Zahradní technika FORTUM
PodkategoriePila na kov, 300mm plátek FORTUM 4772101
-23%
- Technické parametry: 300mm plátek
- Značka: FORTUM
- Doplňující parametr: kovový rám s hliníkovou rukojetí potaženou ABS plastem a TPR pryží
Skladem - ihned k odběru
Koza stavební skládací 1kus, nosnost 590kg, výška 61,5-82cm FORTUM 4759999
- Technické parametry: nosnost 590kg, výška 61,5-82cm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Tlakový postřikovač zádový 12L Kreator KRTGR6812
-14%
- Objem nádoby: 12 L
- Max. tlak: 3 bar
- Hmotnost: 2,6 kg
Skladem - ihned k odběru
Ocelové lano 10 m Güde 55260
-29%
- Délka: 10 m
- Průměr: 4,8 mm
- Max. zatížení v tahu: 360 kg
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 13
Skladem - ihned k odběru
VeGA VE51310
- Benzinový vysavač / foukač VeGA VE51310Motor:2-taktObjem motoru:31 ccmVykon:1,35 HP/1,0 kWSběrný vak:45 litrůRychlost vzduchu do:200 km/hodTeleskopická tuba:ANODrtící poměr mulče:10:1Hmotnost:6,0 Kg• funkce rychlého přepnutí mezi vysávacím a foukacím módem• vynikající drtící poměr 10:1 (do vaku se Vám tak vejde více materiálu)• velmi dobré vyvážení stroje VeGA pro práci jednou rukou• pomocné pojezdové kolečko na konci nasávací trubky• pomocný řemen na rameno• snadno vyprazdnitelný vak s velkým vysýpacím otvoremMotor• silný motor 31 cm3• bohaté větrací otvory chrání motor před přehřátím
Skladem - ihned k odběru
Ruční postřikovač SOLO 456/256 Pro
-13%
- profesionální čerpadlotlustostěnná nádržrobustní odolné provedenívelká a stabilní základna nádržeširoký plnící otvor (11cm) umožňující rychlé a bezpečné plnění a čištění nádržeintegrovaný držák trubky postřikumožnost využití řady příslušenství SOLO
Skladem - ihned k odběru
SC 58DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-26%
- Pracovní délka (L1): 400 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 58
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 185mm, 48T Kreator KRT020503
-18%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Trubka postřiku mosazná, 75 cm
-8%
- Postřiková trubka, mosazná, délka 75 cm.Pro pohodlnou práci u země s nosníkem trysek nebo krytem postřiku.
Skladem - ihned k odběru
GW 50 zahradní válec AL-KO
- Hmotnost s pískem v kg 120Značka AL-KOProduktová řada PremiumPracovní šířka v cm 50
Skladem - ihned k odběru
HECHT 3276 BLUESEA - nafukovací bazén
-21%
- Prstencový nafukovací bazén 300 x 76 cmPrůměr 300 cmVýška 76 cmObjem 3618 l
Skladem - ihned k odběru
HECHT 3609 BLUESEA - nafukovací bazén
-26%
- Prstencový bazén 360 x 90 cmPrůměr 360 cmVýška 90 cmObjem 6654 l
Skladem - ihned k odběru
Objímka automatik NRE
-5%
- Popis pro:Objímka automatik NRE
Skladem - ihned k odběru
Nůž - 40 E (463915) AL-KO
- Náhradní nůž pro sekačku COMFORT 40 E (č. dílu 463915)
Skladem - ihned k odběru
Teleskopiská trubka mosazná, 57-100 cm
-18%
- Teleskopická postřiková trubka, mosazná, 57–100 cm.
- Univerzální použití díky možnosti nastavení délky postřikové trubky.
Skladem - ihned k odběru
Pilový řetěz SC52Dl 3/8
-3%
- Technická data:Pracovní délka (L1): 350 mmRozteč: 3/8"Tloušťka vodícího článku: 1,3 mmPočet článků: 52Popis:Pilový řetěz k vodicí liště 35 cm
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo membránové hlubinné ponorné, 300w, 1400l/h, 20m EXTOL CRAFT 414171
-23%
| Výkon: | 300 W |
|---|---|
| Průtok: | 1400 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
Čerpadlo na znečištěnou vodu, 400w, 7500l/h EXTOL CRAFT 414122
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
Proma HZP-3 - Hydraulický zvedák 3t - panenka v kufru
- Dodáváno v kufříku
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WA5046 - Kotouč na dřevo 120x9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
36 E Combi care AL-KO
- Příkon 1500 WZáběr 36 cm.Vhodné pro plochy do cca 800 m2.Ocelové nože
Skladem - ihned k odběru
SUB 13000 DS Premium AL-KO
| Výkon: | 650 W |
|---|---|
| Průtok: | 10500 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 5 m |
Skladem - ihned k odběru
Olej pro pneumatické nářadí 1l Powerplus POWOIL016
-5%
- Obsah: 1 litr
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 190mm, 60T Kreator KRT020417
-6%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 130mm, 40T Kreator KRT020403
-9%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 005005 - nájezdové rampy
-16%
- Pár nájezdových ramp.
- Délka 225 cm, nosnost 680 kg.
Skladem - ihned k odběru