Zahradní technika Nezadaná
PodkategoriePodobné produkty
Žací struna do sekačky s jádrem, kruhový profil, 2,0mm, 15m, pa66 EXTOL PREMIUM 8870903
- Materiál: PA66
- Technické parametry: 2,0mm, 15m
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nůžky zahradnické přímé, mini, 153mm, nerez EXTOL PREMIUM 8872115
- Materiál: NEREZ
- Technické parametry: 153mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: na stříhání rostlin do průměru 6mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nůžky zahradnické, 180mm, sk5 EXTOL PREMIUM 8872107
- Materiál: SK5
- Technické parametry: 180mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: na stříhání větví do průměru 15mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nůžky zahradnické přímé, 200mm, hcs EXTOL PREMIUM 8872105
- Materiál: HCS
- Technické parametry: 200mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: na stříhání rostlin do průměru 6mm, pracovní délka čelistí 75mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Spojka oboustranná EXTOL PREMIUM 8876436
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: pro spojení dvou hadic opatřených rychlospojkami
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Konektor na kohoutek, 3/4", mosaz EXTOL PREMIUM 8876023
- Materiál: mosaz
- Technické parametry: 3/4"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Spony hadicové nerez, balení 10ks, 12-22mm EXTOL CRAFT 70502
- Technické parametry: 12-22mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: pro hadici 1/2"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o125x2,2x22,2mm, 40t EXTOL PREMIUM 8803207
| Vnější průměr: | 125 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 22.2 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Rukavice z polyesteru polomáčené v pu, černé, velikost 10" EXTOL PREMIUM 8856637
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 10"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PROMA 2-STROKE - Motorový olej 1l
-6%
- Vysoce výkonný motorový olej
- pro dvoudobé benzínové motory.Vhodný zejména pro zatížené
- vysokootáčkové dvoudobé motory
- zahradní, lesnické a malé
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč 200x2,2x16 (20z)
-5%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1002 - Pilový kotouč - 160x2,3x20 (24z)
-6%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MH 2810 Easy Crush AL-KO
| Výkon: | 2800 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 40 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
| Sběrací nádoba: | Plastový box |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zahradní flexibilní hadice 20m Kreator KRTGR67023
-14%
- Min. délka hadice: 6,6 m
- Max. délka hadice: 20 m
- Vnitřní průměr hadice: 6 mm
- Vnější průměr hadice: 9,5 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Štípací poloautomat Lumag SSA500ZH-PRO
-6%
| Pohon: | PTO hřídel |
|---|---|
| Délka lišty: | 55 cm |
| Max. řezná délka: | 51 cm |
| Max. průměr polene: | 50 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stupínek MD500, MD 500H Lumag
-5%
- Přídavný sklopný stupínek pro modely Lumag MD 500 a MD 500H
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kolébková pila Lumag WS-700T
-5%
- Provozní napětí 400 V3~+PE / 50 HzVýkon motoru (P1) 5,0 kW / S6 40%Otáčky motoru 1 400 Ot./minDruh ochrany IP 54CV pilový kotouč-Ø 700 mmVnitřní Ø kotouče 30 mmPočet zubů 60Řezný výkon - Ø (min/max) 80 - 240 mmÚroveň hladiny hluku LWA 115 dB (A)Rozměry stroje (DxŠxV) 1285 x 720 x 1070 mmHmotnost (netto/brutto) 103 / 116 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Chrániče kolen HIGH Kreator KRTS20002
-12%
- Materiál: Pěnový polyetylén, polyester
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sekera Kalač sklolaminátová násada 3000g 800mm Kreator KRTGR8011
-10%
- Hmotnost 3000gHlava z kované oceliRukojeť sklolaminátLehká ergonomicky tvarovaná rukojeťKonkávní tvar hlavy poskytuje bezkonkurenční štípací síluTyp: štípacíRozměr 800 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Spojka na hadice 1/2" Kreator KRTGR6011
-6%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nůžky na trávu 360st 350mm Kreator KRTGR2011
-6%
- Rozměr 350mm
- Otočné o 360stČepele s vysokým obsahem uhlíkové oceli
- Horní čepel s povlakem Anti-stick
- Spodní čepel chromovaná
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nůžky zahradnické 205mm Kreator KRTGR1001
-14%
- Rozměr 205mm
- Maximální prům. stříhané větve 19mm
- Typ: boční - vhodné na mladé větve
- Čepele vyrobeny z kvalitní uhlíkové oceli
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC3551AX1 Elektrická pila 350 mm,2000W
-12%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 5.5 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzf 4030-e ele. zahr. vysavač fieldmann
-47%
- 3 funkce: foukání, drcení, vysáváníPříkon: 3 000 W
- Soft Start – plynulý rozběh motoru
- Plynulá regulace rychlosti proudění vzduchu
- Rychlost vzduchu: až 270 km/h
Skladem - do 3-5 dnů u Vás