Vysavač aku share20v, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891873
Ikona lidí
Zakoupilo již více než
1500 spokojených zákazníků
Ikona peněz
Garance vrácení peněz
do 14 dnů
Dostupnost Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pobočka Praha 8 - Palmovka ve středu 20.05.
Pobočka Řevnice v úterý 19.05.
Externí sklad Skladem
Kód produktu 8891873
EAN 8595126986601
Výrobce EXTOL PREMIUM
Naše VIP cena:
Množství:
Technická data:
  • Baterie: SHARE20V Li-ion
  • Filtrační systém: HEPA
  • Hmotnost s baterií: 1,2kg
  • Objem nádoby: 500ml
  • Příslušenství: trubka, hadice + 3 nástavce
  • Rychlost průtoku vzduchu: 18,3l/s
  • Vakuum: ≥ 3,8kPa
  • Vodou omyvatelný filtr: ano
  • Značka: EXTOL PREMIUM
Popis:
Podobné produkty
Vysavač aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891872
-15%
  • Baterie: SHARE20V Li-ion
  • Filtrační systém: HEPA
  • Hmotnost s baterií: 1,2kg
  • Kapacita baterie: 2Ah
Skladem - ihned k odběru
Akumulátorový vysavač HSS 18-201-05 Güde 58402
-22%
  • Typ vysavače: ruční
  • Provedení vysavače: bezsáčkový
  • Kapacita akumulátoru: 2,0 Ah
  • Podtlak: 38 mbar
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX031.9 - Aku dílenský vysavač 20V NITRO - bez akumulátoru - Powershare
  • WX031.9 - Aku dílenský vysavač 20V NITRO - bez akumulátoru - PowershareWX031.9 - Aku dílenský vysavač 20V NITRO - bez akumulátoru - Powershare, vyčistítí auto, dílnu, stavbu nebo jakékoli místo, na kterém tohoto svého kamaráda použijete. Výraznou vlastností tohoto vysavače je jeho mobilita. Díky kompaktnímu designu a hmotnosti 3 kg budete moci tento aku vysavač přenést téměř kamkoli. Přeprava tohoto zařízení je jednoduchá a výrazně ji usnadňuje popruh pro přenášení. Popruh můžete používat i během vysávání. Zařízení WX031.9 má jmenovitý příkon 200 W.POWER-SHARE Nářadí je dodáváno bez akumulátoru a nabíječky, které lze koupit jako zvláštní příslušenství. Baterie a nabíječky koupíš pouze jednou, další nářadí už kupuješ bez baterie!  Funkce PowerShare „One Battery, Upgrade Power“ znamená, že stejnou 20V baterii lze použít ve více konfiguracích pro napájení 40V a 80V produktůNITRO označuje technologii bezkartáčových (Brushless) motorů, která poskytuje vyšší výkon a efektivitu v aku nářadí, srovnatelnou se síťovými stroji. Tato technologie zvyšuje výkonnost nářadí, umožňuje snadnější práci a nabízí lepší poměr výkonu a hmotnosti, což přispívá ke komfortu při práci.Hlavní výhodySnadné mokré i suché čištěníBezkomutátorový motor prodlužuje dobu chodu, poskytuje větší výkon a prodlužuje životnost motoruKompaktní a lehký design usnadňuje přenášení a skladováníIntegrovaná rukojeť a ramenní popruhKompatibilní s bateriemi PowerShareVšestranné použití - perfektní pro suché i mokré čištění, takže si efektivně poradíte s jakýmkoliv typem nečistot, od pilin až po rozlité tekutinyVelká kapacita nádrže –  minimalizuje potřebu častého vyprazdňování, což optimalizuje pracovní dobu a zvyšuje účinnost čištěníMobilita a snadná přeprava – Robustní kolečka a kompaktní design usnadňují přenášení vysavače mezi různými pracovišti a zajišťují pohodlí a flexibilitu při používáníSnadná údržba - jednoduchý přístup k filtrům a nádrži umožňuje rychlé a snadné čištění a údržbu zařízení, což výrazně prodlužuje jeho životnostSoučást dodávky Aku dílenského vysavače WX031.9 NITRO1x popruh přes rameno1x široká hubice1x štěrbinový nástroj1x hadice 2m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku ruční vysavač 20V (bez AKU) Powerplus POWDP6030
-10%
  • Napětí: 20 V