHV benzínový motor LC180F 6,2 kW /302 cm3Max. šíře kmenu: 660 mmMax. šíře řezu: 580 mmMax. zdvih pilového pásu: 500 mmMin. zdvih pilového pásu: 35 mmMax. hloubka řezu: 180 mmMax. řezná délka základní verze: 5000 mmMožnost prodloužení: 1950 mm (lze vícekrát prodloužit)Min. délka řezu: 1000 mmPrůměr hnacích kol: 480 mmTloušťka hnacích kol: 25 mmRychlost pilového pásu: 15 m/sProřez: 1,4 - 2,2 mmObjem chladící nádoby: 10 LRozměry stroje (Š/V/D): 2146/1760/6750 mmHmotnost (netto/brutto): 385 / 438 kgHmotnost prodlužovací sekce: cca 54 kgRozměry balení (D/Š/V): 2200/640/800 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hydrostatická sněhová fréza Lumag SFK 80H
-7%
- Motor 4-taktní OHV-WintermotorObjem motoru 420 cm³Výkon motoru 9 kW při 3.600 Ot./minPalivo / objem nádrže benzin bezolovnatý / 5,5 lStartování ruční + elektro startérPohon plynulý hydrostatickýŠířka záběru 764 mmVýška záběru 510 mmFrézovací šnek 315 mmVzdálenost odhozu až 15 mVýhozový komín elektricky stavitelnýPřední světlomet LED-světlomet sériověVyhřívání rukojetí: sériověHmotnost: 155 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
GT 4235.2 Li 36V AL-KO
- Typ pohonu AKUAkustický výkon LwA[dB(A)] 94Průměr žacího ústrojí v mm 24Dělitelná hřídel nePracovní šířka nože v cm 26Doba nabíjení 7,5 Ah v min 150Garantovaná hlučnost [db (A)] 96Akumulátorová řada AL-KO ENERGY FLEX 40V max.Náhradní cívka neAkustický tlak v LpA[dB(A)] 77Odchylka KpA [dB (A)] 2Hodnota K (m/s^2) 1Navíjení struny automaticky poklepemZnačka solo® by AL-KOProduktová řada PREMIUM proPracovní šířka struny v cm 36Konstrukce motoru bezkartáčový
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
382 Li Premium 18V SET AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 400 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CS 1825 18V AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HWA 4500 Comfort AL-KO
- Filtr anoMaximální sací výška v m 8Průměr tlakového potrubí G 1" (33,3 mm)Průměr sacího potrubí G 1" (33,3 mm)Maximální dopravní výška v m 50Maximální tlak v barech 5Tlakoměr LCD displejPohon čerpadla 1 oběžné koloGarantovaná hlučnost [db (A)] 78Tlakový spínač elektronickyAkustický výkon LwA[dB(A)] 76Maximální průtok l/h 4500Klíč na filtr anoZnačka AL-KOProduktová řada ComfortVýkon motoru ve wattech 1300
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HWA 4000 Comfort AL-KO
- Klíč na filtr anoPrůměr tlakového potrubí G 1" (33,3 mm)Maximální dopravní výška v m 45Pohon čerpadla 1 oběžné koloTlakoměr LCD displejMaximální průtok l/h 4000Maximální sací výška v m 8Garantovaná hlučnost [db (A)] 78Maximální tlak v barech 4.5Akustický výkon LwA[dB(A)] 74Průměr sacího potrubí G 1" (33,3 mm)Filtr anoTlakový spínač elektronickyZnačka AL-KOProduktová řada ComfortVýkon motoru ve wattech 1000
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
DRAIN 20000 HD AL-KO
| Výkon: | 1300 W |
|---|---|
| Průtok: | 20000 l/hod |
| Dopravní výška: | 10 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Benzínový křovinořez solo® by AL-KO 140 B
- Typ pohonu BenzínovýNavíjení struny automaticky poklepemDělitelná hřídel nePracovní šířka nože v cm 25Regulace průtoku oleje anoPrůměr žacího ústrojí v mm 26Značka solo® by AL-KOProduktová řada PremiumPracovní šířka struny v cm 41Výkon v kW 1.5Síla v HP 2Typ motoru dvoutaktní benzínovýObjem v ccm 40Easy Start systém neSystém Ready to Start anoAutomatický sytič ano
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
130 B AL-KO
- Dělitelná hřídel neTyp pohonu BenzínovýNavíjení struny automaticky poklepemRegulace průtoku oleje anoPracovní šířka nože v cm 25Průměr žacího ústrojí v mm 26Značka solo® by AL-KOProduktová řada ComfortPracovní šířka struny v cm 41Síla v HP 1Výkon v kW 0.9Typ motoru dvoutaktní benzínovýObjem v ccm 30Počet válců motoru 1Systém Ready to Start anoEasy Start systém anoAutomatický sytič ano
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
3.82 Li Easy 18V SET AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 38 cm |
| Plocha trávníku: | 300 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nosič zubů GF800 Lumag
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
3SSA400G097c Lišta SSA400G/E/Z Lumag
- .325“, 1,5 drážka, 72 článků
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Moweo 42.0 Li AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 42 cm |
| Plocha trávníku: | 400 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zahradní hadice s aut. navíjením 20m 1/2" Kreator KRTGR6713
-9%
- Délka hadice: 20 m
- Délka připojovací hadice: 2 m
- Průměr hadice: 1/2"
- Vnitřní průměr hadice: 11,2 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zahradní hadice s aut. navíjením 15m 1/2" Kreator KRTGR6711
-6%
- Délka hadice: 15 m
- Délka připojovací hadice: 1,5 m
- Průměr hadice: 1/2"
- Vnitřní průměr hadice: 11,2 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUN500WZ Aku plotostřih Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18V
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0-2000 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0-3600 min-1
- Otáčky naprázdno na 3. převod: 0-4400 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUR369APT2 Aku křovinořez Li-ion LXT 2x18V/5,0 Ah
-16%
- Akumulátor: Li-ion 2 x 18V / 5,0 Ah
- Výkon: 1 kW
- Otáčky naprázdno: 4.600 / 5.500 / 7.000 min-1
- Velikost vřetene: M10 x 1,25LH
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UV3600 Elektrický vertikutátor 36cm,1800W
-12%
- Příkon: 1800W
- Šířka: 36 cm
- Šasi: Plast
- Nastavení výšky sekání: Centrální
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DLM432Z Aku sekačka 430mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 43 cm |
| Plocha trávníku: | 575 m2 |
| Minimální výška sečení: | 20 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC356PT2B Aku řetězová pila 350 mm Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah
-15%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC406ZB Aku řetězová pila 400 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 40 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUR368APT2 Aku křovinořez Li-ion LXT 2x18V/5,0 Ah
-16%
- Akumulátor: Li-ion 2 x 18V / 5,0 Ah
- Otáčky naprázdno: 3.500 / 5.300 / 6.500 min-1
- Velikost vřetene: M10 x 1,25LH
- Hmotnost: 4,7 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás