Vybavení dílny a pracoviště Worx
PodkategoriePodobné produkty
Pásová bruska BS 76-900 E Güde 58146
-22%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 75 mm |
| Délka pásu: | 530 mm |
| Max. rychlost pásu: | 380 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Kleště nýtovací pákové, m3-m12, 340mm FORTUM 4770633
-25%
- Technické parametry: M3-M12, 340mm
- Značka: FORTUM
- Doplňující parametr: pro nýtovací matice M3-M4-M5-M6-M8-M10-M12 z materiálů Al, mosaz, ocel, nerezová ocel
Skladem - ihned k odběru
Leštička orbitální, 600w EXTOL PREMIUM 8892510
-7%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 600 W |
| Max. otáčky: | 6800 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Nástavec nýtovací na vrtačku, pro nýtovací matice m3-m8, crmov FORTUM 4770654
-23%
- Info: náhradní nýtovací trny : 4770655-4770659
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: pro nýtovací matice M3-M8
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
SC 58DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-26%
- Pracovní délka (L1): 400 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 58
Skladem - ihned k odběru
BT-02 Pracovní rádio NAREX
-7%
- Třída ochrany: IP 65
- Akumulátor: Li-Ion 7,2 V / 4 800 mAh
- Napájení z elektrické sítě: 100–240 V
- Napájení z akumulátoru: 7,2 V
Skladem - ihned k odběru
Makita GA9020RF Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2200W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2200 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Separátor / vysavač popela 1 800W (20L) Powerplus POWX3018
-10%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1.800 W
- Sací výkon cca: 18 kPa
- Objem nádoby: 20 l
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová, 115mm, 750w EXTOL CRAFT 403114
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita D-19180 sada vrtáků a sekáčů SDS-Plus 17 ks v hliníkovém kufru
-40%
- Popis pro:Sada SDS Plus Makita D-19180Vrták SDS Plus pr.5/110mmVrták SDS Plus pr.6/110mmVrták SDS Plus pr.6/160mmVrták SDS Plus pr.8/110mmVrták SDS Plus pr.8/160mmVrták SDS Plus pr.8/210mmVrták SDS Plus pr.10/110mmVrták SDS Plus pr.10/160mmVrták SDS Plus pr.10/210mmVrták SDS Plus pr.12/160mmVrták SDS Plus pr.12/260mmVrták SDS Plus pr.14/260mmSekáč SDS Plus špičatý 140mmSekáč SDS Plus špičatý 250mmSekáč SDS Plus plochý 20x140mmSekáč SDS Plus plochý 20x250mmSekáč široký SDS Plus 40x250mmKufřík AL
Skladem - ihned k odběru
Bruska na sádrokarton 1220W Powerplus POWX0478
-14%
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
- Jmenovitý výkon: 1 220 W
- Průměr kotouče: 225 mm
- Otáčky: 1.500 - 2.300 min⁻¹
Skladem - ihned k odběru
Ochranné brýle PC sklo, ADJ Kreator KRTS30002
-2%
- EN166
- PC skla
- Nastavitelné stranice
- Boční štíty
Skladem - ihned k odběru
Truhlářská svorka 120x1000mm Kreator KRT552010
-6%
- Ocelová vodící lišta: 5x26mm
- Litinová ramena
- Plastové odnimatelné koncovky
- Dřevěná rukojeť
Skladem - ihned k odběru
Brusný kámen 150x50x20mm Kreator KRT452004
-7%
- Rozměr: 150 x 50 x 20 mm
Skladem - ihned k odběru
5ks Brusný kotouč 225 mm G60 Kreator KRT232004
-28%
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 254mm, 80T Kreator KRT020429
-17%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 40T Kreator KRT020405
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Kompresor domácí aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891874
-21%
- Baterie: SHARE20V Li-ion
- Hmotnost s baterií: 1,1kg
- Kapacita baterie: 2Ah
- Max. tlak: 11bar/1100kPa/160PSI
Skladem - ihned k odběru
Multimetr digitální, inverzní displej, true rms, automatická volba rozsahů EXTOL PREMIUM 8831251
-16%
- Hlavní přednostivelký dobře čitelný inverzní LCD displejsnadné ovládání a rychlé nastavení jednotlivých funkcíautomatické vypnutí při nečinnostibohaté příslušenství unadňuje použití v každé situaciuniverzální multimetr s automatickou volbou rozsahu pro všestranné použití v domácnosti i průmysl
Skladem - ihned k odběru
Svěrák otočný s kovadlinou, 125mm EXTOL PREMIUM 8812623
-13%
- Info: čelisti tvrzené na HRC 48-52.
- Technické parametry: 125mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: hmotnost 7,5kg, rozevření 125mm, upínací síla 16kN
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS5600 PRO
| Výkon motoru: | 2.4 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 50 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - ihned k odběru
GB-EPR 40 Vodicí lišta NAREX
-25%
- Pracovní délka (L1): 400 mm
- Celková délka (L2): 459 mm
- Rozteč: 3/8"
- Šířka drážky: 1,3 mm
Skladem - ihned k odběru
EBU 15 Klíč úplný NAREX
-8%
- Klíč úplný – KF-EBU
Skladem - ihned k odběru
Pneuhustič SD-G 2102350 Aircraft
-23%
- Pracovní tlak: 10 bar
- Rozsah stupnice: 0-10bar
- Hmotnost: 0,39 kg
Skladem - ihned k odběru