Vybavení dílny a pracoviště Worx
PodkategoriePodobné produkty
Pilový kotouč na dřevo 150mm, 18T Kreator KRT020406
-18%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Vrták do obkladů, dlaždic a skla 4 x 65 mm Kreator KRT011102
-21%
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1568 - přímočará pila
-11%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 65 mm |
Skladem - ihned k odběru
Krbová kamna - HECHT HELIS BEIGE
-28%
| Jmenovitý výkon: | 9 kW |
|---|---|
| Plocha vytápění: | 200 m3 |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Výměník: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Stativ výsuvný, 420-1200mm EXTOL PREMIUM 8823900
-30%
- Technické parametry: 420-1200mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: závit 5/8" (16mm), Alu konstrukce, součástí balení je redukce závitu z 5/8" na 1/4" a nylonové pouzdro
Skladem - ihned k odběru
Bruska multifunkční, rychloupínací, 400w EXTOL PREMIUM 8894100
-8%
- Hmotnost: 1,5kg
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
- Počet kmitů: 15000-22000/min
- Příkon: 400W
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka, pneu EXTOL PREMIUM 8865025
-26%
- Hmotnost: 1,1kg
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Otáčky bez zatížení: 1800/min
- Průměr vrtáku: 1-10mm
Skladem - ihned k odběru
Klíče očkoploché, sada 25ks, 6-32mm, crv EXTOL PREMIUM 6334
-21%
- Materiál: CrV
- Technické parametry: 6-32mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-23-24-25-26-27-28-30-32mm
Skladem - ihned k odběru
EUROM Q-time Golden 1800S-1,8KW
| Napájecí napětí: | 230 V |
|---|---|
| Výkon: | 1800 kW |
| Typ topidla: | Halogen |
| Regulace výkonu: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
VERDEMAX AKU teleskop.pila PT20
- Verdemax nabízí široký sortiment zahradního AKU programu 20V. Předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému provedení zaujme i profesionály, kteří hledají kvalitní nářadí s delší životností a usnadňující práci.Rozmanitost zahradního sortimentu Verdemax splňuje veškeré požadavky jak profesionálů tak i hobby uživatelů.V souladu s ochrannou životního prostředí nabízí také Verdemax aku nářadí s novou baterií Samsung 20V Li-ion. Líbivý design a zaručená spolehlivost činí toto nářadí nepostradatelné pro práci na zahradě. Dodávané se Samsung baterií a nabíječkou. Pro vyšší výkonnost je možné také použít 20V, 4 Ah baterii, na dokoupení.Aku teleskopická prořezávací pila Verdemax PT20Baterie: Li-Ion 20V Samsung
- Kapacita baterie: 2 Ah
- Délka řezné lišty: 20 cm
- Automatické mazání řetězu: Ano
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8820047, metr laserový digitální 80m EXTOL PREMIUM 8820043
-32%
- Baterie: 2x1,5V AA
- Displej: čtyřřadý LCD/FSTN s podsvícením
- Hmotnost: 128gMěrné jednotky: m/ft/in/ft-in
- Minimální rozlišení: 1mm
Skladem - ihned k odběru
CK 16-8 Klička ke sklíčidlu NAREX
-16%
- ø středicího čepu: 8 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 9522 FC Pilové plátky NAREX
-40%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2,2–3,2 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 2304 MR Pilové plátky NAREX
-34%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 1,7 mm
- Rozteč zubů: 4 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 1304 MR Pilové plátky NAREX
-27%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 1,25 mm
- Rozteč zubů: 4 mm
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO Pilový řetěz 3/8" 1,3 mm ( lišta 12" ) 44 článků pro RPCS 2630
-11%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 300 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Skladem - ihned k odběru
Pásová pila na kov OPTIsaw SP 13 V 3300075 Optimum
-20%
- Řezná oblast0°: 125 mm
- Řezná oblast0°: 125×125mm
- Řezná oblast0°: 125mm
- Řezná oblast+45°: 85 mm
Skladem - ihned k odběru
Prodlužovací trubice NAREX AH-VYS
-19%
- ø: 36 mm
Skladem - ihned k odběru
Sponkovačka SKIL 8200AC
- Akustický tlak: 84.
- Akustický výkon: 95.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací: 7.0.
Skladem - ihned k odběru
Ferm CTM1017 - Přímá bruska 160W 40ks příslušenství
-17%
| Příkon: | 160 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 35000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ano |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Worksite WT1287 - Kleště segerové sada 4 ks
-8%
- Kvalitní kleště s ergonomickou rukojetí v tradiční designu
- Použité materiály předurčují kleště pro středně náročnou práci
Skladem - ihned k odběru
Ferm CDM1119 - Aku vrtačka šroubovák 12V 20Nm 2x1,5Ah
-11%
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 20 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Proma SVP-75 - Prismatický svěrák
- SVP-75 - Prismatický svěrák
Skladem - ihned k odběru
EKS 2400/40 AL-KO
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - ihned k odběru